Clicks2K
csk.news
11

Prečo František Mlčí? Zaočkovaný Nuncius Zomrel na Covid

Arcibiskup Aldo Giordano (67), z ktorého František urobil len v Máji Apoštolského Nuncia pre Európsku Úniu, zomrel 2. Decembra na Covid po dlhom pobyte v nemocnici v Belgickom Leuvene.

Giordano ochorel na Covid v Septembri a od Októbra bol na jednotke intenzívnej starostlivosti, pričom mu do poslednej chvíle pomáhala jeho rodina. Jeho zdravotný stav sa postupne zhoršoval.

Keď Kardinál Burke ochorel na Covid, František neskrýval svoju škodoradosť nepriamo poukazujúc na to, že Burke nebol „zaočkovaný“. Napriek tomu sa Kardinál Burke uzdravil.

Giordano bol pravdepodobne plne zaočkovaný, zomrel na Covid a František mlčí.

#newsVazizhqpgz

Otčenáš
Antikrist Bergoglio bude mlčet vždy, když to pro satanistickou agendu bude výhodnější.
Marieta Ria
hlavnespravy.sk/…ine-sa-infikoval-po-troch-mesiacoch-zomrel/2777136 a hovorca KBS tvrdí, že na Slovensku nebol - kde je teda pravda?
johanika
Metod
Ako si jeden vysvätený dá znak šelmy je nepochopiteľné!
johanika
Samozrejme, že bol plne zaočkovaný. To bola podmienka stretnutia sa s pápežom aj u nás počas jeho návštevy a v jeho suite museli byť takisto len plne zaočkovaní, pretože on už dlho vyhlasuje, že vo Vatikáne nezaočkovaní nemajú čo robiť a do jeho lietadla môžu takisto nastúpiť iba takíto. Aj nezaočkovaní členovia Švajčiarskej gardy museli odísť... tak sa o tom písalo v médiách.
Unam Sanctam SK
Veľmi dôležité: Skvelé dôkazové texty pre sedevakantizmus ukazujú, že František nie je pápežom
Pozor: Benedikt XVI. je podlým kacírom ako aj František. Nenechajte sa antikristovským heretikom Benediktom XVI. oklamať. Však je to diablov sluha ako aj František: vatikankatolicky.com/anti-papez-benedikt-xvi/
zaba
Mezi Benediktem a Bergogliem je velký rozdíl, házet je do jednoho pytle je nepravdivé.
Unam Sanctam SK
Uveď jedinú herézu od Františka, ktorú nehlásal Benedikt XVI. Obaja sú jednými z najhorších heretikov v dejinách Cirkvi.
Metod
Unam Sanctam, nie si ďaleko od pravdy.....
Unam Sanctam SK
Čo tým myslíš? Ja som katolík. Zato ty - ak si sa nezriekol bludov a nazaujal správne postoje z vatikankatolicky - nie si.
Unam Sanctam SK
A neuviedol si jedinú herézu. Považuješ ešte B16 za pápeža?