Piotr2000
Polska tez ma takiego biskupa tanczacego, ks. Dlugosza...z Czestochowy... Biedni oni...
Posoborowe absurdy
Tym są księża posoborowi AKTORAMI, TANCERZAMI, PAJACAMI, ZABAWIACZAMI WIERNYCH
wlowoj
Właśnie słuchalem "asperges" jak to włączyłem... straszne. Ci ludzie nawet nie wyglądają jakby się dobrze bawili, to chyba nowy ryt jakiś?
trio plus
Obawiam się, że to nie są wygłupy tylko zaplanowany okultystyczny show. Zauważcie takie tańce były pr,y rozpoczęciu olimpiady w Londynie, na początku covidu dla lekarzy - przez lekarzy i pielęgniarki. Poszperajcie dużo tego było.
pielgrzym55
Wspaniała nowa tradycja posoborowa. Niech zrobią reformę NOM i procesja wejścia i wyjścia będzie w formie tańca. To zapewne przyciągnie wiernych do kościoła.
BeatkaS
Módlmy się za nich by Pan Bóg przymnożył im wiary i wrócił rozum. Módlmy się za swoich kapłanów w parafiach, bo niestety w większości wcale nie są lepsi od tych tańczących... Tańczą jak im zagrają biskupi a ci są właśnie dokładnie tacy jak ci tancerze powyżej. Panie Jezu przyjdź!
Quas Primas
Żydostwo..., oni są tą Bestią zapowiedzianą w Biblii.
Uderzenie w Kościół przede wszystkim. Powtórzę więc, że sobór watykański II i całe to posoborowie odeszło od katolickiej doktryny. W miejsce Boga postawiono człowieka, więc kapłani robią co mogą, by tego człowieka zadowolić. "Syn soboru", jak sam się nazywał JPII też brał w tym udział, wystarczy poszukać różnych filmików z Jego pielgrzymek, …More
Żydostwo..., oni są tą Bestią zapowiedzianą w Biblii.
Uderzenie w Kościół przede wszystkim. Powtórzę więc, że sobór watykański II i całe to posoborowie odeszło od katolickiej doktryny. W miejsce Boga postawiono człowieka, więc kapłani robią co mogą, by tego człowieka zadowolić. "Syn soboru", jak sam się nazywał JPII też brał w tym udział, wystarczy poszukać różnych filmików z Jego pielgrzymek, lub poczytać encyklik, czy jakichkolwiek wypowiedzi...
Owszem w pewnych kwestiach nauczał w miarę po katolicku, ale..... jeżeli do szklanki czystej wody dodasz kroplę trucizny, to całość jest zatruta.
Dla mnie np, wprowadzenie przez JPII tzw "białego małżeństwa" było fatalne i dziś również widzimy tego owoce, bo małżeństwo, to nie tylko współżycie seksualne.... Dalej nie chce mi się rozwijać tematu....
Modlitwa owszem, ale również upominanie i naprowadzenie błądzących kapłanów na właściwą drogę.
BeatkaS
Modlitwa na pierwszym miejscu :) również za JPII który sam prosił o to by modlić się za niego i za życia i po śmierci - ZA NIEGO a nie tylko przez jego wstawiennictwo!
Upomnienie tez jest bardzo ważne ale niestety mam z tym złe doświadczenie... choć upominaliśmy bardzo delikatnie, to nawet nie było upominanie a prośba o duchowe wsparcie, o prawdziwe kapłaństwo, o upomnienie kapłańskie w kwestii …More
Modlitwa na pierwszym miejscu :) również za JPII który sam prosił o to by modlić się za niego i za życia i po śmierci - ZA NIEGO a nie tylko przez jego wstawiennictwo!
Upomnienie tez jest bardzo ważne ale niestety mam z tym złe doświadczenie... choć upominaliśmy bardzo delikatnie, to nawet nie było upominanie a prośba o duchowe wsparcie, o prawdziwe kapłaństwo, o upomnienie kapłańskie w kwestii godnego ubioru na mszy ... Cóż, skończyło się na tym że od 3 lat omijamy swoją parafie szerokim łukiem i szukamy kościoła gdzie chodzi mało ludzi, gdzie nie ma problemu z przyjęciem Pana Jezusa na klęcząco i do ust... a teraz jeszcze takiego gdzie ksiądz nie wyrzuci nas z powodu braku namordników....
