Clicks1.8K
Edward7
12

Cyfrowa tyrania Rockefeller-Gates „Paszport szczepień”: W kierunku scenariusza III wojny światowej

„Nie jesteś sam”: ogólnoświatowa walka z „szczepionką” mRNA i oszustwe Covid

Peter Koenig
Czym jest niesławna Agenda ID2020?
Za jego rozwojem stoi Fundacja Billa i Melindy Gatesów – wspierana przez Fundację Rockefellera – oraz inne osoby należące do złowrogiego programu cyfryzacji, depopulacji i eugeniki. Jest to sojusz partnerów publiczno-prywatnych, w tym agencji ONZ i społeczeństwa obywatelskiego. Jest to elektroniczny program identyfikacyjny, który wykorzystuje uogólnione szczepienia przeciwko Covid-19 jako platformę cyfrowej tożsamości. Jest to w pełni elektroniczny identyfikator – łączący wszystko ze wszystkim, co dotyczy każdej osoby (dokumenty zdrowotne, kryminalne, bankowe, osobiste i prywatne itp.), zarządzany przez agencję państwową lub, w skrajnych przypadkach, przez sektor prywatny. – Wyobraź sobie – firmę ubezpieczeniową lub bank zajmujący się Twoimi prywatnymi danymi, przekonwertowanymi na elektroniczny i ostatecznie „zachipowany” identyfikator.

Prywatyzacja twoich osobistych danych może wydawać się naciągana, ale szwajcarski rząd próbował po cichu oszukać ludzi sprywatyzowaną Agenda ID2020. Ale ludzie się dowiedzieli i rozpoczęli referendum przeciwko Agendzie ID2020. Pomysł został odrzucony z marginesem 2:1 w lipcu 2021 roku. Co się później stanie? – Czy rząd szwajcarski będzie szanował głosy ludzi, czy też wykona mandat z Głębokiego Ciemnego Państwa ? Niemcy, Austria i Francja – i prawdopodobnie inne, wdrożają ID2020 przez Parlament lub dekretem – większość ludzi nie ma o tym pojęcia (w Polsce spis jest przygotowaniem do tej agendy...dopow) Implementacja Agendy ID2020 łączy się z – lub wyłoniła się z – niesławnego „ Covid-19 – The Great ResetKlausa Schwaba (WEF) – (książka) która, nawiasem mówiąc, jest dostępny w Amazon (lub był, kiedy ostatnio sprawdzałem). Gdyby została zdjęta i ocenzurowana, być może przez samego autora – nie byłoby to niespodzianką.

Scenariusz III wojny światowej
W międzyczasie żyjemy dosłownie w scenariuszu III wojny światowej , w którym konstytucje krajów są albo zakazane, albo po prostu opanowane przez środki dyktatorskie, które postępują tak szybko, że ruchy obywatelskie są w wielu przypadkach zbyt opóźnione, aby interweniować – po prostu dlatego, że społeczeństwo obywatelskie – nawet ci podjęli alarm ci – nie zauważyli. Dzieje się to po cichu. Albo dekretem, albo przez dokooptowane i/lub przymusowe ustawy parlamentu. W zasadzie na całym świecie wprowadzany jest rodzaj zdrowotnego stanu wojennego , z naciskiem na zachód. A większość społeczeństwa nie ma pojęcia.

Paszport certyfikatu Vaxx finansowany przez Rockefeller-Gates sponsorowany przez WHO
Fundacje Gatesa i Rockefellera finansują wytyczne WHO dotyczące cyfrowego międzynarodowego świadectwa szczepień , zwanego także „paszportem szczepień”. W kontekście "pandemii" (COVID-19) proponuje się koncepcję cyfrowej dokumentacji certyfikatów COVID-19 (DDCC) jako mechanizmu, za pomocą którego można cyfrowo dokumentować dane dotyczące zdrowia osoby związanej z COVID-19 za pomocą elektronicznego certyfikat. Cyfrowe zaświadczenie o szczepieniu, które dokumentuje aktualny stan szczepień danej osoby, może być następnie wykorzystane do ciągłości opieki lub jako dowód szczepienia w celach innych niż opieka zdrowotna. Powstały artefakt tego podejścia jest określany jako cyfrowa dokumentacja certyfikatów COVID-19: stan szczepień (DDCC:VS). (WHO, streszczenie, podkreślenie dodane)

Co zaskakujące, a może nie tak zaskakujące, międzynarodowy „certyfikat/paszport szczepień” nie jest finansowany przez kraje członkowskie WHO, jak można by się spodziewać, ale przez Gatesa i Rockefellera. To znaczące. WHO opublikowała i rozesłała do wszystkich krajów członkowskich w dniu 27 sierpnia 2021 r. wytyczne dotyczące wprowadzenia międzynarodowego cyfrowego Świadectwa szczepień/paszportu” – a także wytyczne wdrożeniowe.

