Clicks3.5K
pl.news
9

Ostateczny dokument "od Ducha Świętego" przyjmuje "orientację [homo]seksualną" i domaga się spisu witryn zakazanych

Końcowy dokument Synodu Młodych został 27 października przyjęty większością 2/3 głosów. W swojej ostatniej przemowie papież Franciszek stwierdził tajemniczo, że to "Duch Święty dał nam ten dokument".

Bardzo kontrowersyjny był paragraf 150 na temat homoseksualności. Otrzymał tylko dwa głosy więcej, niż wymagał regulamin, 65 głosów było przeciwnych. Zapis wygląda na celowo dwuznaczny, by pozwalał na niemoralne interpretacje.

Zachęca do towarzyszenie każdemu homoseksualiście, by pomóc mu "zintegrować wymiar seksualny" i by zwiększać "jakość relacji" oraz akceptować "dar siebie". Tekst jest tak dwuznaczny, że można go zastosować nawet do gwałcicieli dzieci.

Potępia on [każdą] "dyskryminację na tle seksualnym", sprzeciwiając się Katechizmowi Kościoła Katolickiego, który krytykuje tylko "nieusprawiedliwioną" dyskryminację homoseksualistów [i innych grzeszników śmiertelnych].

Dokument nazywa "umniejszającym" definiowanie osobowości człowieka "poczynając od orientacji seksualnej" i akceptuje tym samym pojęcie "orientacja seksualna" podane przez propagandę gejowską [choć seksualność nie może być "zorientowana", ale tylko naturalna lub chora, nienaturalna, perwersyjna]/

Inne problemy

Dokument nazywa wezwanie do włączenia kobiet do społeczności duchownych "powołaniem sprawiedliwości".

Bez kontekstu domaga się “synodalności” jako "konstytutywnej" części Kościoła.

Domaga się też "systemu certyfikacji dla witryn katolickich", by zwalczać "fake [niewygodne] newsy".

Internet teraz piętnuje Bergoglio za próbę wprowadzenia nowego "indeksu ksiąg zakazanych" i żądanie, by stronami internetowymi zajmowało się progejowskie watykańskie Ministerstwo Prawdy.

Grafika: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsIrzbqwhvqj
Agnieszka -C
Kościół zostanie ręką Boga oczyszczony,teraz czeka nas jeszcze prześladowanie jakiego jeszcze w dziejach świata nie było ,pozostaje nam modlitwa, pokuta i post i błaganie Boga w Trójjedynego żebyśmy wytrwali w wierze do końca
molot
Domaga się też "systemu certyfikacji dla witryn katolickich", by zwalczać "fake [niewygodne] newsy".
--
Ci którzy oszukują cały świat, że są katolikami, że stanowią Kościół katolicki, będą teraz chcieli zwalczać zdania przeciwne do nich samych, czyli tych, którzy ich demaskują, ich herezje. Robi się ciekawie.
waz2054
Czyli co? Homoseksualizm został uznany przez Kościół czy też nie? Aby uznać jakieś wywiady z demonem wystarczył tylko jeden kardynał i jest to już, według niektórych "nauczaniem Kościoła", a tu mamy aż 85 głosów za.
Orare pro me
Paragraf 150 warto zapamiętać, jak zwykle małymi kroczkami- pozostają katakumby?
bliźniak
Tym pismem mówią że Bóg. się pomylił niszcząc Sodome i
Gomore.
Weronika....S
Wizja Leona XIII mówi o okresie ,,100 lat,, agresji szatana na Kościół. W wizji tej chodzi o Kościół, a nie o dzieje świata. Kiedy owe 100 lat rozpoczęło się teolodzy raczej nie określają. Zbyt prosta byłaby wersja, że rozpoczęło to się 01.01.1901 ( a więc wraz z rozpoczęciem się ściśle XX wieku). Nie da się jednak zaprzeczyć, że realia, a więc upadek wiary, moralności i autorytetu Kościoła, …More
Wizja Leona XIII mówi o okresie ,,100 lat,, agresji szatana na Kościół. W wizji tej chodzi o Kościół, a nie o dzieje świata. Kiedy owe 100 lat rozpoczęło się teolodzy raczej nie określają. Zbyt prosta byłaby wersja, że rozpoczęło to się 01.01.1901 ( a więc wraz z rozpoczęciem się ściśle XX wieku). Nie da się jednak zaprzeczyć, że realia, a więc upadek wiary, moralności i autorytetu Kościoła, buta względem Bożych przykazań, szczególnie dotyczących czystości ciała, wskazują bezwzględnie, że żyjemy jeszcze w obrębie tychże ,,100 lat,,.
mk2017
Zachęca do towarzyszenie każdemu homoseksualiście, by pomóc mu "zintegrować wymiar seksualny" i by zwiększać "jakość relacji" oraz akceptować "dar siebie". Tekst jest tak dwuznaczny, że można go zastosować nawet do gwałcicieli dzieci.
Verba Veritatis
....Sodoma wczoraj w Watykanie 🤗 została WSKRZESZONA 🤬 🤬 ....Boże Ratuj nas bo antychryst topi nas w swoich 🤮 rzygowinach.....