Clicks1.4K
Libor Halik

Jak ve Fatimě předpovězeno - smrtící vakcínu i Covid vyrobili Sověti v Rusku dávno a rozšířili do celého světa

Je to plán na celosvětový komunismus. Proto KSČM podpořila nouzový stav vlády STBáka Babiše. Přepis videa: Novodobý zabijak aký svet ešte nevidel v histórii ľudstva. Satanová vakcina na zabíjanie ľudí po celom svete.

Životopis přednášejícího (dr. vojenské medicíny Rus Igor Shephard)

Uvaděčka: Je mi potěšení, že Vám mohu dnes večer představit dr. Igora Shepherda. Je to medicínský lékař a momentálně pracuje jako programový manažer připravenosti a protiopatření na wyomingském ministerstvu zdravotnictví – oddělení připravenosti a reakce v Cheyenne Wyoming. Byl veřejným řečníkem na mnoha konferencích o připravenosti po celých Spojených státech.
Jsou to konference, které se připravují na katastrofy, pandemie, epidemie, apod. Společně s CDC (Centrem pro kontrolu nemocí) připravoval a revidoval zprávy o připravenosti na mimořádné události, strategické plány, zprávy o pokroku, datové výstupy. Jako jeho životopis je asi takto dlouhý. Tohle je jen jeho krátká verze.
Také poskytuje měsíční briefingy pro státní základní spolupracující partnery a zástupce zdravotnických a sociálních služeb, takže je velmi obeznámen s tím, co se děje kolem covidu-19 v celé zemi a bude s námi sdílet spoustu informací, o kterých jste pravděpodobně předtím ještě neslyšeli. Než začal pracovat pro stát Wyoming, pracoval v různých jiných pohotovostních odděleních připravenosti a také na místě jaderných zkoušek v Nevadě pro protiteroristické operace a podílel se na technickém výzkumu a vývoji v oblasti národní domácí připravenosti a jaderné bezpečnosti pro ministerstvo spravedlnosti, úřadu pro domácí připravenost, ministerstvo pro vnitřní bezpečnost, DOE, NNSA, DOD, DTRA, FEMA, národní gardu, taktické týmy SWAT, státní zastupitelství, záchranáře a profesionální lékaře.
Takže máme tady dnes večer úžasně kvalifikovaného řečníka, který nám řekne, o co jde s koronavirem a vakcínami, které se blíží a budou tady již od 15. listopadu, kdy se mají začít rozvážet do států od firmy Pfizer. Prosím, přivítejte dr. Igora Shepherda. [potlesk]
Igor Shephard: Děkuji Vám všem. Doufám, že mě slyšíte. Mám trochu francouzský přízvuk… jsem pochopitelně z Ruska. Pokud bude potřeba, mohu se zopakovat. To je v pořádku. Dnes jsme měli nějaké potíže… můj notebook přestal fungovat. Nejsem si jistý, jestli za to může NSA nebo něco jiného, ale to nevadí, mám svou paměť, ještě nějaká ve mně zbyla. Takže, jmenuji se Igor Shepherd, a přišel jsem z velmi temného světa. Budu k vám upřímný. Dnes budu mluvit ze srdce, ne ze svého počítače. V první řadě… posledních 10 měsíců jsem byl ředitelem zpravodajské služby sekce jednotného velení pro reakci na Covid-19 ve státě Wyoming.
Sedm let jsem strávil prací na ministerstvu zdravotnictví ve Wyomingu, ale předtím se musím ještě trochu vrátit do své historie, kdy jsem pracoval jako vojenský lékař, internista a specialista na zbraně hromadného ničení. Jak jsem Vám říkal, přišel jsem z velmi temného světa komunismu. Narodil jsem se za komunismu, byl jsem vychováván za komunismu. komunismus byl všude na mě, kolem mě a uvnitř mě. Je to mimochodem velmi temný svět. Takový svět nechcete zažít. Dobré zprávy pro mě, že mě v roce 1992 mě osvítil Bůh svým velkolepým světlem na hříšníka jako jsem já, takže jsem přijmul Krista do svého srdce. To mi naprosto změnilo život. [potlesk] Děkuji.
Netleskejte mně, ale pánubohu. Ale musím se trochu vrátit, abych spojil všechny body a linky. Abyste porozuměli tomu, jaký druh vakcíny nás čeká, a jak je to propojeno s Ruskem a Čínou. Některé věci, které řeknu, jste možná nikdy předtím neslyšeli, o některých věcech si možná řeknete, že pro Vás vypadají jako iluze, ale chci mluvit ze své profesní zkušenosti.
Čtyři roky… než jsem se stal vojenským důstojníkem a vojenským lékařem ve Strategickém raketovém vojsku v Sovětském svazu, jsem strávil čtyři roky života jako hlavní lékař v Polsku pro speciální jednotky speciálních operací. To bylo jedinečné místo, kde jsme se starali o skutečnou údržbu biologických zbraní středního dosahu, konkrétně zaměřeno na Německo, síly Spojených států umístěné v Německu.
