Bazylika Św. Piotra: Pelosi przystępuje do Komunii

Nancy Pelosi - działaczka proaborcyjna, której to Arcybiskup San Francisco, Salvatore Cordileone, zakazał przyjmowania Sakramentu Komunii Świętej - przystąpiła do Komunii 29 czerwca podczas odprawianej przez Franciszka Eucharystii z okazji Uroczystości Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Pelosi obecnie przebywa w Rzymie w ramach rodzinnych wakacji i skorzystała z okazji do zagrania na nosie Arcybiskupowi Cordileone.

Przyjęła Komunię od jednego z koncelebrujących księży, donosi CruxNow.com.

#newsJdqtmgbqip
Bos016
Może się wyspowiadała w Watykanie?
V.R.S.
Po owocach poznamy.
MementoMori+++
Co ta kobieta usiłuje udowodnić ? Że jest bezkarna do czasu ? Że wygrała z Bogiem 🤔 ? Zobaczymy jaki będzie koniec.
12 Wszystko mi wolno, ale nie wszystko przynosi korzyść. 1 Kor 6
Krystian N.
Bergoglio to szef Antykościoła, kanalia, mason, oszust, faggot i nienawistnik Zbawiciela.
Patrz: Trzecia Tajemnica Fatimska - Father Paul Kramer speaks on Russia and Fatima and the current war in Ukraine
Michał Rembieliński
Kościół Chrystusowy ma papieża Benedykta XVI, a kościół antychrysta ma Bergoglio i tańczą jak im zły zagra. Oni nie wierzą w żywego Jezusa w Najświętszym Sakramencie, więc Go profanują. Musimy się modlić za te profanacje i wynagradzać Jezusowi cierpiącemu z tego powodu.
Brygada Świętokrzyska NSZ
Dobrze ,ze to nie Kościół KATOLICKI TYLKO POSOBOROWA SYNAGOGA SZATANA !
Jestem_z_wami
Ciekawe czy z takim nastawieniem będzie pan w stanie prosić Boga o wybaczenie gdy okaże się że był pan w ogromnym błędzie... Bo pomysł szatan na pana życie jest taki że zamiast przeprosić zbuntuje się pan. Ciężko bowiem człowiekowi zaakceptować że w życiu służył nie Bogu a szatanowi. Ale tylko tak - uznając prawdę - może dojść do prawdziwego nawrócenia. Ja członek Kościoła na który pan pluje …More
Ciekawe czy z takim nastawieniem będzie pan w stanie prosić Boga o wybaczenie gdy okaże się że był pan w ogromnym błędzie... Bo pomysł szatan na pana życie jest taki że zamiast przeprosić zbuntuje się pan. Ciężko bowiem człowiekowi zaakceptować że w życiu służył nie Bogu a szatanowi. Ale tylko tak - uznając prawdę - może dojść do prawdziwego nawrócenia. Ja członek Kościoła na który pan pluje obiecuje panu modlitwę teraz i wstawiennictwo w tej chwili grozy która pana czeka a która zdecyduje o pana wieczności. Niech pan zapamięta tą obietnicę bo może się okazać dla pana ostatnią deską ratunku.
Kwal .
Ciekawe kto ją spowiadał ?
icowałek
Czysta ,wyrachowana profanacja.
Brygada Świętokrzyska NSZ
Belzebub !
Kwal .
Dobre....