Sw.Joanna
Tak jest ale prostuję ,przepis na ten olejek zawiesiłam na mojej stronie 28.01 .020.ale przesłanie Matki Bożej jest z 3.06.2013.i brzmi następująco:Po przesłaniu Najświętszej Matki Luz de Maria miała wizję i zostały wyszczególnione jej następujące wskazówki jako środki zaradcze na zbliżające się choroby;"Nagle Nasza Matka podnosi Swoją drugą rękę i pojawiają się stworzenia ludzkie,chore na …More
Tak jest ale prostuję ,przepis na ten olejek zawiesiłam na mojej stronie 28.01 .020.ale przesłanie Matki Bożej jest z 3.06.2013.i brzmi następująco:Po przesłaniu Najświętszej Matki Luz de Maria miała wizję i zostały wyszczególnione jej następujące wskazówki jako środki zaradcze na zbliżające się choroby;"Nagle Nasza Matka podnosi Swoją drugą rękę i pojawiają się stworzenia ludzkie,chore na straszne zarazy.Widzę osobę zdrową do której zbliża się chora i ta natychmiast jest zarażona.Pytam Naszą Matkę:jak możemy pomóc naszym braciom?i Ona mi odpowiada:UŻYWAJCIE OLEJKU DOBREGO SAMARYTANINA DAŁAM WAM POTRZEBNE I ODPOWIEDNIE SKŁADNIKI.Nasza Matka powiedziała mi że nadejdą prawdziwe zarazy i że MUSIMY SPOŻYWAĆ CODZIENNIE ZĄBEK ŚWIEŻEGO CZOSNKU LUB OLEJEK OREGANO.Te dwie rzeczy są potężnym antybiotykiem naturalnym.Jeśli ktoś chce znać dokładny przepis niech go szuka na mojej stronie.Ja używam go ze wspaniałymi skutkami.
Sw.Joanna
Przepraszam,pomyliłam się co do roku przesłania.to jest z roku 2016
Rycerz Bożego Miłosierdzia
Niebo przesłało przepis na olejek mający chronić przed zarażeniem zastosuj olejek zamiast żelu polecam link niżej
Olejek Dobrego Samarytanina przepis podyktowany przez Niepokalane Serce Maryi-Jeśli ta wysoce zaraźliwa choroba wybuchnie między wami, użyj olejku.
Quas Primas
Uważasz, że niebo wierzy w tą ściemę koronawirusową i przesyła płyn przed zarażeniem?
Rycerz Bożego Miłosierdzia
Olejek jest Akten wiary i zaufania, bo zabezpiecza przed wszystlimi bakteriami,wirusami czy grzybom.cytat Na pierwszym miejscu jest wiara, Moje dzieci. Przede wszystkim jest wiara, ponieważ bez wiary człowiek jest niczym.

- Jesteście ludem Mojego Syna, a jeśli jesteście posłusznymi dziećmi i podążacie za wolą Boga, Boża ochrona jest zawsze przy was.

Moje dzieci bardzo dobrze wiedzą, że władcy …More
Olejek jest Akten wiary i zaufania, bo zabezpiecza przed wszystlimi bakteriami,wirusami czy grzybom.cytat Na pierwszym miejscu jest wiara, Moje dzieci. Przede wszystkim jest wiara, ponieważ bez wiary człowiek jest niczym.

- Jesteście ludem Mojego Syna, a jeśli jesteście posłusznymi dziećmi i podążacie za wolą Boga, Boża ochrona jest zawsze przy was.

Moje dzieci bardzo dobrze wiedzą, że władcy tego świata zawsze trzymają w tajemnicy to, co faktycznie planują, i dlatego nie możecie teraz żyć tak, jakby nic nie było. Jedz zdrowo, aby na twoje ciało nie miały wpływu choroby, o których ostrzegałem cię w imieniu Domu Ojca.
Weronika-S.
Z tym żelem to już całkowite wariactwo, zalecane także przez niektórych kapłanów, którym woda święcona raczej nie pasuje.
m.rekinek
Andrew Kemp, szef Naukowego Komitetu Doradczego Brytyjskiego Instytutu Czyszczenia Nauk, powiedział, że nie zostało jeszcze udowodnione, iż alkoholowe żele odkażające do rąk mogą zabić na skórze wirusa, który powoduje Covid-19, ale nadmierne poleganie na produktach do dezynfekcji może oznaczać, że pewne bakterie nauczą się jak przetrwać w tym środowisku i będą rozwijać się na pozostałościach …More
Andrew Kemp, szef Naukowego Komitetu Doradczego Brytyjskiego Instytutu Czyszczenia Nauk, powiedział, że nie zostało jeszcze udowodnione, iż alkoholowe żele odkażające do rąk mogą zabić na skórze wirusa, który powoduje Covid-19, ale nadmierne poleganie na produktach do dezynfekcji może oznaczać, że pewne bakterie nauczą się jak przetrwać w tym środowisku i będą rozwijać się na pozostałościach cukrów i białek na rękach człowieka.
olek19801
Ostatnie badania pokazują, że ocalałe bakterie, które nie są zabijane przez alkoholowe żele, same w sobie są bardzo niebezpiecznymi patogenami i mogą rozwijać się dalej, co oznacza, że nasza antywirusowa rutyna może ostatecznie spowodować więcej szkody niż pożytku.