To je doba, kdy jsem udělal spoustu věcí, na které nejsem hrdý. Provedl jsem mnoho různých očkování a očkování lidí, vojáků i civilního personálu. Nevěděl jsem, čím jsem je očkoval, protože jsem to neměl vědět. Takže přinesli kufry s materiálem a čistými ampulkami, a já jsem aplikoval injekce. 800 injekcí za hodinu. Speciální injekční aplikátor. Nemohl jsem kontrolovat žádné vedlejší účinky jako lokální zánět, obecné vedlejší účinky… nic z toho. To nebyla moje práce. Protože mi na záda dýchala vojenská zpravodajská služba.
Takže, nějakou dobu jsem strávil v Polsku, tam jsme se starali o nějaké věci, a teď jsem přišel do USA. To, co mě teď šokovalo, je to, co se děje v posledních 10 měsících v USA. Nazýváme to tzv. pandemie Covid-19… řekněme to raději takto opatrně. [žena: Hmm, OK] Chci Vám říct něco zajímavého, co se stalo před pár dny, když CDC se rozhodlo, že už nebude počítat případy onemocnění pacientů s chřipkou pro rok 2021. To znamená, že všechny případy onemocnění chřipkou půjdou mezi počet případů onemocnění Covid-19.
Protože počet případů onemocnění (Covid-19) v USA není dostatečně vysoký. Máme zde problém, máme zde podvod a vlastizradu. [žena: Ano] O vlastizradě budu mluvit později. [žena: Pane bože…] O vlastizradě té nejvyšší úrovně. Takže… [interference] Slyšíte mě v pořádku bez mikrofonu? Myslel jsem si, dobře. Takže každopádně jde o to, co se Vám snažím říct, když jsem začal zkoumat situaci okolo pandemie Covidu-19, a viru SARS-CoV-2, zjistil jsem, že tento virus se velmi podobá viru SARS (vážný akutní respirační syndrom), který jsme tu měli v roce 2003. Podobnost s ním je 80-85 %, je identický. Tak identický, že tento virus nelze ani oddělit jako jiný kmen viru.
To je v pořádku… rozumím tomu. Mimochodem tento virus (Covid-19) už není stejný, jaký byl. Od července tohoto roku se tento virus změnil a přetvořil na něco jiného, říkají, že zmutoval. Takže už nemáme SARS-COV-2, musíme mu říkat SARS-COV-3, 4 nebo 5. Protože mutace probíhají stále u tohoto viru, co vypadá jako duch. To je v pořádku. Ano, děkuji. Skvělé. Děkuji mnohokrát. Každopádně, takže to, čeho se tu snažím dosáhnout, co se tu snažím říct, snažím se říct, že… když ministerstvo zdravotnictví, HHS a CDC musí z nějakého důvodu zvýšit počet případů (Covid-19) v USA, protože je příliš nízký, nebo úmrtnost není tak vysoká, nemocnice jsou prázdné, něco zde není v pořádku.
Něco není správně. Ve státě Colorado máte asi šest míst, kterým se říká náhradní zdravotní péče. Kde se utrácí miliony a miliony dolarů, díky nařízením guvernéra v těchto lokalitách… (ironicky) dělám si srandu. Asi tomu rozumíte. Utratili 28 milionů dolarů za extra lůžkové vybavení. Už to celé zase rozebrali, protože tam nejsou žádní pacienti. Nikdo to nepotřebuje. Co se děje s touto zemí? Proč tomu čelíme? Já Vám řeknu, proč tomu čelíme… vrátím se zpět do mé komunistické doby. Byl jsem trénován k tomu, abych zničil Spojené státy americké. Odpusť mi to Bože, a odpusťte mi to i Vy tady. [žena 1: Odpuštěno] [žena 2: je ti odpuštěno] Během studené války jsem byl trénován ke zničení USA fyzicky, nikoli duchovně… ale fyzicky. Když to říkám, takhle temnota funguje. Někteří lidé říkají: „To nemůže být tak špatné. Nech toho, lidé nejsou tak zlí.”
Ano, na světě je spousta zlých lidí. Spoustu jsem jich potkal a se spoustou jsem pracoval. Takže, pokud jde tedy o vakcíny… jak už chápete, je to trochu zvláštní a pochybná situace ohledně pandemie covid-19, protože přišla právě včas. Takže když Vám povím, že pandemie Covid-19 byla posledních 19 let v USA připravována, jste s tím v pohodě? [žena 1: Ano] [žena 2: Ano] 19 let… věřím, že již od roku 2001. První operace „temná zima”. Biologické cvičení. V letech 2000-2006 jsem pracoval na nějakých utajených projektech v Nevadě na jaderné testovací základně ve vesnici Mercury pro NNSA – Národní jaderná bezpečnostní agentura. Spolupracovali jsme s DTRA – Agentura pro snižování obranných hrozeb.
