NIEMCY PRZYGOTOWUJĄ SIĘ NA MASOWĄ ZAGŁADĘ LUDNOŚCI I ROZRUCHY SPOŁECZNE.

Niemieckie Stowarzyszenie Miast i Gmin (DStGB) ostrzega teraz przed katastrofą, na którą przygotowywali się do zagłady od dawna: przerwy w dostawie prądu i niepokoje społeczne.

Dzięki odruchowym sankcjom przywódców europejskich przeciwko Rosji i pospiesznemu wdrażaniu przez Europę polityki zielonej energii, Europejczycy będą musieli ponosić szalone koszty energii i żyć w ciągłej groźbie przerw w dostawach prądu , zwłaszcza w nadchodzących miesiącach zimowych.

Gminy w Niemczech szykują się na ciemną zimę przerw w dostawach prądu.

Heski okręg Rheingau-Taunus wynajął firmę do symulacji i analizy najistotniejszych zagrożeń w przypadku awarii zasilania tej zimy.

Symulacja przewiduje, że 400 zgonów jest nieuniknionych w dystrykcie w ciągu pierwszych 96 godzin. Jeśli temperatury spadną, zgony będą znacznie bardziej katastrofalne, zwłaszcza dla osób starszych.


Federalne Stowarzyszenie Prywatnych Dostawców Usług Socjalnych (BPA) ostrzega, że „ten kryzys będzie kosztował niektórych dostawców ich egzystencją, ponieważ obciążenia wynikające z rosnących kosztów energii, ogólnej inflacji i wszechobecnego niedoboru wykwalifikowanych pracowników nie są już do udźwignięcia”. Domy starców i domy opieki będą „zagrożone w bezprecedensowym stopniu”.

Niemieckie gminy przygotowują się na przerwy w dostawie prądu tej zimy

Dyrektor generalny DStGB, Germ Landsberg, powiedział, że ataki hakerów zawsze były zagrożeniem dla sieci, ale w tym roku „istnieje ryzyko blackoutu” ze względu na „przeciążenie sieci energetycznej”.

Wskazał, że w tym roku sprzedano 650 000 termowentylatorów. Jeśli dopływ gazu ulegnie awarii i wszystkie te grzejniki zostaną jednocześnie podłączone do sieci elektrycznej, prawdopodobnie może wystąpić przerwa w dostawie prądu.

Powiat przygotowuje się do konsolidacji energii dla służb ochrony ludności oraz zapewnienia dostępności energii elektrycznej dla serwerów i systemów łączności wspieranych satelitarnie.

W ciągu pierwszych dwudziestu czterech godzin niemieckiego zaciemnienia podstacje ulegną awarii, a zbiorniki wodne wyschną, powodując zupełnie nowy zestaw problemów. Bydło szybko umrze.

Grabieże i podpalenia przyczyniłyby się do setek milionów dolarów szkód w ciągu pierwszego dnia.

W ciągu zaledwie dwóch dni większość telefonów komórkowych przestanie działać.

Ludzie szybko będą wpadali w panikę. Przemoc ogarnie ulice. Powiatowy inspektor straży pożarnej Christian Rossel ostrzega Niemców, aby przygotowali się na 14 dni dostaw żywności i wody pitnej.


Pakiet pomocy finansowej rządu niemieckiego o wartości 65 miliardów euro będzie próbował zrekompensować niektóre wysokie koszty energii, ale ostatecznie rząd nie może drukować energii. Jeśli nie ma energii, a sieć jest przeciążona, żadne pieniądze nie przywrócą światła i ogrzewania.

Niemiecki ekonomista Jörg Krämer powiedział, że plan rządu tylko „stwarza iluzję, że duża część populacji może być chroniona przed konsekwencjami rosnących cen energii”.

Niemcy nie są jedynym krajem, który czeka potencjalna ciemna zima. Francuski Reseau de Transport d'Electricite ostrzegł obywateli, że tej zimy kilkakrotnie zostaną poproszeni o ograniczenie zużycia energii elektrycznej. Finlandia ostrzega również obywateli przed nadchodzącymi awariami i każe wszystkim się przygotować.

Komisja Europejska podejmuje teraz działania, wprowadzając nowe przepisy, które wzywają wszystkie rządy europejskie do zmniejszenia zużycia energii elektrycznej o 10 procent. Przepisy przewidują obowiązkową 5-procentową obniżkę w godzinach szczytu.

Niemieckie przedsiębiorstwa płacą obecnie ceny energii elektrycznej o 1000% wyższe niż normalnie, a wiele przedsiębiorstw obecnie upada z powodu wysokich kosztów energii.

Bądź na bieżąco z upadkiem w Europie na stronie Preparedness.News .

Źródła obejmują:
FreeWestMedia.com
Bloomberg.com
Whatsupwiththat.com
NaturalNews.com
Neo Kowalski
Ciągłe TRWANIE w Euro-Kołchozie to powolna śmierć Polski ! Od tego zdegenerowanego systemu niemieckiego należało by się jak najszybciej oderwać.
1893
SZYKUJĄ NAM TERROR NIEWOLI I DEPOPULACJI !!!
POLSKA ZNÓW POD OKUPACJĄ
......już nie długo pociągniemy !!! wykończa nas pod dyktatem fikcyjnych plandemii lub kataklizmów milicja ( wyszkolone cyborgi iluminatów , będą ich bezlitosnym narzędziem katowskim !!!
Piotr Piotr
covid przy 😬 tym co nas czeka to był mały pryszcz
wacula25wp.pl
Niemieccy nabywcy rosyjskiego gazu ziemnego wznowili składanie zamówień na dostawy gazociągiem Nord Stream 1, po raz pierwszy od czasu, gdy kluczowy rurociąg został zamknięty w celu konserwacji około trzech tygodni temu .ALE WĘGROM Niemieccy przyjaciele zabronili i ukarali ich
megur shares this
1
Bombina Beata Bubla
Stare demony zawsze były na czuwaniu. Takie ich geny.
Saguarento Pakita Orano
BOMBINKO KIEDY SIE WIDZIMY ?
Bombina Beata Bubla
Teraz
Majk Tajson
xD
Paweł - Kielar
Jak powiedział Niclas Frank (syn Hansa) - „Myślicie ze Niemcy to kulturalny, uśmiechnięty i wspaniały naród? Dajcie im 2 lata porządnego kryzysu a stare demony się obudza”
Bombina Beata Bubla
Już to robią