Mandat Joe Bidena na wszystkich zaszczepionych
W oczywistej konsekwencji administracja Biden wydała obowiązek co do szczepionek – żądając od wszystkich przedsiębiorstw zatrudniających 100 lub więcej pracowników, aby zażądały szczepienia swoich pracowników, albo w inny sposób. Za nieprzestrzeganie przepisów grożą ogromne grzywny. To samo dotyczy ponad dwóch milionów pracowników rządowych . W sumie ten drakoński mandat dotyczy około 100 milionów Amerykanów. Biden postępuje zgodnie z poleceniami Rockefellera i in.
Wymóg ten będzie dotyczył ponad 80 milionów pracowników w firmach sektora prywatnego, powiedział Biały Dom. …

Centra Medicare i Medicaid Services (CMS) będą wymagać szczepień przeciwko COVID-19 dla pracowników większości placówek opieki zdrowotnej… Wymóg ten wpłynie na ponad 17 milionów pracowników służby zdrowia w szpitalach i innych placówkach przyjmujących tych pacjentów. … Administracja będzie wymagać, aby zaszczepili się nauczyciele i personel w Head Start Programs, szkołach Departamentu Obrony i szkołach prowadzonych przez Biuro Edukacji Indyjskiej. Biden wezwie również wszystkie stany do przyjęcia wymogów dotyczących szczepień dla wszystkich pracowników szkół. Plan Bidena wymaga zastosowania obiektów rozrywkowych, takich jak hale sportowe, duże sale koncertowe i inne, w których gromadzą się duże grupy ludzi, aby wymagać szczepienia klientów lub przedstawienia negatywnego testu na koronawirusa, aby wejść. ( Reuters , podkreślenie dodane)

Unia Europejska (UE) i Szwajcaria
Szwajcaria i inne kraje UE również w wyniku wydanego przez WHO certyfikatu/paszportu szczepień, nakazu zakazującego dostępu do większości zajęć w pomieszczeniach – w tym restauracji, siłowni i kin – od 13 września, bez certyfikatu .

Jest to całkowicie sprzeczne z Kodeksem Norymberskim (testowanie leków i szczepionek na zwierzętach przed zastosowaniem na ludziach) i jest sprzeczne ze wszystkimi demokratycznymi Konstytucjami. Konstytucje państw na całym świecie są opanowane i „ubezwłasnowolnione” przez tyranię, która działa z ogromną mocą – śmiertelne groźby i prawdopodobnie wysoce uwodzicielskie i korupcyjne nagrody-łapówki. Nigdy w historii ludzkości nie istniała taka światowa dyktatura . Powstała w niecałe 12 miesięcy i ujarzmiła – powtarzam – wszystkie 193 kraje członkowskie ONZ, w tym cały system ONZ naraz.

Certyfikat/paszport szczepień może w końcu zostać wszczepiony w ludzkie ciała (Klaus Schwab, WEF, w wywiadzie dla szwajcarskiej telewizji Genewa z 2016 r. – niedawno „wymazany” z internetu). Zobacz to: Dr Astrid Stueckelberger, była pracownica WHO: . Certyfikat szczepień może stanowić podstawę do rejestracji tożsamości cyfrowej na całym świecie.

Nawiasem mówiąc, obie fundacje WHO finansujące certyfikaty szczepień są kierowane przez obecnie najbardziej widocznych eugeników na świecie – Gatesa i Rockefellera, wykorzystujących WHO do realizacji swoich planów. Większość państw członkowskich WHO nie jest bezpośrednio zaangażowana. Należy również wspomnieć, że utworzenie WHO w 1948 r. było pomysłem Rockefellera, przy wszystkich pieniądzach, które zgromadził dzięki monopolowi na węglowodory Standard Oil (głównie benzyna i gaz), utworzenie i późniejsza integracja WHO z systemem ONZ była stosunkowo „ łatwe” – z „łatwym” w cudzysłowu. WHO jako częścią ONZ, oficjalna instytucja ONZ jest odpowiedzialna za zdrowie świata – lub choroby – dokładnie tego, czego chcą eugeniści. Bank Światowy jest również ważnym graczem w tym kolosalnym planie przestępczym – ponieważ ma władzę nad biedniejszymi tzw. „krajami rozwijającymi się” – wywierania na nie nacisku „warunkami” w zamian za wsparcie finansowe. Zwykły. Podobnie jak w przypadku MFW – ich role są zasadniczo zamienne.