Dělali jsme nějaké biologické testy uvnitř testovací základny a takové věci. Je to příprava, je to dlouhá, dlouhá cesta… Ví, co dělají, a jak to dělají… trvalo jim celé roky, se připravit na tento moment v USA a na celém světě. Je to globální mise. Dostat komunismus do každého rohu této země. Nejen v USA, ale do celého světa.
Plán zničit USA nyní postupuje plnou rychlostí dopředu. Vakcíny v něm hrají hlavní roli. Teď se vrátím zpátky do své historie. K mému vojenskému poslání v Polsku a v organizacích a zařízeních v Sovětském svazu a dnešním Rusku, které plně vyvinuly mnoho biologických zbraní hromadného ničení, virové, bakteriální… a většinou takové chimérické zbraně. A chci jmenovat jednu instituci, kterou moc dobře znám, v té době L.S. Sandakhchiev – generálmajor byl jejím ředitelem, a jmenuje se VECTOR institut v Novosibirsku. Rusko. Co je na tom místě tak výjimečného? Výjimečného na tomto místě je, že zde vyvíjeli vakcíny pro lidi. Vakcíny… nevinné vakcíny. Alespoň toto říkali světu.
Ale to, co ve skutečnosti vyvíjeli, jsou vyzbrojené virové zbraně…. chimérický rekombinantní DNA typ, RNA messenger zralý typ, zařízení na čištění od biologických zbraní. Stále to dělají i po tak dlouhé době asi již 40 let. Co mě nejvíce zaráží, že šest společností, ne šest, pět společností je dnes zapojených do výroby miliard a miliard vakcín… a jedna společnost speciálně – Pfizer. Mrazáky jsou již připravené a čekají na okamžik, kdy se začnou rozvážet v ultra chlazených mrazácích. Pfizer. Budu Vám o společnosti Pfizer říkat něco víc, ale co mě nejvíce zarazilo, bylo, že technologie, kterou pro ty vakcíny používají… prý je revoluční, ale to je lež.
To není žádná revoluční nová technologie… ta technologie se používala před 30 lety v Sovětském svazu, Číně, Severní Koreji a Kubě. V biologických laboratořích, kde vyvíjeli biologické zbraně hromadného ničení. Je to stejná technologie, kterou používají dnes k vývoji vakcín pro nás. To je první vzkaz. Zadruhé… Rok 1977. Projekt USSR (Sovětský svaz) 90-77. Co je na něm tak výjimečného? Šlo o vypuknutí chřipkové epidemie H1N1, v Číně – první prasečí chřipka. Slyšeli jste také o prasečí chřipce v roce 2009, H1N1? Co se stalo v roce 1977-78?
Co je na tomto projektu tak speciálního? Speciální na tom projektu je, že ve městě Leningrad, dnešním Petrohradu, použili systém metra k rozšíření viru chřipky typu A na ruskou populaci, která se dotkla 4 milionů lidí, tenkrát v době Leningradu, dnešního Petrohradu. 2 miliony očkovaných z toho očkování onemocnělo. Když máte speciální přístroje k vypouštění vyzbrojeného viru chřipky, něco se stane. Proč si zrovna vybrali metro v Leningradu, které je nejhlubší na světě? Jejich systém metra je tam velmi hluboko (pod zemí). Takže proudění vzduchu v tom prostředí lze krásně ovládat. Mluvíme tady o environmentální situaci. Okolo 70 tisíc lidí v důsledku té události zemřelo.
Světová zdravotnická organizace (WHO) o tom jen říká, že to byla jen prasečí chřipka nebo tzv. ruská chřipka. Nemá to co dělat s Ruskem, ale vše je to opět o Číně. Dobře? Takže co to znamená? Proč to udělali? Povím vám to. Připravili vakcíny ještě před tím, než vypustili všechen ten materiál v systému metra a poté naočkovali nevinné civilisty Leningradu s tou nově vyrobenou vakcínou proti chřipce, která měla být efektivní. Zemřelo 70 tisíc lidí. Takže… hmm. Takže o mnoho let později, to co tu dnes vidím… Není to náhodou nějaký druh opakování?
Přichází nám sem amerikanizovaný styl komunismu? Co se tady děje? To, co se děje je, že většina technologií, které farmaceutický průmysl dnes používá, a jak jsem Vám již řekl, je založená na technologii messenger RNA (mRNA), která přeprogramovává náš imunitní systém, a přebírá kontrolu nad naším imunitním systémem. Už tak nemáme přirozenou kontrolu nad svým imunitním systémem, ale on kontroluje nás díky jím uvolňovaným antibiotikům v době, kdy by měly být uvolněny. Vraťme se znovu zpátky do Ruska…
Rusko má dlouhou historii, jak vidíte. Projekt FAKTOR, utajovaný projekt v Moskvě a v Petrohradu. Na počátku 90. let. Vyvíjeli se biologické zbraně pro revmatoidní artritidu, myelitidu a systémový lupus erythematodes.


