pl.news
374.8K

Bez zaskoczenia: Franciszek zgadza się z flamandzkimi "błogosławieństwami" dla homoseksualistów

Homoseksualista, Johan Bonny, biskup Antwerpii, główny orędownik flamandzkiej liturgii "błogosławienia" homoseksualnych związków, "osobiście rozmawiał z Franciszkiem w tej sprawie". W wywiadzie dla …More
Homoseksualista, Johan Bonny, biskup Antwerpii, główny orędownik flamandzkiej liturgii "błogosławienia" homoseksualnych związków, "osobiście rozmawiał z Franciszkiem w tej sprawie".
W wywiadzie dla Katholisch.de (30 września) Bonny powiedział: "Wiem, co on o tym myśli. To jest dla mnie najważniejsze. Jestem pewien, że nasze wytyczne błogosławieństw par homoseksualnych, które to ostatnio opublikowaliśmy, są zgodne z poglądami Papieża Franciszka. To niebywale istotne, ponieważ jednomyślność z Papieżem jest dla mnie świętością". Bonny nawołuje do "błogosławienia" homoseksualistom od 2015.
W tym tygodniu Bonny pokazał się na jesiennym posiedzeniu Episkopatu Niemiec w Fuldzie. Kiedy w 2021 Kongregacja Nauki Wiary ustaliła, że homoseksualnych związków nie należy błogosławić, bezczelny Bonny "wstydził się" za swój Kościół i wyraził "złość" względem Rzymu.
To kolejny przykład pokrętności Franciszka, który na ogół nie wyraża swoich herezji wprost i zamiast tego nieoficjalnie wysługuje się stronami …More
Krystian N.
Bergoglio - kocha kochać inaczej.
przeciwherezjom
Jasna deklaracja ciemności... Czegóż trzeba więcej, by zrozumieć że na Tronie Piotrowym zasiada nielegalnie uzurpator - antypapież?!
Jadwiga Bob
Szanowni Państwo,
Nie zgadzam się na wprowadzenie i stanowczo protestuję przeciw projektowi Ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej. rcl.gov.pl/projekt/12363754/katalog/12909380 Godzi on w podstawowe prawa i wolności obywatelskie i jest narzędziem do dalszego forsowania niebezpiecznej i szkodliwej agendy globalistów dążących do depopulacji oraz wprowadzania totalitarnej kontroli …More
Szanowni Państwo,
Nie zgadzam się na wprowadzenie i stanowczo protestuję przeciw projektowi Ustawy o ochronie ludności oraz o stanie klęski żywiołowej. rcl.gov.pl/projekt/12363754/katalog/12909380 Godzi on w podstawowe prawa i wolności obywatelskie i jest narzędziem do dalszego forsowania niebezpiecznej i szkodliwej agendy globalistów dążących do depopulacji oraz wprowadzania totalitarnej kontroli i cenzury, odebrania własności prywatnej, likwidację gotówki oraz wprowadzenie przymusu szczepień i odebranie prawa do decydowania o swoim zdrowiu i życiu. Projekt ten nie powinien trafić do procedowania w sejmie RP.
Z poważaniem ...

wysłałam to na adres dep.prawny@mswia.gov.pl
...PROSZĘ TEŻ NAPISZ I ROZEŚLIJ RODZINIE I ZNAJOMYM bo jaką Polskę chcemy zostawić potomnym ??? a się dzieci i wnuki zapytają a co zrobiliście by tak nie było - WPIERW MODLITWA Sakramenty POKUTA POST ITP ITD ale też działanie z woli Bożej i PANIE BOŻE RATUJ i Maryjo kiedy wkroczysz ?
Walczyć o prawdę
Franciszek nie jest już ,,ukrytym,, odstępcą od przekazu Ewangelii i Pisma Świętego. On to jawnie prezentuje pewien globalnego zwycięstwa antykatolików, którzy obecnie są rdzeniem watykańskiej władzy, a kapłani podczas Mszy to akceptują nazywając go ,,naszym papieżem,,. Może być ,,ich,, ale nie katolicki.
Adrianna7
Ja też używam starej Nokii od lat. Do dzwonienia i napisania sms-ów mi wystarcza. Do niczego więcej telefonu nie potrzebuję...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Posoborowe absurdy
@Rocky Balboa ma większą wiarę niż ty. Wierzę, że kiedyś wróci do Kościoła i będzie gorliwym katolikiem. Ty sie uważasz za katoliczkę , ale twoje zachowanie i twój język nienawiści zdradza cię, komu tak naprawdę służysz.
