Clicks178
Edward7
3

Wszystkie szczepionki Covid-19, mają być wykonane z dzieci zabitych w aborcji

Wszyscy najlepsi pretendenci do szczepionki na covid-19, są przygotowywani ze składników wykonanych z poronionych ludzkich komórek płodowych - dzieci. Chociaż nie wszystkie szczepionki mogą zawierać prawdopodobnie (jako główny składnik) poronioną tkankę płodu, jednak zawarte w nich dodatki pochodzą z linii komórkowych zebranych od dzieci zamordowanych jeszcze w macicy.

Chrześcijanie i inni ludzie religijni, którzy cenią ludzkie życie, prawdopodobnie będą chcieli przemyśleć dwa razy, zanim otrzymają te "dźgnięcia", innymi słowy, zwłaszcza jeśli mają pozostać konsekwentni we wspieraniu godności nienarodzonych. Grupa non-profit Liberty Counsel jest obecnie w trakcie podnoszenia świadomości na temat wykorzystania poronionej ludzkiej tkanki płodowej do produkcji szczepionek, szczególnie w odniesieniu do koronawirusa Wuhana (COVID-19). „Jako obywatel, który kocha mój kraj, zna konstytucję i moje prawo do odmowy przymusowych szczepień, wzywam was, abyście przestali rozważać i popierać wszystkie obowiązkowe szczepienia”, mówi kampania Liberty Counsel przeciwko przymusowym szczepieniom.

Szczepionki COVID-19 są opracowywane szybciej, niż się spodziewano - czy jesteś gotów się oprzeć?
Operacja Warp Speed (OWS), program zaprezentowany przez prezydenta Trumpa celu przyspieszenia wprowadzenia na rynek szczepionki koronawirusa (COVID-19), podobno postępuje znacznie szybciej niż oczekiwano, a szczepionka powinna być gotowa przed końcem roku.
„To, co uważałem za cel aspiracyjny 30 dni temu, kiedy został ogłoszony przez prezydenta, niedawno doszedłem do wniosku, że jest to coraz bardziej prawdopodobne”, stwierdził Gus Perna, najwyższy urzędnik OWS, który zajmuje się nadzorowaniem programu "szybkich" szczepionek.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem - i wydaje się, że idzie lepiej niż planowano, Departament Obrony oraz Departament Zdrowia i Opieki Społecznej będą miały 300 milionów szczepionek koronawirusa Wuhan (COVID-19) gotowych do dystrybucji do 1 stycznia 2021 r.
Firmy, które przodują w tym; to Johnson & Johnson, który został pozwany dużo razy, niż można to zliczyć, znany z różnych spisków narkotykowych, a także Moderna i AstraZeneca.

Testy na te szczepionki już trwają, a wkrótce rozpoczną się kolejne. Tymczasem przewodniczący Liberty Counsel, Mat Staver, alarmuje o "horrorach", czyli o składnikach które zawierają, a wśród nich o toksycznych dodatkach, i o wytwarzaniu ich z poronionej tkanki płodowej dziecka.
Szczególne zaniepokojenie budzą ciągłe wysiłki podejmowane w stanach w Ameryce w celu wyeliminowania wyjątków od szczepień, co znacznie utrudni ludziom, którzy sprzeciwiają się przymusowemu "wstrzyknięciu" i uniknięcia przyszłych mandatów - kar .
„Podobno Big Pharma stanowi około jednej szóstej gospodarki USA”, ostrzega Staver, zauważając, że obowiązkowe szczepienia są ogromną "krową" gotówkową dla przemysłu farmaceutycznego.
„Ponadto przemysł farmaceutyczny wydaje więcej pieniędzy na lobbing zarówno na szczeblu stanowym, jak i federalnym, niż jakikolwiek inny sektor amerykańskiej gospodarki. Na przykład w 2019 r. Big Pharma wydała ogromne 295 mln USD na federalny lobbing - ponad dwukrotnie więcej niż najbliższa druga firma zajmująca się produkcją elektroniki. ”
Korzystając z poronionej tkanki płodowej dziecka, firmy farmaceutyczne mogą produkować szczepionki nawet tańsze niż zwykle, co pozwala im czerpać zyski nadzwyczajne.
„A jaka jest lepsza okazja, by zyski te wzrosły gwałtownie, niż żądanie masowych szczepień całej populacji… mimo że obecnie wiadomo, że COVID-19 ma mniej niż 0,26 procent śmiertelności, mniej więcej taką samą jak średnia roczna grypa” - dodaje.

