Światowe Forum Ekonomiczne stało się publiczną domeną programu depopulacji tego antyludzkiego kultu, a cała popkultura jest do tego zaprzężona, od Hollywood po Stolicę Apostolską.

Ekologia redukcyjna czyli jak uzyskać „liczbę łatwiejszą do opanowania”

Ich program jest przebrany za ekologię, aby wszystkich, którzy teraz się temu sprzeciwiają, można było zawstydzić. A kiedy masowy głód zacznie przytłaczać ludzi, będzie można obwinić ckliwych ekologów.
−∗−
Tłumaczenie transkrypcji materiału wideo z serwisu Forbidden Knowledge TV na temat działań ukrywanych pod mianem ekologii, a mogących przyczynić się m.in. do wywołania powszechnego głodu. //AlterCabrio
______________***______________


TRANSKRYPCJA
Chcą, żebyście jedli robaki. I chcą, żebyście zjadali te robaki w ogromnym systemie więziennym, który postrzega ludzkość jako raka na Ziemi. To wszystko jest dość dziwaczne, ale to tylko przykrywka dla programu masowej depopulacji.


Szczepionki przeciw COVID-19 niszczą układ rozrodczy i odpornościowy biorców. I z czasem zabijają ludzi tajemniczymi strukturami rozwijającymi się w układzie naczyniowym.
Widzimy to teraz na całym świecie, a to dopiero początek.
Z cienia wyłania się teraz cały ruch kulturowy, który chce, aby ludzkość zbiorowo popełniła samobójstwo.
Ten antyludzki kult istnieje od dziesięcioleci i poza środowiskiem akademickim, musiał więc działać cicho, ponieważ większość ludzkości sprzeciwia się masowym mordom.

A teraz gdy jesteśmy w samym środku wysiłków tego kultu na rzecz masowej depopulacji – przekonują nas, że większość z nas umrze.
Światowe Forum Ekonomiczne stało się publiczną domeną programu depopulacji tego antyludzkiego kultu, a cała popkultura jest do tego zaprzężona, od Hollywood po Stolicę Apostolską.
Ich program jest przebrany za ekologię, aby wszystkich, którzy teraz się temu sprzeciwiają, można było zawstydzić.
A kiedy masowy głód zacznie przytłaczać ludzi, będzie można obwinić ckliwych ekologów.

Ponieważ, oczywiście, wszystko to ma niewiele wspólnego ze środowiskiem.
Ojciec Borisa Johnsona, Stanley Johnson, jest członkiem tej sekty i napisał, że populacja świata musi zostać zredukowana do „liczby łatwiejszej do opanowania” – i o to właśnie chodzi: o „liczbę łatwiejszą do opanowania”.
Ponieważ ci psychopaci postrzegają resztę z nas jako swoją własność, którą należy zarządzać i odpowiednio wybijać.

Ale ludzkość wciąż ma wybór i nie musimy umierać w tej więziennej fabryce śmierci jedząc robaki. Możemy wybrać wolność. Ale czas ucieka.
______________
The Environmentalist Trojan Horse of the Depopulation Death Cult, Greg Reese, July 30, 2022

Ekologia redukcyjna czyli jak uzyskać „liczbę łatwiejszą do opanowania” - Legion Św. Ekspedyta
Lilianna w ogrodzie
Niech zaczną od siebie.