Oni tak nadměrně stimulovali autoimunitní systém u lidí, aby byli schopni vyvolat super rychle oslabující nemoci. Jak dlouho trvá, než se u člověka projeví roztroušená skleróza? Trvá to nějakou dobu. Pokud půjde ale o biologickou zbraň, trvá to zhruba dva týdny a ten člověk už nebude nikdy moci chodit.
Dobrá… Co se tomu podobá? Podívejme se na příběh firmy AstraZeneca, jedné z britských firem ve spolupráci s firmou Novavax, což je další společnost, mimochodem americká firma… podle mě je z Massachusetts nebo Marylandu. Ty dvě také vyvíjí vakcíny. Jednu moc hezkou… SF9-BV. Platformou pro výrobu této vakcíny je hmyz. Výzbroj, brnění, ulita…tlumič znáte tlumené… ta moje ruština.

Je to tedy larva, housenka a pak můra. To je to, co to je. Odebrali část genu z toho hmyzu a použili ho ve vakcíně. Dobrá, a to je to, co velmi brzy obdržíme. A tento příběh mě ani moc nezajímá. To, na čem mi záleží, je imunitní systém. Náš imunitní systém bude nadměrně stimulovaný a reakce (autoimunitní odpověď) nemusí vzniknout jen v místě vpichu, což je již dávno prokázáno klinickými testy, které již dávno provedli.
Co je ještě tak speciálního na této vakcíně od AstraZenecy? No… Mají saponin, což je ve skutečnosti přírodní mýdlo, které se vyskytuje v kůře stromu Malena (Smrk ztepilý – Picea abies), myslím, že to jméno stromu pochází z Chile.

Je to kůra ze stromu… velký problém. Proč je to velký problém? Používají ho jako adjuvant k větší stimulaci imunitního systému, pokud to normálně nestačí. Proč si myslíte, že se u některých lidí začnou projevovat silné klinické projevy poté, co je předávkují těmito vakcínami?
Pak říkají: „Oh, my máme výmluvu, podali jsme Vám vysokou dávku, snížíme Vám dávku.” Nemá to nic společného s dávkou, ale s tím, co ta vakcína obsahuje. Saponin je materiál, adjuvant, který silně stimuluje imunitní systém, ale problém je ten, že je extrémně cytotoxický. Neničí jen samotné buňky, ale také tvoří v buňkách hemolýzu.

To znamená, že koagulační systém je poškozený. Znamená to, že lidé k smrti vykrvácejí, ale ne rychle. Dobře? Ne rychle. Začneme se slezinou, pak si můžeme trochu víc promluvit o játrech.
Dobře… „tenhle chlap už všechno vysvětlil, vše je jasné. V čem je tedy ještě problém?” Žádný problém v tom není. Jak jistě víte, klinické testy probíhají super rychle. Určitě jste ve zprávách zaslechli pár věcí. Myslíte si, že vám ve skutečnosti ukazují, jaká skutečná klinická data následují po všech těch klinických testech? Proč nemluví o filipínském lékaři, který na tuto vakcínu zemřel? Například…
Co třeba ty dvě ženy z Británie, které jsou teď v podstatě postižené? A k tomu mám stále otázku týkající se toho zdravotního postižení, protože u jedné z nich se rozvinula myelitida (zánětlivé postižení míchy). A připadá mi to spíše jako A.D.E.A. – akutní diseminovaná encefalomyelitida. K akutní diseminované encefalomyelitidě dojde jen u cca jednoho člověka z 250 tisíc lidí. To není normální. Očkovaní tohle nedělá… moje otázka tedy je: Proč to ovlivnilo myelin?

