Clicks894
Edward7

Obowiązkowe szczepienie, chipowanie - warunkiem powrotu do normalnego życia?

Powtarzającym się tematem wśród teoretyków spiskowych teorii jest to, że elity tylko czekają na odpowiedni moment, aby wprowadzić technologię „znaku bestii”, aby zdalnie zidentyfikować i kontrolować każdego człowieka na planecie, tym samym zamykając plany dotyczące jednego rządu światowego . A ponieważ wielu ludzi chce zrobić wszystko, aby wrócić do poczucia normalności, te obawy wydają się być bardziej uzasadnione z każdym dniem.

W Księdze Objawienia [13: 16-17] znajduje się fragment, który przyciągnął wyobraźnię wierzących i niewierzących na przestrzeni wieków, a być może nigdy bardziej niż teraz: On powoduje wszystko, zarówno małe, jak i wielkie, bogaci i biedni, wolni i niewolni, aby otrzymać znak w prawej ręce lub na czołach: I aby nikt nie mógł kupować ani sprzedawać, z wyjątkiem tego, który miał znak… ”
Czy był pierwszym teoretykiem spisków w historii Św. Jana z Patmos, czy też po prostu oddajemy się dzisiaj przypadkowi samospełniającej się przepowiedni? Cokolwiek by nie było, wiele osób prawdopodobnie miałoby poważne zastrzeżenia do bycia oznakowanym kodem identyfikacyjnym, nawet gdyby nigdy nie było wspomniane w Piśmie Świętym. Ale to z pewnością nie powstrzymało by Billa Gatesa, założyciela Microsoftu, który od lat ostrzega przed globalną pandemi -, od narzucenia nam takich kontrowersyjnych technologii.

We wrześniu 2019 r., Zaledwie trzy miesiące przed pojawieniem się koronawirusa w Chinach, ID2020, firma biometryczna z San Francisco, która zalicza Microsoft do jednego z jej członków założycieli, po cichu ogłosiła, że podejmuje nowy projekt, który obejmuje „badanie wielu biometrycznych technologie identyfikacji niemowląt ”oparte na„ immunizacji niemowląt ”i wykorzystujące tylko„ najbardziej skuteczne podejścia ”.

Dla każdego, kto zastanawia się, jak może wyglądać jedno z tych „najbardziej udanych podejść”, zastanów się nad jednym z najnowszych pretendentów . Naukowcy z Massachusetts Institute of Technology (MIT) opracowali w zasadzie hi-tech „tatuaż”, który przechowuje dane pod niewidzialnym barwnikiem pod skórą. „Znak” zostałby dostarczony wraz ze szczepionką, najprawdopodobniej podaną przez Gavi , globalną agencję szczepionek, która również podlega parasolowi Fundacji Billa i Melindy Gatesów.
„Naukowcy wykazali, że ich nowy barwnik, który składa się z nanokryształów zwanych kropkami kwantowymi… emituje światło bliskiej podczerwieni, które może zostać wykryte przez specjalnie wyposażony smartfon”, donosi MIT News.

A jeśli czytelnik przewinie na sam dół artykułu, przekona się, że to badanie zostało sfinansowane przede wszystkim przez Fundację Billa i Melindy Gatesów.
Dziś, gdy globalna gospodarka usługowa została zamknięta, aby zapobiec gromadzeniu się dużych grup zakaźnych ludzi, łatwiej jest wyobrazić sobie dzień, w którym ludzie będą musieli skanować swój „tatuaż” identyfikatora w podczerwieni w celu uzyskania dostępu do dowolnej liczby osób publicznych miejsca. Stamtąd potrzeba niewiele wyobraźni, aby zobaczyć, że ta sama nanotechnologia śledząca jest szeroko stosowana w światowej gospodarce, gdzie można ją wykorzystać do wyeliminowania wykorzystywania brudnych pieniędzy. W końcu, jeśli worki wielokrotnego użytku są zakazane w związku z paniką-demonią koronawirusa, dlaczego gotówka wielokrotnego użytku powinna uzyskać specjalne traktowanie?

Analityk geopolityczny Pepe Escobar, pisząc na początku tego miesiąca na tych stronach, przedstawił przekonujący argument, że koronawirus, który prowadzi świat w kierunku nowej wielkiej depresji, jest „wykorzystywany jako osłona przed pojawieniem się nowego, cyfrowego systemu finansowego wraz z wymuszona szczepionka z nanochipem, tworząc pełną, indywidualną, cyfrową tożsamość.

Jako jeden z możliwych scenariuszy na przyszłość Escobar wyobrażał sobie „klastry inteligentnych miast połączone sztuczną inteligencją, z ludźmi monitorowanymi w pełnym wymiarze godzin i należycie mikroukładami, które robią to, czego potrzebują, dzięki ujednoliconej walucie cyfrowej…”
Te obawy nabrały większego znaczenia, gdy Bill Gates usiadł w weekend na zapierającej dech w piersiach rozmowie z CBS dziś rano.

