02:52
Zveme tě na globální křižácké modlitební setkání Ježíš lidstvu, které se uskuteční 6. srpna 2022 v sobotu v 15:00 hodin přes ZOOM Přihlašujte se zde: Welcome! You are invited to join a webinar: Glob…More
Zveme tě na globální křižácké modlitební setkání Ježíš lidstvu, které se uskuteční
6. srpna 2022 v sobotu v 15:00 hodin přes ZOOM
Přihlašujte se zde: Welcome! You are invited to join a webinar: Global Crusade of Prayer session, Theme MOTHER OF SALVATION - SALVATION SOULS MONTH (with Live Translation). After registering, you will receive a confirmation email about joining the webinar.

Tématem celého tohoto měsíce je MATKA SPÁSY – MĚSÍC ZÁCHRANY DUŠÍ.

Mnoho, mnoho, lidí ve světě buduje moji vzácnou armádu. Modlitbou, osobním utrpením a šířením mého Slova budou zachraňovat duše. Čím silnější bude má armáda v zachraňování duší, tím menší dopad bude mít trest. (Ježíš, 23. července 2011)

Toto globální křižácké modlitební setkání Ježíš lidstvu bude v angličtině. Živí překladatelé budou k dispozici v: němčině, francouzštině, španělštině, portugalštině, ruštině/ukrajinštině, korejštině, čínštině, polštině, vietnamštině, kantonštině, indonéštině a albánštině. I když váš jazyk nebude zastoupen, modlitební programy budou ke stažení v chatu, takže můžete přijít a připojit se k nám v modlitbě čtením připravených materiálů.

Budeme se modlit svatý růženec, křižácké modlitby a korunku Božího milosrdenství za spásu všech hříšníků, včetně těch, které nosíme v srdci, a přátel, kteří se obrátili zády k Pánu.

Sjednoťme svá srdce jako jedna celosvětová rodina Ježíš lidstvu, spolu s Pannou Marií, naší Matkou Spásy, a přinášejme své modlitby a oběti za obrácení a spásu všech hříšníků.

Ježíši, důvěřujeme Ti!
Matko spásy, oroduj za nás!
JTM Global

Matka Spásy - Mesiac záchrany duší (Slovak)
Matka Spásy - Mesiac záchrany duší (Slovak)
TerezaK
Čím silnější bude má armáda v zachraňování duší, tím menší dopad bude mít trest. (Ježíš, 23. července 2011)kNIHA Pravdy