Clicks1.4K

Posolstvo Pána Ježiša: Eucharistia je jedinou Satanovou prekážkou. + Panna Mária: Vojna je blízko

Anton Čulen
8
Videla som, ako sa Satan z hĺbky pekla vypína do nášho sveta. Ukázal sa v plnosti svojej sily, a toto sa dialo v strede jedného kostola v blízkosti oltára. Kňazi hádzali smerom k nemu meč a kopiju, …More
Videla som, ako sa Satan z hĺbky pekla vypína do nášho sveta. Ukázal sa v plnosti svojej sily, a toto sa dialo v strede jedného kostola v blízkosti oltára.

Kňazi hádzali smerom k nemu meč a kopiju, ale všetko toto bolo zbytočné. Pri ostriach týchto zbraní boli kvapky krvi. To som si myslela, že je to Ježišova drahocenná krv, ale nebola ňou, lebo satana nevedela skrotiť. Ľudia sa vydesili a utekali, kam len mohli. Ale Satan každého po jednom uchvátil k sebe a pýtal od nich účet. Za každú cenu hľadal jednu záhadnú vec, len aby ju mohol nájsť. Nezáležalo mu, že koľkí umrú kvôli tomu a či vedeli alebo nevedeli, on aj tak hľadal. Medzi ľuďmi boli aj lekári a a vedci. Nešetril nikoho. Mňa nezbadal, ako keby ma Pán ukryl pred zlým.

Ježiš: „Moje deti, Satan je už v plnosti svojej sily. On vládne už nielen nad svetom, ale už aj nad mojou Cirkvou. Podarilo sa mu dostať sa k najvyššej úrovni cirkevnej hierarchii. Pred Satanom je len jediná prekážka, a tým je toto moje mystické Telo a Krv. S každou svojou silou hľadal to, že kde sa ešte dá nájsť vo svete premenená svätá hostia a svätá krv. Táto vízia poukazuje na budúce udalosti, lebo toto sa pripravuje v zákulisí tajomným spôsobom. Moje deti, musíte vedieť, že kdekoľvek pracujú na zrušení premenenia.

Nový cirkevný rok prinesie početné zmeny v oblasti liturgie. Ak zmenia moje slová, vtedy viete, že nadišiel čas. Ó, ako málo ľudí rozzoná predzvesť zmeny! Ešte ani pre veriacich katolíkov nebude jasné, čo sa deje nebadane pred nimi. Len ľudia s čistým srdcom budú vnímať účinok reformy. Mnohí nebudú veriť ich ohlasom, lebo ľudia pokladajú za nemožné, aby sa toto udialo. Moje deti, jedine moja večná obeť je schopná držať na uzde Satanovu moc. Ak zrušia moju obetu, tak sa uvoľní peklo v každej oblasti sveta. Ale nebojte sa, lebo sa postarám o to, aby ste neostali bez Eucharistie!

Dobrý vždy bude víťaziť nad zlým. Modlite sa za kňazov, ktorých v mene poslušnosti zväzujú k spáchaniu hriechu! Kto predsa bude klásť odpor, toho odstránia z cesty. Moji verní sluhovia budú vo zvierajúcej situácii, lebo okúsia na svojej vlastnej koži, že tomuto nevedia zabrániť. Bude veľmi veľa mučeníkov, ktorí zodvihnú svoj hlas vedľa pravdy. Moje deti, vezmite vážne každú moju výzvu, ktorá slúži vašim záujmom. Prichystajte vašu dušu, lebo teraz sa musíte v každom okamihu opierať o svoju vieru k tomu, aby ste v čas rozpoznali znamenia.”

Posolstvo prijala: Mária Magdolna

16. 11. 2018 Piatok
Viac TU: alianciazanedelu.sk/archiv/2670

Vojna je blízko

Viac TU: alianciazanedelu.sk/archiv/2670
ľubica
Ak zrušia moju obetu, tak sa uvoľní peklo v každej oblasti sveta. Ale nebojte sa, lebo sa postarám o to, aby ste neostali bez Eucharistie!
Modlite sa za kňazov, ktorých v mene poslušnosti zväzujú k spáchaniu hriechu! Kto predsa bude klásť odpor, toho odstránia z cesty. Moji verní sluhovia budú vo zvierajúcej situácii, lebo okúsia na svojej vlastnej koži, že tomuto nevedia zabrániť. Bude veľmi …More
Ak zrušia moju obetu, tak sa uvoľní peklo v každej oblasti sveta. Ale nebojte sa, lebo sa postarám o to, aby ste neostali bez Eucharistie!
Modlite sa za kňazov, ktorých v mene poslušnosti zväzujú k spáchaniu hriechu! Kto predsa bude klásť odpor, toho odstránia z cesty. Moji verní sluhovia budú vo zvierajúcej situácii, lebo okúsia na svojej vlastnej koži, že tomuto nevedia zabrániť. Bude veľmi veľa mučeníkov, ktorí zodvihnú svoj hlas vedľa pravdy. Moje deti, vezmite vážne každú moju výzvu, ktorá slúži vašim záujmom. Prichystajte vašu dušu, lebo teraz sa musíte v každom okamihu opierať o svoju vieru k tomu, aby ste v čas rozpoznali znamenia.”
miňocraft
Sv.Faustina všetko,čo je Pán Ježiš zjavil hovorila svojmu spovedníkovi.Podobne aj iné omilostené duše každé mimoriadne zjavenie ktoré sa im dostalo nechávali na posúdenie svojim predstaveným a duchovným vodcom.Aby spoznali,či neboli oklamaní zlým duchom.
apredsasatoci
teraz je to vsetko odobrene. po vojne je kazdy general. ale za jej zivota mala velke problemy so svojimi zjaveniami. mnohi im neverili.
apredsasatoci
@Peter Maria co to ma spolocne s temou? 🚬
apredsasatoci
@Peter Maria aj faustinu (ako aj dalsich svatcov) povazovali mnohi za ich zivota za blaznov. samozrejme, vsetko treba skumat na zaklade viery. ale mat ako na tacke vstko pripravene, rezervovane, podpisane papezom......to nie je VIERA!!!
dyk
Daniel 12,11n...Od odstránenia Večnej Obety ...
miňocraft
Kto je Mária Magdolna?Zasvätená osoba alebo laička?Je poslušná svojmu spovedníkovi?