Posoborowe absurdy
Ponieżej @Rocky Balboa Jesteś wyjątkowym protstanckim trucielem na stronie Katolickiej
Rocky Balboa
Posoborowe pozwól że sprostuje. Jestem chrześcijaninem bez podziału na kategorie ... Nie należę do żadnego kościoła... Moim kościołem są ludzie narodzeni na nowo z ducha
Lilianna w ogrodzie
😇 Rocky Balboa niech Ci Bóg błogosławi , a Maryja ma w swej opiece , a Słowo niech Ciebie kształtuje. Czytaj
Lilianna w ogrodzie
Nie jesteś trucicielem , jesteś poszukującym i niech Twój dobry anioł Stróż poprowadzi Ciebie najlepszymi ścieżkami.
Posoborowe absurdy
@Lilianna w ogrodzie byłam pewna że wstawisz się za protestantem, bo sama jesteś nią po części.
Posoborowe absurdy
@Rocky Balboa Tylko ci się wydaje, że jesteś Chrześcijaninem. Prawdziwą i pierwszą Chrześcijanką była Matka Boża - Matka Jezusa Chrystusa. Prawdziwy Chrześcijan, nie będzie kopił z Matki Bożej, i przyjmnie ją za swoją Matkę, a tym samym stajemy się prawdziwymi dziećmi Boga.
Lilianna w ogrodzie
Myśl sobie co chcesz o mnie i o innych, mam to w głębokim poważaniu ! Nie można niszczyć żadnego człowieka swoimi miernymi osądami . Co o nim wiesz ? Co wiesz o mnie? Jaki procent? 10%, 5%, 2%?????Nie sądź abyś nie była sądzona.
Posoborowe absurdy
@Lilianna w ogrodzie I tak urabia kato-protestantka , protestanta. On Babysta, a ty zarażona arianizmem i teologią wyzwolenia. W tych filmikach uderzające w uczucia nie rozrónić was. Ciekawe czy twój przyjaciel innowierca poszukujący "zagubionych katolików" przyjmnie twoje błogosławieństwo od Matki Bożej.
Posoborowe absurdy
@lilianna WIęc stosuje się też do tej zasady . Jasne ty możesz osądami niszczyć innych. Jak kobietę po "czerwonych ustach" Czyniąc z niej protstytukę. Działasz wg chazarskiej zasady. "co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie"
One more comment from Posoborowe absurdy
Posoborowe absurdy
@Lilianna w ogrodzie Co ja wiem o @Rocky Balboa? Już napisałam. Ty stosujesz lewacką zasdę nie osądzaj. A ja stosuję zasadę " nie rzucaj pereł (katolickich) między wieprze. NIe po to wchodzą na katolickie strony, aby się nawrócić, ale aby mącić, obrażać, nawracać na ich protestancką wiarę i łowić takich pseudo-katolików jak ty. Jesteś idealny rybką złowiną w sieć
NIe czepiam się go jak wrzuca …More
@Lilianna w ogrodzie Co ja wiem o @Rocky Balboa? Już napisałam. Ty stosujesz lewacką zasdę nie osądzaj. A ja stosuję zasadę " nie rzucaj pereł (katolickich) między wieprze. NIe po to wchodzą na katolickie strony, aby się nawrócić, ale aby mącić, obrażać, nawracać na ich protestancką wiarę i łowić takich pseudo-katolików jak ty. Jesteś idealny rybką złowiną w sieć
NIe czepiam się go jak wrzuca treści neutralne. Jednak on tu wchodzi po to aby nauczać jak świadkowie Jehowa.
Odsyłąm do Andrzeja Wronki, Piotra Andryszczaka o sektach protestanckich. Poznasz ich metody działania od A do Z.
Lilianna w ogrodzie
Nie uważasz , że potrzebna jest modlitwa , a nie osąd ? Napisałbym więcej , ale po co...? JEZU , MARYJO KOCHAM WAS , RATUJCIE DUSZE....teraz po mojemu -WSZYSTKIE DUSZE.
V.R.S.
Co racja to racja. Trzeba ostrzegać przed takimi co to nie poszukują tylko się produkują jak poniżej:
Kościół katolicki ukrył przed światem jedno z przykazań🤫🤫
Lilianna w ogrodzie
Poszukujących nie odrzucić
Posoborowe absurdy
@V.R.S. . @Lilianna w ogrodzie właśnie z tej fomarcji bapstystów Pastora Chojeckiego jest twój "przejaciel innowierca", Dla niego jesteś dialbicą >> Kto jest ojcem papieża?. Pastor Paweł Chojecki. A dla niepozoru wstawiony Franciszek
Posoborowe absurdy
@Rocky Balboa Skoro chcesz nas nauczać. No to ty będziesz nauczany po katolicku. Co było pierwsze Pismo Święte czy Tradycja Apostolska. Kiedy zostało i przez kogo zredagowane Pismo Święte?
