Manželka Trumpa s homosexuální skupinou republikánů!

Melania Trumpová bude hostit Mar-a-Lago benefiční akci pro pro-homosexuální republikány Log Cabin Bývalá první dáma Melania Trumpová pomáhá homosexuální "konzervativní" skupině Log Cabin …More
Melania Trumpová bude hostit Mar-a-Lago benefiční akci pro pro-homosexuální republikány Log Cabin
Bývalá první dáma Melania Trumpová pomáhá homosexuální "konzervativní" skupině Log Cabin Republicans zahájit 20. dubna kampaň "Cesta k vítězství" v jejím a manželově floridském letovisku.
Prezident Donald Trump a první dáma Melania TrumpováChip Somodevilla / Getty Images
Calvin Freiburger
Po 8. dubna 2024 - 4:07 EDT
PALM BEACH, Florida (LifeSiteNews) -- Po delší absenci na veřejnosti se bývalá první dáma Melania Trumpová údajně chystá vrátit do kampaně pro svého manžela, počínaje sbírkou pro homosexuální "konzervativní" skupinu Log Cabin Republicans v letovisku Mar-a-Lago pro ni a manžela Donalda.
Server Politico uvádí, že obdržel pozvánku na akci, která je označována za začátek iniciativy LCR "Cesta k vítězství" zaměřené na voliče z nerozhodných států.
"Hostitelský výbor akce zahrnuje republikánské dárce Saula Foxe, Amandu Schumacherovou, Billa Whitea, Bryana Eureho a Richarda Grenella, …More
U.S.C.A.E.
Osobne to vnímam ako Judášov bozk Kristovi. Podľa mňa Boh už definitívne odstúpi od Nich, zo Svojou Milosťou. Na tú keď bol v Bielom dome Maronitský kňaz nereagovali, resp. s Ňou odmietli spolupracovať.