uk.news
16

Архиєпископ Сіднея попередив про "юридичну війну" проти християн

Архиєпископ Сіднея монсеньйор Ентоні Фішер попередив про поступову ерозію релігійної свободи в охороні здоров'я, освіті та суспільстві Австралії.

У розмові з CatholicNewsAgency.com (10 червня) Фішер вказав на інструменталізацію правової системи для нанесення шкоди ворогу ("lawfare") і "багато інших прикладів законодавчих або політичних кроків нашого федерального уряду і урядів штатів, які є ворожими до релігії".

В останні роки темпи значно прискорилися, і режим навіть націлився на тиху молитву в громадських місцях.

"Коли ми дивимося на питання життя, то в останні роки ми бачимо повну декриміналізацію абортів, а деякі штати вимагають, щоб медичні працівники, які відмовляються від аборту з міркувань совісті, все одно направляли пацієнтку до лікаря, який робить аборт".

Аборт отримав "особливий захист, і навіть тиха молитва в межах 500 футів [150 метрів] від клініки аборту тепер є злочином у багатьох штатах".

"З іншого боку, евтаназія також була легалізована, і хоча лікарі не зобов'язані брати участь в евтаназії та асистуванні самогубства, католицькі будинки престарілих в трьох штатах зобов'язані приймати на своїй території бригади смерті, які надають смертельні препарати пацієнтам".

Вказуючи на насильницьке захоплення режимом католицької лікарні "Кальварія" в Канберрі в 2023 році, Фішер описав цей випадок як найбільш кричуще втручання в місію Церкви за останній час.

В Австралії кожен п'ятий учень відвідує католицькі школи, але так звані "антидискримінаційні" [=антирелігійні] закони використовуються, щоб перешкодити їм "працювати відповідно до католицького етосу". Це впливає на їхню здатність наймати персонал і беззастережно викладати католицьке вчення.

Крім того, нещодавно з'явилися такі бюрократичні рекомендації, як позбавлення релігійних інституцій благодійного статусу. Це підірвало б здатність Церкви надавати освітні, медичні та соціальні послуги.

Зображення: Anthony Fisher, Facebook.com, Переклад зі штучним інтелектом