Clicks1.6K
m.rekinek
17
Uwaga na groźne szczepionki genetyczne na wirusa Sars-Cov-2 !!! Polski lekarz pracujący w Niemczech Piotr RubasMore
Uwaga na groźne szczepionki genetyczne na wirusa Sars-Cov-2 !!!

Polski lekarz pracujący w Niemczech Piotr Rubas
Wieczne Odpoczywanie Amen
„Ochrona zdrowia nie istnieje. Przepraszamy, że będziecie umierać w domach”. Wstrząsające wyznanie …

"Pulmonolog, alergolog prof. Piotr Kuna w kilku kolejnych wywiadach m.in. dla Radia Łódź czy Medonet.pl obnażył wiele serwowanych przez media absurdów dotyczących epidemii koronawirusa.

– Nie, nie boję się bo mam wiedzę. Jest to normalny wirus przeziębienia, który się szerzy podobnie jak inne …
More
„Ochrona zdrowia nie istnieje. Przepraszamy, że będziecie umierać w domach”. Wstrząsające wyznanie …

"Pulmonolog, alergolog prof. Piotr Kuna w kilku kolejnych wywiadach m.in. dla Radia Łódź czy Medonet.pl obnażył wiele serwowanych przez media absurdów dotyczących epidemii koronawirusa.

– Nie, nie boję się bo mam wiedzę. Jest to normalny wirus przeziębienia, który się szerzy podobnie jak inne wirusy wywołujące infekcje dróg oddechowych– oznajmił w jednej z rozmów.

– Co by było gdyby dostała pani dzisiaj rano taki komunikat:


„Zidentyfikowano w Polsce 3 tys. chorych na raka, z czego 400 chorych umarło”. Co by wtedy ludzie zaczęli myśleć? (…) A tak jest. Tylko nikt o tym nie mówi.

Porównał sytuację związaną z problematyką chorób onkologicznych, które realnie i masowo zabijają ludzi, ale media nie sieją w związku z nimi masowej paniki.

Lekarz tłumaczył, że powinniśmy zwrócić większą uwagę na zwykłą grypę.


– W ubiegłym sezonie 2019-2020 mieliśmy w Polsce – to są oficjalne dane – 3,8 mln zakażeń wirusem grypy i pacjentów z objawami grypy– podał.

Prof. Kuna przypomniał, że objawowość koronawirusa jest na bardzo niskim poziomie.

– 15 proc. ma objawy tej choroby, a 85 proc. tylko dodatnie wyniki na obecność wirusa, ale jest bezobjawowa– tłumaczył.

– Wprowadzenie ponownego lockdownu i zamkniecie szkół nie ma uzasadnienia– stwierdził w rozmowie z Radiem Łódź pulmonolog, kierownik katedry chorób wewnętrznych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Według niego rezultaty zamykania szkół w dalszej perspektywie będą bardzo poważne, tymczasem nie ma dowodów na to, że w placówkach edukacyjnych transmisja patogenu jest większa nić gdzie indziej.

Prof. Kuna zapewniał też, że w naszym kraju nie ma problemów z ilością łóżek.

– Polska ma jedną z największych liczb łóżek szpitalnych na 10 tys. mieszkańców w Europie. To jest tylko kwestia zmiany pewnych zasad i organizacji. Można zwiększyć dostępność łóżek dla pacjentów z COVID-19 z tysiąca do 10 tysięcy. To jest ruch, który można wykonać w tydzień, przy dobrej organizacji– podkreślił."

za: wsensie.pl/…prof-kuna-koronawirus-lockdown

I tak w nieskończoność? Tłumaczyć, rysować, a wierzący w medialną pandemię/epidemię nadal swoje? :( Przecież ta na kłamstwie i strachu jedynie bazuje...
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Pojedyncze głosy prawdy znikną jak echo w lesie !
jac505
Oni będą chcieli kontrolować zastrzykami długość życia i zarabiać miliardy i mogą zrobić to tak. Po pierwszej dawce, gdy wyjdzie dużo złych skutków ubocznych, powiedzą, że doszło do zaburzeń i będziemy musieli co jakiś czas przyjmować kolejne zastrzyki ! Będzie tak jak z chorobą przewlekłą, na której zarabiają koncerny. Tymi zastrzykami będą eliminować kolejne grupy. Panie Jezu przyjdź !
m.rekinek
Film ten usunęli mi właśnie z kanału awaryjnego yuotube ,,przyjaciel rekinka" w ciągu ok. 2 godzin. Uzasadnienie :
,,Spam, nieuczciwe praktyki i oszustwa" Spam, oszustwa i inne nieuczciwe praktyki wykorzystujące społeczność YouTube są niedozwolone w naszym serwisie. youtube.com/watch?v=usAjFq9F99c
jac505
Tu chodzi o nowego człowieka, który jak maszyna będzie posłuszny woli szatana. Gdyby ludzie nie otrzymali takiej modyfikacji i rozpoczęły by się straszne rządy anty-Chrysta, zbuntowaliby się przeciwko władzy jak z horroru. Dlatego szatan buduje autonomiczne, oparte na SI drony, pojazdy, które nie będą miały litości i same będą decydować kogo zabić. Taki "wspaniały" świat czeka wielbicieli …More
Tu chodzi o nowego człowieka, który jak maszyna będzie posłuszny woli szatana. Gdyby ludzie nie otrzymali takiej modyfikacji i rozpoczęły by się straszne rządy anty-Chrysta, zbuntowaliby się przeciwko władzy jak z horroru. Dlatego szatan buduje autonomiczne, oparte na SI drony, pojazdy, które nie będą miały litości i same będą decydować kogo zabić. Taki "wspaniały" świat czeka wielbicieli postępu, nauki i techniki ! Panie Jezu przyjdź !
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Ludziska to jak cielaki - robią to co im każe okupant polskojęzyczny ! jakby im kazali wskoczyć w ogień to tez by wskoczyli !