amarillo
349
Takmer dala potratit svoje dieťa. Ale ružový ruženec a nečakaná textová správa ju zadržali. V tom čase pracovala ako opatrovateľka v Londýne. Do tej doby jej zamestnávatelia boli spokojní s jej …More
Takmer dala potratit svoje dieťa. Ale ružový ruženec a nečakaná textová správa ju zadržali.

V tom čase pracovala ako opatrovateľka v Londýne. Do tej doby jej zamestnávatelia boli spokojní s jej prácou. Urobili ju za svoju rodinu. Mala prácu, peniaze a ubytovanie. Všetko sa zmenilo, keď jej povedala zamestnávateľom, že je tehotná. Požiadali ju, aby okamžite odišla. Rovnako ako tehotná bola teraz nezamestnaná a bezdomovca v cudzej krajine.

Zavolala svojich rodičov v Rumunsku. Matka jej povedala, že má potrat. Jej rodičia nemali čo povedať.

Teraz sa stávala zúfalá, čoraz viac. Franticky hľadala pomoc - akákoľvek pomoc - praktická, emocionálna, čokoľvek, ale našla len ľahostajnosť. Bolo jasné, že bola sama a že všetci okolo nej poukazovali len na jedno riešenie. Neochotne začala počúvať túto radu. Nakoniec sa rozhodla pre potrat.

Takže v tento zimný deň to bola osamelá postava, ktorá sa dostala do centra potratov v centre Londýna. Keď sa blížila k miestu, začala plakať. Usadila sa, ako najlepšie dokázala, pretože všade okolo neposlušného ruchu mesta pokračovalo, ale stále sa jej slzy prevalcovali po tvárach. A napriek tomu v jej hlave sa zdalo, že existujú dva súperiace hlasy, jeden hovoril jej, aby sa zastavila a vrátila sa, iný povedal jej, aby prešla potratom. Prostredníctvom svojej zosilnenej depresie bojovala.

Napokon sa objavil názov ulice, ktorú hľadala. Keď sa blížila k vchodu do centra potratov, k nej prišla žena. Podala si leták s obrazom dieťaťa v lone. Rumunská žena okamžite rozpoznala obraz, pretože pred niekoľkými týždňami prešla. Potom bola s radosťou svedkom obrazov na vlastné dieťa, ktoré sa pohybovali v jej lone; pri sledovaní očakávala očakávaná matka nečakanú radosť. Otočila sa k cudzincovi vedľa nej stále drží fotografiu.

"Môžeš mi pomôcť?"

Žena, ktorá čelila nej, odpovedala: "Áno, môžem vám pomôcť." Dvaja začali vymieňať niektoré informácie vrátane telefónnych čísel.

V tom momente sa otvorili dvere centra potratov. Zamestnanec centra stál a díval sa na dve ženy, ktoré rozprávali. Uznávajúc ženu, ktorá držala leták, sa tvár zamestnanca obrátil k hnevu.

Cudzinec, ktorý sa ponúkol na pomoc, bola staršia žena. Pokračovala priamo k rumunskej ženke, skôr, než z nej vytiahla z vrecka a odovzdala ju žene. Bol to ružový plastový ruženec. Mladšia žena to vzala. A ako sa tak stala, otočila sa k potratovi vo dverách a povedala: "Môžu mi pomôcť." A s tým opustila nedávno prijatý ruženec sprevádzaný ženou, ktorú práve stretla.

She almost aborted her baby. But a pink rosary and unexpected text message held her back