Clicks393
Wyrok Sądu Najwyższego USA: zmodyfikowany mRNA ludzki genom można opatentować. wixsite.com/prasa/zakazane-filmyMore
Wyrok Sądu Najwyższego USA: zmodyfikowany mRNA ludzki genom można opatentować.

wixsite.com/prasa/zakazane-filmy
CÓRKA MARYI
W dniu 27 czerwca 2021 r. po raz kolejny dostałem tzw. "bana" na trzy dni na portalu Facebook za opublikowanie poniższego tekstu:

Wyrok Sądu Najwyższego USA w sprawie MOLECULAR PATHOLOGY ET AL. v. MYRIAD GENETICS, INC., ET AL. :

W 2013 r. w sprawie sądowej Molecular Pathology v Myriad Genetics, Inc, w USA, Sąd Najwyższy orzekł, że ludzkie DNA nie może zostać opatentowane, ponieważ jest „…More
W dniu 27 czerwca 2021 r. po raz kolejny dostałem tzw. "bana" na trzy dni na portalu Facebook za opublikowanie poniższego tekstu:

Wyrok Sądu Najwyższego USA w sprawie MOLECULAR PATHOLOGY ET AL. v. MYRIAD GENETICS, INC., ET AL. :

W 2013 r. w sprawie sądowej Molecular Pathology v Myriad Genetics, Inc, w USA, Sąd Najwyższy orzekł, że ludzkie DNA nie może zostać opatentowane, ponieważ jest „produktem natury”. Ale pod koniec orzeczenia Sąd Najwyższy orzekł, że jeśli ludzki genom zostanie zmodyfikowany przez szczepionki mRNA (które są obecnie w użyciu), to genom może zostać opatentowany.

Oznacza to, że każdy, kto otrzymał szczepionkę, jest teraz technicznie „opatentowany”, a coś, co jest opatentowane, jest „zastrzeżone” i zostanie włączone do definicji „transludzi”. Osoby prawnie zidentyfikowane jako „transludzie” nie mają dostępu do praw człowieka ani praw przyznanych przez państwo. Dzieje się tak, ponieważ nie są klasyfikowane jako w 100% biologiczne lub ludzkie. Dlatego technicznie każdy, kto otrzyma tę szczepionkę, nie ma już dostępu do praw człowieka. Niedawno pojawiło się kilka dokumentów prawnych na ten temat, więc wyjaśnienia powinny być dostępne wkrótce...

Plany zniewolenia ludzkości znam z książek już od lat. Pisał o tym uznawany za teoretyka spiskowego David Icke, pisał i mówił o tym Credo Mutwa, afrykański uzdrowiciel i szaman oraz autor książek. No, ale oni nie są jedyni. Pisze o tym oficjalnie Klaus Schwab w swojej książce BIG RESET: Covid-19, a także mówią o tym kolejne agendy ONZ, Światowego Forum Ekonomicznego czy celebryci tacy jak Bill Gates.

Zniewolenie zorganizowali w taki sposób, żeby ludzie sami zechcieli to zrobić. Każda zaszczepiona osoba zgodnie z tym wyrokiem, mając w sobie zmodyfikowany przez zastrzyk (bo to nie jest szczepionka!) kod genetyczny, staje się własnością właściciela patentu! Trzeba teraz tylko dojść do faktu, kto personalnie jest właścicielem tego patentu lub tych patentów, bo podejrzewam, że jest ich już wielu.

Wybór należy jeszcze do Ciebie, potem już będzie za późno.
CÓRKA MARYI