www.naturalnews.com

Wskaźniki szczepień niemowląt spadły gwałtownie podczas blokady, więc śmiertelność dzieci spadła również do historycznie najniższych poziomów?

Szczepionki są chwalone jako złoty standard w ratowaniu milionów istnień ludzkich na całym świecie. Taka jest obietnica, w którą ludzie wierzą, gdy rodzice rytualnie poddają swoje małe dzieci - obfitości zastrzyków sankcjonowanych przez państwo. Dla niemowląt wizyty w przychodni polega na wprowadzeniu do 26 szczepień w pierwszym roku życia dziecka, podczas sześciu lub więcej wizyt u pediatry.

Jednak podczas blokowania covida-19 wizyty zdrowie urodzonych dzieci zostały anulowane, w wyniku czego spadła liczba szczepień. Więcej rodziców zostało w domu, pielęgnowało swoje dzieci, obserwowało je uważnie i trzymało je z dala od pediatrów.
Po ogłoszeniu krajowego nadzwyczajnego blokowania , liczba dostawców rutynowych szczepionek pediatrycznych znacznie spadła. Program Szczepionki dla Dzieci i link Dane dotyczące bezpieczeństwa szczepionek zgłosiły rezygnację z zakresu szczepień począwszy od trzeciego tygodnia marca, ponieważ setki tysięcy rodziców pozostało w domu i pomięto te zdrowe urodzone dzieci. Trend spadkowy zaobserwowano od 23 marca do końca kwietnia dla wszystkich szczepionek przeciw grypie, szczególnie szczepionek przeciwko odrze.

Dlaczego więc wskaźniki umieralności niemowląt spadły do historycznych minimów w miarę spadku zasięgu szczepień?
Jeśli szczepionki są tak ważne dla życia niemowlęcia, to dlaczego śmiertelność niemowlęcia nie wzrosła dramatycznie w miarę spadku zasięgu szczepień ? Dane pokazują, że wystąpił efekt odwrotny; liczba zgonów niemowląt spadła do historycznych minimów! W USA śmiertelność niemowląt występuje u około 700 dzieci tygodniowo. Trend śmierci niemowląt utrzymywał się na stałym poziomie od 2014 do 2019 r. W 2020 r. Wszystko się zmieniło. Od początku marca do połowy kwietnia liczba zgonów niemowląt spadła średnio o 30 procent każdego tygodnia! Przez cały kwiecień i do połowy maja śmiertelność niemowląt spadła średnio do 500 tygodniowo.

Zgony wśród dzieci poniżej 18 roku życia są stosunkowo rzadkie w porównaniu ze zgonami z innych grup wiekowych. Aby średni wskaźnik śmierci zmienił się o 30 procent w najmłodszej grupie wiekowej (niemowlęta) - jest to niespotykane!

Głównymi przyczynami śmierci niemowląt są wrodzone wady rozwojowe (wady wrodzone), które stanowią 32 procent wszystkich zgonów niemowląt. Wypadki stanowią średnio 31 procent zgonów niemowląt. Przyczynami są również powikłania krążeniowe (9 procent) i zabójstwa (7 procent). Największą szarą strefą śmierci niemowląt jest „zespół nagłej śmierci niemowląt”, który odpowiada za około 32 procent zgonów niemowląt. Dzieje się tak, gdy skądinąd zdrowe dziecko nagle umiera w czasie snu, przez uduszenie, zatrucie lub niezdiagnozowany stan lub reakcję niepożądaną.


