Orędzia
11.2K

24 marca 2021 r Pożywienie stanie się rzadsze w sposób, jakiego żadne ludzkie stworzenie nigdy …

Umiłowany Lud Boży: Jako dzieci Boże, również potrzebujecie Bożej ochrony. Dlatego zostałem posłany, aby was ostrzec i pilnie wezwać do nawrócenia. Serce istoty ludzkiej jest zatwardziałe i cieszy …More
Umiłowany Lud Boży: Jako dzieci Boże, również potrzebujecie Bożej ochrony. Dlatego zostałem posłany, aby was ostrzec i pilnie wezwać do nawrócenia.
Serce istoty ludzkiej jest zatwardziałe i cieszy się świętokradztwem, herezjami, zbrodniami, obelgami, obrzydliwościami i licznymi grzechami, którymi głęboko obraża Trójcę Przenajświętszą oraz naszą Królową i Matkę Nieba i Ziemi.
Ci, którzy cieszą się doczesnymi rzeczami, będą łatwym łupem wszystkich zmian, które będą miały miejsce w Kościele. Zmiany te nie odpowiadają prawdziwej nauce Kościoła, ponieważ za nimi kryje się perwersja demona, który usiłuje siać niezgodę i podziały między byłymi braćmi.
Prawo Boże jest już fałszowane przez koncepcje zgodne z bardzo ludzką logiką. Jest to zgodne z ideami i planami tych ugrupowań zakorzenionych w elicie rządzącej światem. W ten sposób ma dojść do schizmy w kościele.
Istota ludzka zdystansowała się od miłości Boga i naszej Królowej i Matki, dlatego jest teraz bezbronnie wystawiona na strzały zła. …More
Orędzia