jac505 shares this
1.8K
Nie ma wielu relacji bł. Emmerich o działalności szatana w planach zbawienia. Może to i dobrze, aby uniknąć fascynacji złem i jego siłą, możliwościami, które oszałamiają człowieka ale niczym są wobec potęgi i mocy Boga naszego.
jac505
Nie ma wielu relacji bł. Emmerich o działalności szatana w planach zbawienia. Może to i dobrze, aby uniknąć fascynacji złem i jego siłą, możliwościami, które oszałamiają człowieka ale niczym są wobec potęgi i mocy Boga naszego. Króluj nam Chryste, nie anty-Chryście !
Radek33
(...)"Także Żydzi mieli w Egipcie różne tajemne sztuki, lecz Mojżesz je wytępił i stał się wieszczem Bożym. U rabinów natomiast pozostało wiele z tego jako rzeczy uczonych, później stało się u pojedynczych narodów niskim, nędznym działaniem, a pokutuje jeszcze w czarodziejstwie i jako zabobon. Lecz wszystko z jednego i tego samego wyrosło drzewa zepsucia, z jednego podłego królestwa (piekła). …More
(...)"Także Żydzi mieli w Egipcie różne tajemne sztuki, lecz Mojżesz je wytępił i stał się wieszczem Bożym. U rabinów natomiast pozostało wiele z tego jako rzeczy uczonych, później stało się u pojedynczych narodów niskim, nędznym działaniem, a pokutuje jeszcze w czarodziejstwie i jako zabobon. Lecz wszystko z jednego i tego samego wyrosło drzewa zepsucia, z jednego podłego królestwa (piekła). Wszystkie ich obrazy widzę albo zupełnie przy ziemi albo też pod ziemią. Także w magnetyzmie znajduje się pierwiastek tego wszystkiego..."