Panie Jezu przyjdź i pogrom naszych wrogów!
Quas Primas
Ano.... Ja się JUŻ przestałam dziwić takim błazenadom i każdej profanacji.
Im więcej zdobywam wiedzy czytając i słuchając prawdziwych, katolickich Kapłanów tym bardziej dochodzę do wniosku, że są to śmierdzące owoce posoborowia i.... niestety (stwierdzam to z bólem serca) ale przede wszystkim kremówkowego pontyfikatu.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Quas Primas, proszę nie obrażać moich uczyć religijnych i Świętego Papieża Jana Pawła II! Może i Samego Boga zaczniesz osądzać? To wszystko było przepowiedziane w Piśmie Świętym i z Dopustu Bożego. Będą siedziały jeszcze gorsze świętokradztwa, aż do całkowitej agonii Kościoła i do powszechnego i niemalże całkowitego zaniku wiary. Jest to dla nas czas próby i oczyszczenia. Kto wytrwa do Końca …More
Quas Primas, proszę nie obrażać moich uczyć religijnych i Świętego Papieża Jana Pawła II! Może i Samego Boga zaczniesz osądzać? To wszystko było przepowiedziane w Piśmie Świętym i z Dopustu Bożego. Będą siedziały jeszcze gorsze świętokradztwa, aż do całkowitej agonii Kościoła i do powszechnego i niemalże całkowitego zaniku wiary. Jest to dla nas czas próby i oczyszczenia. Kto wytrwa do Końca będzie zbawiony. A za tych błądzących Kapłanów potrzeba dużo modlitwy, bo Bóg nie chce nikogo potępić, ale chce wszystkich zbawić.
jac505
Jan Paweł II chciał wnieść do Kościoła nieco rozluźnienia, kiedy to może mieć pozytywne skutki, ale nie w nauczaniu nauki Jezusa. Wtedy był poważny i surowy. Pozdrawiam
Quas Primas
jac505 - masło maślane.
Quas Primas
Medalik...To, ze Ty nie chcesz przyjąć do wiadomości prawdy o JPII, to nie moja wina. Nie obrażam więc Twoich uczuć religijnych. Czy ks. Natankowi też zwracasz uwagę, że ostro a nawet prześmiewczo krytykuje Franciszka? ( nie chce mi się sprawdzać w Twoich komentarzach czy Ty również go nie krytykujesz)
Poza tym, jesli w Piśmie Świętym było ( ja uważam, że jest) przepowiedziane i z dopustu Bożego,…More
Medalik...To, ze Ty nie chcesz przyjąć do wiadomości prawdy o JPII, to nie moja wina. Nie obrażam więc Twoich uczuć religijnych. Czy ks. Natankowi też zwracasz uwagę, że ostro a nawet prześmiewczo krytykuje Franciszka? ( nie chce mi się sprawdzać w Twoich komentarzach czy Ty również go nie krytykujesz)
Poza tym, jesli w Piśmie Świętym było ( ja uważam, że jest) przepowiedziane i z dopustu Bożego, to o co Ci chodzi, bo nie rozumiem?
Weronika....S
To manekiny bez twarzy machający kończynami w lewo i prawo. Nie wierzę, że nie wiedzą jaką urządzają błazenadę ze swego powołania, te cyborgi w kapłańskim ubiorze. Zgroza!!!
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Jak Kapłan nie ma wiary i służy szatanowi to nawet nie wie, robi z siebie błazna.

Szatan odbiera całkowicie rozum i pozbawia nas miłości, tak, że Człowiek bez Boga zdolny jest popełnić najgorsze zbrodnie i największe niegodziwości.
jac505
Do czego jeszcze posuną się, gdy brakuje soli w ich słowie ? Będą jeszcze bardziej słodzić aż będzie od tego robiło się ludziom mdło. Panie Jezu przyjdź !
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
To są właśnie " biskupi " mianowani przez masońska synagogę szatana !