Clicks3.7K
Coburg
110
Povinné respirátory, alebo - v záujme zdravia?
ľubica
youtube.com/watch?v=H2KEu-5w5xM
Jakubec: FFP2 respirátory, debilizácia národa začala. LABELLO zo stolice bude stáť za hovno👌More
youtube.com/watch?v=H2KEu-5w5xM
Jakubec: FFP2 respirátory, debilizácia národa začala. LABELLO zo stolice bude stáť za hovno👌
Stano Kobella shares this
3.7K
Prečo musíme dobrovoľne nosiť Matovičove nanútené nám rúška a respirátory?

- Aby sme si ničili náš krvný obraz a zničili svoju imunitu.
- Aby sme všetci spoločne (ako potravu pre naše oči a pre našu myseľ) navonok zhmotnili kolektívnu falošnú vieru vo všadeprítomný a vkaždomprítomný nebezpečný vírus, ktorú do nás dennodenne hustia falošné dezinformačné spravodajské agentúry a ich hlásna trúba …More
Prečo musíme dobrovoľne nosiť Matovičove nanútené nám rúška a respirátory?

- Aby sme si ničili náš krvný obraz a zničili svoju imunitu.
- Aby sme všetci spoločne (ako potravu pre naše oči a pre našu myseľ) navonok zhmotnili kolektívnu falošnú vieru vo všadeprítomný a vkaždomprítomný nebezpečný vírus, ktorú do nás dennodenne hustia falošné dezinformačné spravodajské agentúry a ich hlásna trúba mainstream.
- Aby sme sa všetci kolektívne báli ich vírusov a verili, že jediná záchrana je ich vakcína a nie Božia Uzdravujúca Moc v človeku.
- Aby sme boli všetci chránení pred masnou policajnou pokutou.
- aby sme onemocneli

Toto je pravý účel rúšok - ničiť nám zdravie a psychologická naplánovaná vojna proti nám. A rovnaké platí o Matovičových nanútených testoch.
Trepifajksl
No, aspoň že pro něj přijeli autem, do kterého se vešel. Toto záhadné dvoumístné auto bylo stěží na košík z Liedlu. Nemám moderní telefon, jinak bych samozřejmě rád vyfotil.
Trepifajksl
Jak napsal níže Kali, nepochopil jsem větu "pokud to tak bylo". Paměť mi při vypjatých situacích ještě slouží. Narazil jsem při tom výletu na kožní, na jednu zajímavost. Viděl jsem autíčko v barvách záchranné služby, které usilovně houkalo. Přitom nikam nepospíchalo a nikoho nevezlo. Od doby, kdy jsem sledoval seriál Sanitka s Hanzlíkem, tak vím, že sanitky buď rychle pospíchají k postiženému, …More
Jak napsal níže Kali, nepochopil jsem větu "pokud to tak bylo". Paměť mi při vypjatých situacích ještě slouží. Narazil jsem při tom výletu na kožní, na jednu zajímavost. Viděl jsem autíčko v barvách záchranné služby, které usilovně houkalo. Přitom nikam nepospíchalo a nikoho nevezlo. Od doby, kdy jsem sledoval seriál Sanitka s Hanzlíkem, tak vím, že sanitky buď rychle pospíchají k postiženému, nebo ho naopak rychle vezou do nemocnice. Tohle v klidu stálo a houkalo a pak klidným tempem(jako v autoškole) odjelo houkat za roh. Vzpomněl jsem si, jak v Anglii prokázali, že tam jezdí prázdné sanitky sem tam a dělají co největší vyrvál, aby navodily atmosféru meziplanetární pandemie. Tak nevím-viděl jsem na vlastní oči strašící auto?
dyk
Krčmeriho mali zdržať otázkami ešte aspoň 20-30 minút. Potom by sme videli test respirátora naostro.
Roberto 55
Aj mne sa zdalo, ze melie s posledneho....
Trepifajksl
V zájmu zdraví si dovolím zde napsat o stavu českého zdravotnictví. Nedávno jsem viděl video, jak lékař odmítl ošetřit pacienta, který neměl roušku(měl od doktora podepsanou výjimku) a utekl z ordinace. Sestřičky se o pána tedy postaraly samy. Tak co se mně dnes stalo na kožním. Při rekonstrukci jednoho bytu, kde se lezlo po půdě, jsem patrně chytil nějaký sajrajt, co se mi začal rozlézat po …More
V zájmu zdraví si dovolím zde napsat o stavu českého zdravotnictví. Nedávno jsem viděl video, jak lékař odmítl ošetřit pacienta, který neměl roušku(měl od doktora podepsanou výjimku) a utekl z ordinace. Sestřičky se o pána tedy postaraly samy. Tak co se mně dnes stalo na kožním. Při rekonstrukci jednoho bytu, kde se lezlo po půdě, jsem patrně chytil nějaký sajrajt, co se mi začal rozlézat po celém těle. Fleky už jako lívance. Jedu tedy na kožní. Jen odbočím-nějaký aktivista si mě fotil na nádraží, že nemám respirátor. Nevím, zda volal pak na policii, nebo byl jinak postižený, jel mi vlak. Tak u kožního se nás sešlo cca 5 bez objednávek, pondělky měl vždy na to vyhrazené. Takže sedíme v čekárně, doktor otevře dveře a začne hystericky-cituji: " Každý mi sem leze s píčovinama a přitom umírají lidé na kovid". Když jsem se dostal bez objednání na řadu, tak doktor (nebo se za něj aspoń vydával) povídá opět sestře : "ty vole, to není možný, oni mi sem lezou pandemie nepandemie".
Teď mi řekněte, proč tohle vystrašený tele teda nezavře ordinaci? Nebo si myslí, že kožní potíže zmizely? Co to je za hovádko? Takoví lidé by měli jít do montoven a ne kadeřnice, či jiní, kterým vláda způsobila bankrot. Místo aby byl blbec rád, že má klientelu a dobře placenou práci, tak obviní pacienty, které ani neprohlédl. Řeknu vám, svrběly mě prsty mu jednu šoupnout. Přitom kdysi se choval normálně, byl jsem u něj v ropce 2015 a to si normálně pouštěl v pracovní době na youtube letadýlka, tak nevím, z čeho mu najednou bzinklo.
Trepifajksl
Vláda, která toto nařídí nosit, je banda zločinců.
agnesino
Súčasť e-mailu zamestnávateľa pre všetkých zamestnancov