Gates powiedział gospodarzowi Anthony'emu Masonowi, że masowe spotkania mogą być zabronione w wieku koronawirusa, chyba że i dopóki nie zostanie wprowadzony program szczepień na szeroką skalę.

„Jak wygląda„ otwarcie ”- zapytał retorycznie Gates, zanim istotnie zmienił cały społeczny i kulturowy skład Stanów Zjednoczonych. „Które działania, takie jak szkoły, przynoszą taką korzyść i mogą być wykonane w taki sposób, że ryzyko przeniesienia jest bardzo niskie, a które działania, takie jak masowe spotkania, w pewnym sensie są bardziej opcjonalne. I dopóki nie zostaniesz powszechnie zaszczepiony, te [działania] mogą w ogóle nie wrócić ”[Wywiad można obejrzeć w całości tutaj ].

Według Gatesa wszystko, co można by zdefiniować jako „masowe zgromadzenie” - od widzów zapakowanych na stadionie na imprezę sportową po protestujących na ulicy w demonstracji - byłoby uważane za akt nieposłuszeństwa obywatelskiego bez szczepionki. Nic dziwnego, że Gates wybrał koncepcję „masowego zgromadzenia”, aby złapać nas wszystkich, bo czym jest współczesne społeczeństwo demokratyczne, jeśli nie jedno wielkie wydarzenie masowe po drugim? Rzeczywiście, ponieważ nikt nie będzie chciał przegapić kolejnego wielkiego wydarzenia, takiego jak Super Bowl lub Comic-Con, lub, nie daj Boże, Eurowizja, miliony ludzi, jak można przewidzieć, ustawią się w promieniu wielu kilometrów, aby uzyskać szczepienie obsługiwane przez Microsoft, nawet jeśli zawiera technologie śledzenia.

Wszystko to wydaje się czystym szaleństwem, gdy się pamięta, że istnieją inne możliwości pokonania koronawirusa niż obowiązkowy globalny reżim szczepień.

W zeszłym miesiącu dr Anthony Fauci, dyrektor ds. Alergii i chorób zakaźnych, powiedział podkomisji senackiej, że ponad 80 procent osób zarażonych koronawirusem „spontanicznie wraca do zdrowia” bez jakiejkolwiek interwencji medycznej. To sprawia, że zastanawiasz się, dlaczego globalna blokada została zaprojektowana dla wszystkich, a nie tylko dla chorych i starszych. Tymczasem lek hydroksychlorochina, który został lekceważony w mediach, mimo że został nazwany najbardziej skutecznym leczeniem koronawirusowym wśród lekarzy w dużej ankiecie, zaczyna nabierać świeżego wyglądu.

Właśnie w tym tygodniu, podążając za przykładem Nevady, Michigan właśnie zmieniło kurs i jest teraz drugim państwem demokratycznym, które zażądało leku przeciwmalarycznego od administracji Trumpa.

Wygląda więc na to, że zmierzamy do tego, aby zobaczyć, co stanie się zatwierdzoną metodą walki z globalną pandemią - pospiesznie opracowana szczepionka, która może faktycznie pogorszyć skutki choroby u tych, którzy ją zarażają, lub już udowodniona, że jest niedroga lek hydroksychlorochina.

Jeśli zwycięzca okaże się globalną szczepionką, być może zawierającą nanotechnologię identyfikacyjną, nie oczekuj, że bogaci będą w kolejce z dziećmi jako pierwsi. W 2015 r. American Journal of Public Heath przeprowadził ankietę wśród około 6 200 szkół w Kalifornii - centrum badań biometrycznych identyfikatorów - i stwierdził, że zwolnienia ze szczepionek były dwukrotnie częstsze wśród przedszkolaków zapisanych do prywatnych instytucji.

Wygląda na to, że elity obstawiają wiele na opracowaniu szczepionki umożliwiającej śledzenie tożsamości, która zgromadziłaby wszystkie rasy i instytucje pod jednym wielkim, "szczęśliwym" dachem, ale najwyraźniej nadal będą żyć w swoim odgrodzonym sąsiedztwie w tym jednym światowym rządzie. To, czy otrzymają „specjalną przepustkę” po otrzymaniu znaku nowej ery, to kolejne pytanie.
Logicznym następnym krokiem jest obowiązkowe połączenie tego tatuażu z identyfikatorem z kontem bankowym. Do tego czasu wszystkie transakcje płatnicze zostaną zdigitalizowane, a gotówka zostanie zlikwidowana z powodu tak zwanego „ryzyka infekcji” wirusem.

źródło - www.strategic-culture.org

zd j- wilkipedia.ru, zdjęcie przykładowe , szczepionka tatuaż z chipem, w tym miejscu -www.planeta.pl/Ciekawostki/Szczepionka-na-…