Scenariusz III wojny światowej bez bomb i broni
Krótko mówiąc, rzeczywiście żyjemy w scenariuszu III wojny światowej – bez bomb i broni, skierowanym przeciwko całej ludzkości Niewidzialny – i nigdy nie izolowany – wirus: propaganda, kampania strachu i „szczepionka” to ich broń masowego rażenia – BMR. (z bombami też może jeszcze być dopow.) To, co robią te środki – „Świadectwo szczepień/paszport” dla zaszczepionych – to rozdzielenie społeczeństwa na „dobrych”, „zaszczepionych”; a „źli faceci”, ci, którzy nie są zaszczepieni, oni nie zamierzają dostać śmiertelnego ciosu, a tym samym nie zasługują na certyfikat / paszport szczepionek.

Według rządów kłamliwych – wszystkich 193 krajów członkowskich ONZ, których rządy były kooptowane w długim okresie przygotowań – chciałyby, aby uwierzyli państwo, że niezaszczepieni stanowią zagrożenie dla społeczeństwa. To nonsens, ponieważ według CDC i powtarzanych przez te same kraje członkowskie ONZ, dźgnięci ludzi również przenoszą wirusa. – Jaki wirus?

Separacja społeczeństwa to odwieczna strategia wojenna (przynajmniej sięgająca czasów Imperium Rzymskiego): „ Divide et Impera ” – „Dziel i rządź” – tak, aby ludzie dzielili się i walczyli ze sobą, zamiast ze wspólnym wrogiem – który w tym fałszywym przypadkiem nosicielstwa są nasze rządy, wszystkie 193 rządy państw członkowskich ONZ – naraz.

Agenda ID2020 jest głównym instrumentem realizacji Wielkiego Resetu WEF Wdrażanie Postęp postępuje szybko. Oto jak:

Według Hiszpańskiego Zespołu Badawczego Piątej Kolumny , około 90% lub więcej „płynu szczepień” w formule mRNA składa się z grafenu. – Grafen to tajemnica Agendy ID2020 – która została opatentowana przez Gatesa (lucyferyjskim) patentem nr 666.

Potrójna szóstka, 666, to także wzór chemiczny samego grafenu — 6 cząsteczek połączonych w pierścień, połączonych z innymi tego typu pierścieniami. Symbol, którego używają, to 3 dołączone pierścienie. Grafen zaszczepiony przez wstrzyknięcie mRNA natychmiast tworzy sieć neuronową w mózgu. Jest to jednocząsteczkowa siatka, która spontanicznie rozrasta się wokół mózgu z grafenu zawartego w szczepieniu.

Fale elektromagnetyczne emanujące z niebawem milionów anten 5G/6G na całym świecie mają zamieniać ludzi w „transludzi” (termin użyty przez Klausa Schwaba w wywiadzie dla szwajcarsko-francuskiej telewizji w 2016 roku. Link do wywiadu od tego czasu został „sprawdzony”). To może wyjaśniać ogromną presję czasu stojącą za pędem do szczepień; ponieważ po wstrzyknięciu mikstury mRNA zostaniesz dotknięty w ten czy inny sposób. Albo twoje zdrowie jest zagrożone, albo, jak wskazał Klaus Schwab (wideo poniżej), możesz stać się „transhumans”, którym mogą manipulować roboty i/lub sztuczna inteligencja (AI). Krótsza wersja wideo jest dostępna tutaj

"Głębokie Państwo"
Możesz więc zapytać: „ Ludobójstwo” czy „Niewolnictwo”? Co planują dla nas elity – Głębokie Państwo?

Elity to członkowie lub współpracownicy i zwolennicy WEF i filozofii WEF, elity bankowe i korporacyjne.
Odpowiedź brzmi jedno i drugie.
Śmiertelność i zachorowalność wynikające z wstrzyknięć mRNA w połączeniu z „zniewoleniem” lub „transhumanizacją” dla ocalałych.
Wszystko jest dobrze przemyślane. Od ponad 70 lat.
Możemy tylko mieć nadzieję, że nie spóźnimy się z powstrzymaniem tego masowego ataku


ludobójstwo?

cyfrowa transhumanizacja oraz

przeniesienie majątku i kapitału z niższego i średniego poziomu społeczeństwa na szczyt, przez bankructwa, bezrobocie, choroby i śmierć przez zaniedbanie i samobójstwo. To już trwa

"Nie jesteś sam"
Podczas komentowania i sesji pytań i odpowiedzi podczas debaty Global Research (9 września 2021), z udziałem 245 uczestników, pojawiło się kilka zdesperowanych głosów – co robić? Nie mają z kim porozmawiać. Nie chcą ciosu. Zdają sobie sprawę, że może to być szkodliwe i śmiertelne. Jeśli nie jest to od razu „śmiertelne”, może mieć niezliczone poważne „skutki uboczne” – wady zdrowotne, których nigdy nie można wyleczyć – a przede wszystkim eksperymentalna inokulacja genów mRNA może spowodować bezpłodność zarówno kobiet, jak i mężczyzn. To ostatnie zbiega się z programem eugenistów.