Proč by měla intenzivně ztrácet svůj myelin? A k čemu slouží myeliny? [Z publika: Vyskytují se kolem míchy] Ano! Kvůli nervovým signálům. To je, k čemu slouží. Pokud nemáte myeliny, přeruší to nervový signál. Už nemůže normálně procházet od axonu k dendritu.

Před pár měsíci sotva chodila a řekli jí, že se bude dva roky zotavovat. Podle mě se z toho vůbec nikdy nezotaví, ale o to teď nejde.
Jde o to, co se jí stalo a proč se jí to stalo. Všechny klinické testy nabíraly pouze zdravé, lékařem vyšetřené a otestované dospělé jedince. A ona v té době byla zdravá. Takže o co tady jde? Vraťme se znovu k projektu FACTOR v Ruské federaci. K utajovanému projektu FACTOR, kde testovali myeliny a jejich úbytek. Stejnou technologii, použitou k vývoji biologických zbraní v Rusku na počátku 90. let. Co se to děje? Jak je možné, že farmaceutický průmysl zná všechny tyto věci? No nějací lidé přišli… Přeběhlíci přišli… jejich jména neznáte.
Já znám jen jedno jméno. Jeho jméno je Nikolay Popov.

Specializoval se na návrhy biologických zbraní pro Ruskou federaci… Pracoval ve VECTOR institutu a na ostatních místech. Nakonec ho CIA před lety našla v Texasu. Netuším, kde je nyní, ale má dostatek znalostí, aby mohl za dobré peníze někomu pomoci. Nikoho neviním a nikoho nejmenuji, ale musíte pochopit, že na světě existuje hodně zlé vědy. Existuje hodně zlé vědy. A hodně zlých vědců. Dobře. Jak hluboce zlí jsou? Marburgský virus – biologická zbraň.

Proč zrovna Vy?
Protože je to vyvinuté z těla zemřelého lékaře. Ok? Jmenuje se Nikolai Ustinov. Zemřel v roce 1988, když udělal chybu. Píchnul se omylem jehlou do prstu, ve které byl marburgský virus způsobující krvácivou horečku (jako ebola) uzpůsobený pro vojenské účely. Namísto myši píchl sám sebe Přirozeně, že zvířata nechtějí, aby něco takového do nich někdo píchnul. Dostal to on. Zemřel rychle během týdne, kdy vykrvácel. Dobře, tohle je příběh, o kterém si můžete vše přečíst, ale to, co se stalo poté, je zajímavé.
Po nějakou dobu jeho tělo zachovali a odebrali mu některé orgány, a vlastně vytvořili variantu marburgského viru jako jeho odkaz. A takto vzniklý marburgský virus je nejsilnější biologickou zbraní, která způsobuje krvácivou horečku, která kdy na světě existovala.

A ta je stále ještě v ruských válečných rezervách. Dobrá, kolik lidí by mohlo být zasaženo touto zbraní? Mnoho. 1-2 miliony lidí pouze jednou (očkovací) dávkou v rámci městské aglomerace jako je třeba New York nebo Los Angeles. Zemřeli by asi za tři až čtyři týdny… není žádná vakcína, žádná léčba… a nikdy nebude. Nikdy ani nebude. Jaký šílenec může vyvinout něco, co zabije všechno kolem včetně jeho samotného?
Přátelé, všechno je o vzdálenosti. Oceán dělí Sovětský svaz od Spojených států. Železná opona, znamená železnou oponu… znamená to, že je to uzavřené. Můžete se jen tak vydat do Severní Koreji? Byli jste tam někdy v poslední době? Hodně štěstí… pokuste se dostat do té země. To jsou velmi vážné věci. Vytvářejí biologické zbraně bez řešení. To znamená: „Zabít jich co nejvíce.” Zdroj: otevrisvoumysl.cz/…-covid-19-je-biologicka-zbran/