Śmiertelność niemowląt spada, gdy podaje się mniej dawek szczepionki
Ważne badanie wykazało, że wskaźniki śmiertelności niemowląt spadły w stosunku do rutynowo podawanych dawek szczepionki. To badanie pyta: Czy istnieje toksyczność biochemiczna lub synergistyczna? W końcu skumulowane bezpieczeństwo całego harmonogramu szczepień w USA nigdy nie było badane.
Wskaźnik umieralności niemowląt definiuje się jako liczbę zgonów niemowląt na 1000 urodzeń żywych. Współczynnik umieralności niemowląt w USA wynosi; 6,22. W Singapurze, Szwecji i Japonii śmiertelność noworodków jest mniejsza niż połowa amerykańskiej (2,80). Istniały duże różnice w śmiertelności niemowląt w krajach, które podały 12-14 dawek w pierwszym roku życia dziecka, w porównaniu z dawkami 21-23 i 24-26 dawek. W 2009 r. Pięć krajów o najniższym wskaźniku umieralności niemowląt wymagało tylko 12 dawek szczepionki w pierwszym roku życia niemowlęcia, w porównaniu z 24-26 dawkami wymaganymi przez USA. USA ma niestety najwyższy wskaźnik umieralności niemowląt spośród 33 rozwiniętych krajów objętych badaniem.
Blokada Covida-19 w 2020 r. Zapewniła lepszy wgląd w to, jak naród może obniżyć śmiertelność niemowląt. Jako naród, który dba o życie swoich obywateli, Amerykańska Akademia Pediatrii (AAP) i Centers for Disease Control (CDC) muszą przemyśleć cel, by do zdrowo urodzonych dzieci - koniecznie pompować tyle szczepień. Jeśli USA mogą uratować średnio 200 lub więcej dzieci każdego tygodnia, po prostu rezygnując z wizyt i z szczepień dla dzieci, to o ile więcej dzieci można uratować, jeśli opieka pediatryczna zostanie całkowicie zreformowana, a dawki szczepionek zmniejszone ? (obecnie współczesne szczepionki są toksyczne i trujące - dopow. ) Ile dzieci można uratować, gdyby opieka pediatryczna przyjęła bardziej kompleksowe i integrujące podejście do immunologii niemowląt i rozwoju neurologicznego? Wreszcie, co jeśli producenci szczepionek byliby pociągnięci do odpowiedzialności w sądzie?

www.naturalnews.com

Prof.M.Majewska: Covid ratuje życie dzieci wolna-polska.pl/wiadomosci/prof-m-majewska…
Edward7
Kto popiera szczepionki jest za zabijaniem dzieci w aborcji .
Współczesna medycyna, która żywi się częściami dzieci, jednocześnie pchając szczepionki zawierające poronioną ludzką tkankę płodową - zamieniając każdą szczepionkę w rytuał krwi z kanibalizmu.

Zwolennicy szczepionkowego kanibalizmu , niczym bolszewicy chcą wszystkich "dźgać ostrzami" Szczepionki - są w rzeczywistości systemem niszczen…More
Kto popiera szczepionki jest za zabijaniem dzieci w aborcji .
Współczesna medycyna, która żywi się częściami dzieci, jednocześnie pchając szczepionki zawierające poronioną ludzką tkankę płodową - zamieniając każdą szczepionkę w rytuał krwi z kanibalizmu.

Zwolennicy szczepionkowego kanibalizmu , niczym bolszewicy chcą wszystkich "dźgać ostrzami" Szczepionki - są w rzeczywistości systemem niszczenia zdrowia i zabijania niewinnych dzieci w aborcji i wykorzystywania ich ciał do wstrzykiwani ich innym, razem z toksyczna chemią ... a potem czerpania zysku z kalectwa i chorób które sama wyprodukuje - szczepionki to po prostu biznes który zapewnia stały i wielki dochód...nie tylko biznes gdyż za tym stoją ci którzy nienawidzą Boga, wielu pracowników planowanego rodzicielstwa w USA praktykuje satanizm i modli się do szatana w ramach rytuałów morderstwa