Jak czytacie Pismo Swięte i jakie wydanie Pisma Świętego, że ignorujecie, przeinaczacie słowa o Matce Bożej, ktora była już wymieniona w Księdze Rodzaju.
V.R.S.
@Lilianna w ogrodzie
Proszę nie mylić poszukujących z produkującymi się - nauczającymi błędów, bo to dwie zupełnie inne rzeczywistości.
Posoborowe absurdy
@Lilianna w ogrodzie Ty pierwsza odrzuciłaś "kobietę z czerwonymi ustami" . Poszukujący to są zagubieniu KATOLICY, a nie zatwardziali protestanci, Nawet polubienie ci dał ż błogosławieństwem od Maryi u nich Panny. Ja już przeszłam swoją gehennę z baptystami, świadkami jehowa, luteranami, zielonświątkowcami, bo mam ich za swoich sąsiadów. Na krótki czas odeszłam od Kościoła katolickiego do …More
@Lilianna w ogrodzie Ty pierwsza odrzuciłaś "kobietę z czerwonymi ustami" . Poszukujący to są zagubieniu KATOLICY, a nie zatwardziali protestanci, Nawet polubienie ci dał ż błogosławieństwem od Maryi u nich Panny. Ja już przeszłam swoją gehennę z baptystami, świadkami jehowa, luteranami, zielonświątkowcami, bo mam ich za swoich sąsiadów. Na krótki czas odeszłam od Kościoła katolickiego do Luteran. Poznałam ich sekciarskie sztuczki jak złowić "katolicką rybkę" . I teraz przez pryzmat tego doświadczenia mogę trzeżwo, ostro jak brzytwa ocenić protestanckie nauczanie przez pryzmat katolicyzmu. Z jednej strony to należy im współczuć. Z drugiej strony nalezy strząsnąć proch z sandałów. Bo ich serca są zatwardziałe. Nie przyjmną nauki katolickiej. Mentalenie to jesteś jego "siostrą w jego wierze"
Lilianna w ogrodzie
Poszukujący też produkują. Często wolę tego upapranego niż świętoszka...Amen. Błądzących pouczyć...w miłości
Lilianna w ogrodzie
Posoborowe absurdy pozwól dać Bogu ostatnie słowo na moim Sądzie, na moim końcu świata . Moje motto jest takie;" jestem pikuś wobec potęgi Boga , nie mnie oceniać .
Posoborowe absurdy
@Lilianna w ogrodzie Ha, ha, ha, 😂 😂 😂 Błądzących pouczyć.... w miłości. Możesz to czynić jako katoliczka, katolikom. Ciekawa czy błądzącego muzułmanina pouczysz w miłości. Powiedz mu o .... miłości, a on od razu cię zgwałci, albo poderżnie gardło
Posoborowe absurdy
@Lilianna w ogrodzie O to "pełne miłości" tytuły @Rocky Balboa - NIenawidzę religii. Więc i nienawidzi religii Katolickiej, która jest jedyną prawdzwą religią do SW II >> Nienawidzę religii, ale kocham Pana Jezusa🥰🥰
sługa Boży
U siebie zajmował się tuszowaniem skandali pedofilskich, od początku swojej diabelskiej kadencji otacza się zboczeńcami i degeneratami; walczy ze wszystkim czym Kościół Święty był od czasów Chrystusa - więc kogo ta obrzydliwa persona może jeszcze w czymś zaskoczyć ?
JOKAMA
W "trosce" o nasze zdrowie i życie szkoły przygotowują się do dystrybucji...kolejnego "dobrodziejst…
TA FIRMA PRODUKUJE TABLETKI Z JODKIEM POTASU....KTÓRE CHCĄ DAĆ NASZYM DZIECIOM!!!More
W "trosce" o nasze zdrowie i życie szkoły przygotowują się do dystrybucji...kolejnego "dobrodziejst…

TA FIRMA PRODUKUJE TABLETKI Z JODKIEM POTASU....KTÓRE CHCĄ DAĆ NASZYM DZIECIOM!!!
Walczyć o prawdę
Franciszek nie ukrywa, że akceptuje wyklętą przez Biblię sodomię i tego, że jest moralnym i religijnym odstępcą. Śmieję się wprost z tych, którzy uznają go za katolickiego papieża.