Clicks123

a sme doma: Firma, ktorá vyvíja vakcínu proti koronavírusu, nebude niesť vo väčšine krajín následky za vedľajšie účinky

... a sme doma: dodávateľ vakcíny neručí za vedlajšie učinky - podotýkam tým sa nemyslí len nejaká nevolnosť, bolesti alebo alergia, ale aj Downov syndrom, cukrovka, , fyzicke a mentalne postihnutie a to všetko za cenu (ako hovoria vyšší záujem-národnu bezpečnosť... ) ktorá by sa dala predísť s Božími nariadeniami, ale im ide o peniaze 🤑.

Tak Boh nám dáva liečivá, zdravotnictvo2.webnode.sk

upozorňuje nás na príčiny vírusov, chorôb a ako sa tomu všetkému vyhnúť, resp.sa s tým popasovať ale oni NIE... neveria Bohu, za to nám tlačia do tela vakcíny a PRZNIA naše deti:

www.youtube.com/watch

Zavrieť by ich mali do basy a nie ešte pustiť do vlády.

😡 😫🤮

Na snímke logo spoločnosti AstraZeneca

www.hlavnespravy.sk/…/2257542

Bratislava 10. augusta 2020 (HSP/Foto:TASR/AP-Kirsty Wigglesworth, File)

Farmaceutická spoločnosť AstraZeneca, ktorá pracuje na vývoji vakcíny proti koronavírusu, získala od niekoľkých štátov ochranu pred právnymi následkami vedľajších účinkov tejto vakcíny. Informuje o tom niekoľko zahraničných portálov s odvolaním na správu agentúry Reuters

Ako uvádza v svojej správe Reuters, farmaceutická spoločnosť získala ochranu pred budúcimi nárokmi na zodpovednosť za výrobky súvisiace s jej vakcínou COVID-19, vo väčšine krajín, s ktorými uzavrela dohody o dodávkach.

„Je to jedinečná situácia, keď my ako spoločnosť jednoducho nemôžeme riskovať, ak … o štyri roky bude mať vakcína vedľajšie účinky,“ uviedol pre agentúru Reuters Ruud Dobber, člen vrcholového výkonného tímu spoločnosti Astra.

„V zmluvách, ktoré máme zavedené, žiadame odškodnenie. Pre väčšinu krajín je prijateľné vziať riziko na vlastné plecia, pretože je to v ich národnom záujme,“ uviedol a dodal, že Astra a regulačné orgány označili bezpečnosť a znášanlivosť za najvyššiu prioritu.

Dobber ale nepovedal, s ktorými konkrétnymi krajinami sa spoločnosť na odškodnom dohodla.

Zástupcovia Európskej únie podľa Reuters uviedli, že práve zodpovednosť za chyby výrobku patrí medzi sporné body v dohodách medzi EÚ a spoločnosťami Pfizer, Sanofi a Johnson & Johnson, ktoré vyvíjajú vlastné verzie vakcíny.

AstraZeneca, druhý najväčší výrobca liekov v Spojenom kráľovstve, sa zaviazal, že dodá Spojeným štátom, Veľkej Británii, európskym krajinám a niekoľkým ďalším štátom a organizáciám cez dve miliardy dávok svoje vakcíny.

Tatiana Stará
Peter(skala)
je nás víc, než si myslíte (1) - Následky po očkování
www.youtube.com/watch
Peter(skala)
OCKOVANI-JED PRO DETI – J.DOLEZAL Jr. a Dr. Leonard G. Horowitz
www.youtube.com/watch
4 more comments from Peter(skala)
Peter(skala)
Vakcíny-očkovanie | Utajené dáta o dôsledkoch očkovania | Vlado Kocian & Veronika Kocianová
www.youtube.com/watch
Peter(skala)
Dievčatko, ktoré po očkovaní dostalo zápal mozgových blán sa už lieči v Piešťanoch
www.youtube.com/watch
Peter(skala)
TU môžete pridávať VIDEA kde sú zaznamenané chore deti, ktoré ochoreli následkom očkovania
Peter(skala)
6-ročná Žanetka dostala detsku mozgovú obrnu, po očkovaní,
www.youtube.com/watch