PetraB
111.7K

Potřebujeme vaši pomoc

Potřebujeme vaši pomoc

Jsme komunita křesťanů, katolíků, otevřená všem lidem dobré vůle, která se několik posledních let (systematicky od roku 2015) připravuje na tuto dobu, kterou už žijeme. Od této doby stavíme a rekonstruujeme tzv. útulky posledního času, které otevřeme lidem, kteří odmítají očkování a vůbec podílet se, aktivně i pasivně, na novodobém otrokářství. Vytvořením paralelní, soběstačné kultury. Potřebujeme vaši pomoc a podporu, máme de facto už jen poslední týdny, kdy ještě můžeme útulky stavět! (Počítáme.) Útulky posledního času, které vy, kteří se NWO, stejně jako my, nepodvolíte, také vy budete i s vašimi rodinami potřebovat. Jinak hrozí koncentráky (jako už fungují v Austrálii i jinde, na Slovensku se budují), pro ty, kteří se nepodvolí, ale myslí si, že ty tlaky ustojí sami. Ne. Neustojí. V jednotě je síla a právě sdružování do společenství dává jedincům šanci na přežití. Toho, co přichází.

Zde o tom více: wordpress.com/…cinnosti-marianskeho-spolecenstvi-za-posledni-dny/

Mariánské společenství
Freddy Gargamel
Neviem nič o tomto projekte, o nejakom konkrétnom programe. Ale niečo by sa naozaj malo začať robiť. A rozhodne niečo nevirtuálne, čiže v reálnom ľudskom svete, nie iba na internete. Lenže to by ľudia museli najprv nájsť spoločnú reč a ťahať za jeden povraz. Keďže však je takéto niečo dnes takmer nepredstaviteľné, tak... Sme neuveriteľne paralyzovaní.
PetraB
Stavíme útulky posledního času. Podle pokynů poselství Varování. (Johna Learyho, otce Michaela, katolického kněze a všech dalších pravých současných vizionářů. Všichni tito mluví to samé. Jedno. O jejich potřebě a jak mají vypadat. Stavíme je v posledních šesti letech.)
veritas18
Uz zase prachy? Kdo bude majitelem utulku na listu vlastnictvi? Pokud vy, tak si to stavte za svoje. Vytahate penize od lidi pro nabozensky duvod a pak si z toho udelate penziony a budete vydelavat jeste na ubytovavani krestanu. Jen pekne bezte do prace...
PetraB
Penziony, kde se bude platit čipy?? Nebp očkováním?? Nebo covid pasy?? Stále ty stejný nasazený diskutére, kolik ti za to (Soros) platí? Nebo to děláš ze zednářského přesvědčení? Budeme se za tebe modlit, za tvé obrácení.
dusan.podstavsky
...dovolím si trošku zareagovať, voči príspevku : Modré Hluboké Nebe,,,lebo Váš postoj a príspevok vnímam ako nie celkom pochopené myšlienky / Petra B /, aj keď s ňou nemusíme súhlasiť vo všetkom. Mám na mysli práve aj slová nášho Pána, kedy nám naznačil chvíle / čas / - zmrákania sa pred dážďom .... myslím, že práve to Vám -/M.H.N./, uniklo, čo je práve že až mimoriadne - existenčne, …More
...dovolím si trošku zareagovať, voči príspevku : Modré Hluboké Nebe,,,lebo Váš postoj a príspevok vnímam ako nie celkom pochopené myšlienky / Petra B /, aj keď s ňou nemusíme súhlasiť vo všetkom. Mám na mysli práve aj slová nášho Pána, kedy nám naznačil chvíle / čas / - zmrákania sa pred dážďom .... myslím, že práve to Vám -/M.H.N./, uniklo, čo je práve že až mimoriadne - existenčne, životne dôležité. Mám tu na mysli nie ľahkovážnosť, opovážlivé očakávanie a spoliehanie sa na milosrdenstvo, ale niečo, čo je aj o zodpovednosti, či už k sebe samému, alebo k sebe navzájom. Aj samá - úžasná a nezaslúžená milosť Božia ponúka, dúfa a predpokladá v osobnú zmenu
života, prehodnotenie života a hodnôt....

Samozrejme, že je jednoznačné, že je treba žiť s Kristom a v Kristovi,,,,ale náš Pán nám dal aj rozum a slobodnú vôľu. Krásny a požehnaný deň všetkým.
Modré Hluboké Nebe
Sekta Bostlové se neobrcí ke Kristu, ale k falešným zjevením a fantasmagoriím.
Modré Hluboké Nebe
Nebuďte naivní. Myslíte si, že Lucifer za ta tisíciletí nemá vymyšleno jak vás dovést jedním kliknutím do digi koncetráku? Co si tady na té padlé Zemi budete budovat? Dejte svůj život Kristu, jedině Kristu a věřte v Něho, On je ten, který Lucifera dávno přemohl.
PetraB
No právě proto, že jsme dali život Kristu, budujeme útulky posledního času. Tak, jak jsme vyzýváni v poselství Varování, pane. Nebo jak si myslíte, že Kristus bude zachraňovat z NWO? Že vás přenese na Mars nebo kam? 😊 😊
PetraB
...ještě před pár měsíci vysmívaní, vysměválci už se ale nesmějou, že?
Martina Bohumila Lutherová
Jakou kapacitu mají paní Petro ony útulky
a v jaké lokalitě se nacházejí?
Modré Hluboké Nebe
Vy nejste vyzýváni Kristem, ale démonickým zjevením tzv panenky marie. Neobstojíte, leda v Kristu.