Clicks1.3K
Orędzia
1

1 lutego 2021 Jeździec głodu i epidemii jest już wśród was i zaczął wylewać swój kielich na mieszkańców ziemi.

Wezwanie Jezusa, Dobrego Pasterza, do swojej trzody. Wiadomość do Enoch.

Owce mojej trzody, pokój mój z wami.

Moja trzodo, wszystko jest w pełni udoskonalone, a ta niewdzięczna i grzeszna ludzkość wciąż nie budzi się z duchowego letargu. Zaczął się czas ciemności i wielu zginie, ponieważ są daleko ode mnie. Już jesteś wśród wilków, Moja trzodo; bądź pokorny, ostrożny i przebiegły i nie ujawniaj każdemu swojego serca, bo dobrze wiesz, że wilki szukają kogoś, kto go pożre. Przed nami wielkie wydarzenia, które zmienią losy ludzkości; wirusy i pandemie będą silniejsze i nadal będą obecne w waszym świecie; kiedy populacja zacznie być dziesiątkowana przez pandemie, panika i strach ogarną ludzkość.

Żadna szczepionka was nie ochroni, tylko duchowa ochrona i lekarstwa, które przysłało wam Niebo, posłużą wam do zwalczania wirusów i pandemii, które będą plagą ludzkości. Nowe wirusy rozprzestrzenią się w powietrzu [smugi chemiczne], spowodują groźniejsze pandemie, ludzkość zostanie zdziesiątkowana, a gospodarki najbiedniejszych narodów zginą z powodu dotkliwości kwarantann. Jeździec głodu i epidemii jest już wśród was i zaczął wylewać swój kielich na mieszkańców ziemi. Miliony dusz - ponieważ nie są duchowo przygotowane - zatracą się na zawsze, gdy śmierć nadejdzie z powodu pandemii.

Rozpoczyna się ból ludzkości i jaki smutek odczuwam, widząc tak letnią i grzeszną ludzkość, która zatraci się, ponieważ nie chce podążać za Moimi wezwaniami do nawrócenia! Kara! Kara! czekają na Ciebie, a zdecydowana większość nadal się nie budzi! Zła wiadomość będzie dotyczyła twojej firmy i jedna będzie następowała po drugiej; ta ludzka rasa nigdy nie powstanie, jeśli uderzy w nią inne nieszczęście i nieszczęście; wszystkie pieczęcie zaczęły się otwierać i wszystko, co jest napisane na ten koniec czasu, dosłownie się wypełnia. Niebo i ziemia przeminą, ale moje słowa nie przeminą. (Mt 24:35)

Znak bestii w szczepionkach zostanie wam wstrzyknięty i ogromna większość ludzkości zatraci się, ponieważ nie będą słuchać moich wezwań; to samo dzieje się z wieloma moimi owcami, które zginą z powodu ignorancji. Znowu urzeczywistnia się to, co powiedział prorok Ozeasz: Mój lud ginie z powodu braku wiedzy. (Ozeasza 4.6)

Mam pilne wezwanie do mojej wiernej trzody, abyście szerzyli moje orędzia zbawienia w tych ostatnich czasach i informowali moje letnie owce i wszystkich, którzy nie wiedzą, co ma nadejść, aby się przygotowali i nie zginęli podczas przechodzenia Zbliża się Oczyszczanie!

Mój pokój zostawiam wam, pokój wam daję. Pokutujcie i nawróćcie się, bo bliskie jest królestwo Boże.

Wasz Mistrz, Jezus Dobry Pasterz.

Moja trzodo, niech moje orędzia zbawienia będą znane w każdym zakątku ziemi.
Orędzia
Orędzie tłumaczone ze strony kommherrjesus.deMore
Orędzie tłumaczone ze strony kommherrjesus.de