Clicks6
tr.news

Viganò: Francis "Henüz Tam Anlamıyla Olmasa Da" Deccal'in Sahte Peygamberi Değil Mi?

Başpiskopos Viganò, Francis'in "Aziz Gallen Mafyası" nedeniyle seçildiği ve Benedictus'un istifasının kışkırtılarak aldırıldığı yönündeki olağandışı şüphesini tekrarladı.

21 Kasım'da yaptığı açıklamada, "derin kilise" ile "derin devlet" arasında bir tür "suç anlaşması" yapıldığını görüyor. XVI. Benedictus'un istifasında ve Başkan Trump'ın seçim yenilgisinde işbirliği yaptıklarına inanıyor ve ABD piskoposlarının Biden'ın zaferini vakit kaybetmeden tanımalarının ve Kilisenin Covid-19 kısıtlamalarına küresel desteğinin altını çiziyor.

Varsayımı şöyle: Kilise, ilaç şirketlerinden Covid-aşılarını kabul etmek için bağış alabilir - "tıpkı Çin ile Vatikan arasındaki gerçekleşen Anlaşmada uygulandığı gibi."

Viganò, Katolik hiyerarşisinin bazı kısımlarını "Yeni Dünya Düzeni'ne hizmet eden sapıklar ve yozlaşmış adamlar çetesi" olarak adlandırıyor.

Adları LGBT gündemi ile anılan Cupich, Tobin, Wuerl, McElroy ve Stowe isimlerini listeliyor.

Viganò, Kilise'yi Yeni Dünya Düzeni'nin bir hizmetkârı haline getirmek ve Papa'yı "Deccal'in sahte peygamberi" ile değiştirmek için önde gelen Katolik din adamları, ABD Demokratları ve küresel Sol arasında çeşitli bağlar olduğunu görüyor.

Ancak bu, Viganò'ya göre "henüz tam olarak gerçekleşmedi."

#newsLenhhwksch