Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks2K

Polska - kraj który nie wydobywa własnych surowców, obce koncerny przejmuj wydobycie w PL większe złodziejstwo niż 447

POHENIX
114
Piotr2000
Nie ludzmy sie ! Ani poprzednicy, ani dzisiejszy "folwark zwierzecy" nie mysla nawet o dzialaniu na rzecz DOBRA POLSKI i NARODU. Jawna ZDRADA i HIPOKRYZJA !
wacula25wp.pl
peccatoribus Piszesz-[ Odpowiem ci --bo się nie opłaca!!!]==No a sprawa nie jest taka prosta jakby się nam wydawało a mianowicie Amerykanie mają inne możliwości i zasoby jak Polska i do stanu wymarzonego przez wielu w Polsce, a mianowicie do energetycznej niezależności jest daleka droga .Podczas my polacy mamy problem zbudowania { 1 } elektrowni a w USA jest ponad [ 100 ].
peccatoribus
wacula25wp.pl - człowiecze, w 1974 roku w ciągu kilku dni podjęto decyzje o budowie elektrowni atomowej, szybko wyznaczono miejsce i już w 1989 r płynął reaktor atomowy do zamontowania--i co..?-i gó_no, bo ten narodem można kręcić jak ruletką w obie strony!Ameryka jest wielka....! - a jak ktoś jest tchórzem i chowa się za "łunię" no to jest jak jest!ps. Jak słyszysz od 1982zło dobrem zwyciężaj" …More
wacula25wp.pl - człowiecze, w 1974 roku w ciągu kilku dni podjęto decyzje o budowie elektrowni atomowej, szybko wyznaczono miejsce i już w 1989 r płynął reaktor atomowy do zamontowania--i co..?-i gó_no, bo ten narodem można kręcić jak ruletką w obie strony!Ameryka jest wielka....! - a jak ktoś jest tchórzem i chowa się za "łunię" no to jest jak jest!ps. Jak słyszysz od 1982zło dobrem zwyciężaj" no to czekaj tatka latka, inaczej zrobili Chorwaci wzięli sprawy w swoje rece i wywalczyli sobie piękny kraj, a nasze tchórzostwo sprawił że dzisiaj Wilno dyktuje warunki Warszawie...szok!
Piotr opoka777
ustawa 447 zasłona dymna do prawdziwej grabierzy Polaków, sąto nasze zasoby naturalne które oddajemy za darmo obcym koncernom
peccatoribus
Piotr opoka777 -to załóż taki "koncern" i wydobywaj..!!!-dlaczego tego nie robisz , tylko narzekasz żę cie ograbiają ...hmm..!!!
Na świecie buduje się 1400 nowych elektrowni węglowych! A Polsce nakazuje się zamykanie kopalni!

zmianynaziemi.pl/wiadomosc/na-swiecie-budu…

W 59 krajach na całym świecie jest obecnie w budowie 1400 nowych elektrowni węglowych. Ich przewidywana moc wytwórcza, to około 670 gigawatów. To jedna trzecia obecnie produkowanej mocy czynnej w skali świata.

Jedna piąta największych firm węglowych …More
Na świecie buduje się 1400 nowych elektrowni węglowych! A Polsce nakazuje się zamykanie kopalni!

zmianynaziemi.pl/wiadomosc/na-swiecie-budu…

W 59 krajach na całym świecie jest obecnie w budowie 1400 nowych elektrowni węglowych. Ich przewidywana moc wytwórcza, to około 670 gigawatów. To jedna trzecia obecnie produkowanej mocy czynnej w skali świata.

Jedna piąta największych firm węglowych pochodzi z Chin. Skoro Europa nie sprzeciwia się Chinom, które będą przez kolejne dekady zarabiały na węglu, dlaczego zmusza Polskę do rezygnacji z tego surowca, skoro mamy go w dalszym ciągu ogromne ilości i może on jeszcze wiele lat stanowić o sile polskiej gospodarki?

Jak długo jeszcze UE będzie stosowała takie podwójne standardy? Jak długo będzie silna wobec słabych, a słaba wobec silnych?
peccatoribus
@

OHENIX - młody nieokrzesany i nieopirzony człowieczku , zdaje się iż nie masz najmniejszego pojęcia o ekonomii , dlatego nie chwal sie wszystkim jaki jesteś głupi j!!! tzw. "zasoby" sa w tedy , gdy są coś warte na rynku w danym czasie !!!Jeśli tego nie pojmujesz obaszczymurku, to się nie popisuj głupotą!!!Amerykanie maja dostępny węgiel na obszarze kilkakrotniwe większym niż Polska!!!!Przy …More
@

OHENIX - młody nieokrzesany i nieopirzony człowieczku , zdaje się iż nie masz najmniejszego pojęcia o ekonomii , dlatego nie chwal sie wszystkim jaki jesteś głupi j!!! tzw. "zasoby" sa w tedy , gdy są coś warte na rynku w danym czasie !!!Jeśli tego nie pojmujesz obaszczymurku, to się nie popisuj głupotą!!!Amerykanie maja dostępny węgiel na obszarze kilkakrotniwe większym niż Polska!!!!Przy czym wydobycie tego węgla odbywa się metodą odkrywkową -czyli kilkarotnie tańczą od tunelowej!!!Odpowiedz mi durniu, dlaczego ameryka "węglem nie stoi" w energetyce?!!!Odpowiem ci debilu--bo się nie opłaca!!!
Elkam
a nadaje --- kiki85uuu ;))))))) - @Phoenix zmień awatar !
Krzysztof92
no rzeczywiście człowiek się denerwuje, przynajmniej ludzie wiedzą na kogo nie powinni głosować,
trio plus
Polska jest tylko na mapie od Sobieskiego. A ten rząd to obcy wywiad.
marta1012
Zanim minie 4 lata rządów pis znikną nasze złoża.Koncesje są wydawane o których Polacy nic nie wiedzą.Jedyna nadzieja w Konfederacji chociaż nic nie mogą to przynajmniej nagłaśniają temat.
Piotr opoka777
Piotr opoka777
żałosne, to tak jak być na sacharze i importować piasek, co za głąby nami rządzą?