Nie jesteś sam – około połowa populacji świata zachodniego nie została zaszczepiona.
Znają ryzyko; boją się ryzyka zastrzyku, ale nie boją się zachorować na Covid-19, alias SARS-CoV-2 – co, według własnych słów dr Anthony Fauci w recenzowanej pracy naukowej, jest porównywalne do pospolitej grypy („ Covid-19 – Navigating the Uncharted” , New England Journal of Medicine – NEJM, 26 marca 2020 r.). Obawiają się nieustanności wstrzyknięcia mRNA.
Nie jesteś sam – są miliony, dziesiątki milionów, którzy czują to samo. Zacznij komunikować się ze sobą. To, czego potrzebujemy, to przezwyciężyć tę zbrodnię o biblijnych proporcjach, To, czego potrzebujemy, jest rozwój ogólnoświatowego ruchu solidarności, integrującego wszystkie sektory społeczeństwa (pomiędzy szczepionymi i nieszczepionymi) przy wsparciu prawdziwych organów ścigania (policji) i członków wojska. Gdy funkcjonariusze organów ścigania (policja), a także wojskowi zdadzą sobie sprawę, że oni i ich rodziny również są zagrożone, wykonają swoją prawdziwą rolę, polegającą na obronie interesów ludzi, a nie polityków zastępców i „przestępców”. Rządy które mają tylko jeden globalistyczny cel. Ten ostatni polega na przekształceniu suwerennych krajów w Jeden Porządek Świata, rządzony przez niewielką, niezwykle zamożną elitę ze szkodą dla ocalałych ludzi, którymi ta elita zamierza manipulować i przekształcać za pomocą fal elektromagnetycznych i wstrzykiwanego tlenku grafenu, w „transludzi”.

Musimy zapobiec przejęciu ich wojennej strategii „ Divide et Impera ” – „Divide and Rule” . Zamiast tego ci, którzy są „zaszczepieni”, powinni solidarnie zjednoczyć się z niezaszczepionymi, aby walczyć ze wspólnym wrogiem. Nie mamy dużo czasu, ale możemy to zrobić. W stanie przebudzonej solidarności możemy zniszczyć pęd Agendy ID2020. Nie uległości wobec „diabolicznej agendy” elity, ale uniesienie, nadzieja i światło (Boga, z Nim dopow.) Zwyciężymy.
globalresearch.ca/…ide-resistance-against-vaccine-covid-fraud/5755538
Edward7
Japonia zgłasza więcej skażonych szczepionek, tym razem od firmy Pfizer

Według agencji prasowej Bloomberg, kilka miast w Japonii zgłosiło „białe pływające substancje” w fiolkach szczepionki Covid-19 firmy Pfizer.

Fiolki pochodziły z partii FF5357, gdzie miasto Kamakura w prefekturze Kanagawa po raz pierwszy zgłosiło istnienie tych zanieczyszczeń w poniedziałek. Wczoraj dwa kolejne miasta, …More
Japonia zgłasza więcej skażonych szczepionek, tym razem od firmy Pfizer

Według agencji prasowej Bloomberg, kilka miast w Japonii zgłosiło „białe pływające substancje” w fiolkach szczepionki Covid-19 firmy Pfizer.

Fiolki pochodziły z partii FF5357, gdzie miasto Kamakura w prefekturze Kanagawa po raz pierwszy zgłosiło istnienie tych zanieczyszczeń w poniedziałek. Wczoraj dwa kolejne miasta, sąsiednia Sagamihara i miasto Sakai w prefekturze Osaka, również zgłosiły skażone drogi, bez żadnych niepożądanych reakcji. W Sagamiharze, 11, 12 i 14 września w trzech różnych miejscach szczepienia zgłoszono białe substancje.

Japońskie prefektury poprosiły firmę Pfizer o wyjaśnienie.

W zeszłym miesiącu Moderna znalazła się pod ostrzałem po tym, jak w kilku fiolkach szczepionki Covid-19 w Japonii znaleziono czarne zanieczyszczenia, co skłoniło japońskie Ministerstwo Zdrowia do wycofania (w sumie ponad) 2,6 miliona dawek szczepionki, jak informowaliśmy 27 sierpnia ubiegłego roku .

https://mpr21.info./japon-reporta-mas-vacunas-contaminadas-esta-vez-de-pfizer

Po prostu te szczepionki- terapie genetyczne, są fabrycznie wszystkie skażone, a wystarczy je przebadać ...