Mark Nemo
Powiedzmy sobie szczerze prawdę. ta wojna jest ustawką globalistów i ma do spełnienia wiele zadań. Jednym z nich jest jest destrukcja Polski od wewnątrz, poprzez: horrendalne wydatki, możliwe wciągnięcie do wojny i upust krwi oraz osłabienie poskiego elementu narodowego migracją. Polacy nie chcieli gości orientalnych ? no to mają banderowskich ! Chyba jest jasne, że do tych kobiet i dzieci, po …More
Powiedzmy sobie szczerze prawdę. ta wojna jest ustawką globalistów i ma do spełnienia wiele zadań. Jednym z nich jest jest destrukcja Polski od wewnątrz, poprzez: horrendalne wydatki, możliwe wciągnięcie do wojny i upust krwi oraz osłabienie poskiego elementu narodowego migracją. Polacy nie chcieli gości orientalnych ? no to mają banderowskich ! Chyba jest jasne, że do tych kobiet i dzieci, po wojnie, dotrą mężowie i bracia. A Ukraińcy nie będą drugimi Litwinami, z którymi żyło się naszym dziadom w miarę pokojowo.
Powiedzmy też szczerze, że podwykonawcą globalistycznego planu są nasi niby-przyjaciele, Amerykanie i rząd w Polsce (nie polski !), jako ich pajacyk-zdrajczyk, prowadzony sprytnie na sznureczkach.
Bogda Piela
Ten ambasador niedouczony historii miał odwagę jeszcze uczestniczyć w tym Dniu Pamięci? to jest Obrzydliwe i BEZWSTYDNE.
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
....a kto ma mieć ten wstyd ???? sataniści -masoni ???
starski
Ambasador Ukrainy w Polsce z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego: Drodzy bracia i siostry Polacy! Dziś w Godzinę „W” solidarnie z Wami oddamy hołd Bohaterom Powstania Warszawskiego! Oni się nie poddali wtedy, my, Ukraińcy, nie poddamy się dziś! Razem do zwycięstwa! Cześć i chwała Bohaterom! Pan (nie pamiętam i nie obchodzi mnie nazwisko) nawet nie wie że Powstanie skapitulowało i udaje że …More
Ambasador Ukrainy w Polsce z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego: Drodzy bracia i siostry Polacy! Dziś w Godzinę „W” solidarnie z Wami oddamy hołd Bohaterom Powstania Warszawskiego! Oni się nie poddali wtedy, my, Ukraińcy, nie poddamy się dziś! Razem do zwycięstwa! Cześć i chwała Bohaterom! Pan (nie pamiętam i nie obchodzi mnie nazwisko) nawet nie wie że Powstanie skapitulowało i udaje że nie wie że było krwawo i bestialsko tłumione także przez ukraińców.