Kolaps sa zhoršuje, Európa pácha samovraždu.

Kolaps sa zhoršuje, Európa pácha samovraždu. Koľkí budú hladovať a mrznúť túto zimu?

( Mike Adams, Natural News) Západná Európa pácha samovraždu, pretože glabalistom zapredané národné vlády búrajú svoju infraštruktúru fosílnych palív (a jadrové elektrárne), aby sa zalíškali „zeleným“ progresívnym eko-teroristom.

Krajiny ako Nemecko, Francúzsko a Spojené kráľovstvo teraz čelia energetickej katastrofe, keďže Rusko neustále znižuje dodávky zemného plynu v plynovodoch ako je Nord Stream 1, ktorý má byť o pár dní úplne odstavený z dôvodu „bežnej údržby“.

Mnoho európskych krajín sa obáva, že Nord Stream 1 nebude znovu zapnutý, pretože veria, že Rusko nájde výhovorku na to, aby ho udržalo mimo prevádzky na dlhší čas. To by však bolo priam katastrofálne pre krajiny ako Nemecko, ktoré je silne závislé od ruského plynu pri výrobe elektriny a napájaní domáceho priemyslu.

„Niektorí sa obávajú, že Kremeľ by mohol použiť plánované údržbárske práce na definitívne zatvorenie kohútikov,“ uvádza CNBC.

„Ak sa plynovod po údržbe nevráti do prevádzky, pretože prezident Putin bude hrať svoje hry alebo bude chcieť zasiahnuť Európu, aby ju to poriadne zabolelo, potom plány naplniť zásobníky plynu do konca leta pravdepodobne zlyhajú,“ povedal Henning Gloystein z Eurasia Group.

Eurasia Group uviedla, že ak by Putin zariadil úplné prerušenie dodávok plynu nad rámec plánovaného konca údržbárskych prác na plynovode Nord Stream 1 – v scenári, ktorý Gloystein opísal ako scenár „maximálnej hospodárskej vojny“, Nemecko by pravdepodobne bolo nútené prejsť na tretiu úroveň svojho trojstupňového núdzového plánu pre plyn.

A prečo vlastne by Rusko nemalo prerušiť dodávky energie do Európy, keď Európa posiela na Ukrajinu zbrane, aby zabíjali ruských vojakov?

Prečo si európski lídri myslia, že môžu viesť hospodársku a kinetickú vojnu proti Rusku, ale požadujú, aby sa Rusko vyhýbalo vedeniu hospodárskej vojny proti Európe?

Zdá sa, že Európa hovorí:

„Zabijeme ťa, Rusko! Ale predávaj nám svoj plyn, zatiaľ čo my ťa budeme naďalej zabíjať.“

Hlúposť európskej politiky je mimo chápania.

Hladomor v celej Európe: Žiadne hnojivo, palivo ani jedlo

Koncom júna Putin oznámil úplný zákaz ruského exportu do „nepriateľských krajín“. Ako píše TheConsul.com.pk:

„Tento krok je pre Európsku úniu úplnou katastrofou. V podstate podpisuje rozsudok smrti pre všetky európske ekonomiky. Existuje obava, že európske ekonomiky by túto drakonickú akciu nemuseli prežiť.

O rok bude životná úroveň všetkých Európanov podstatne nižšia, ako je dnes. Teraz je ten správny čas, aby všetci Európania zvážili, čo príde a ako tento vývoj ovplyvní ich životy.“


Táto kríza je, samozrejme, výlučne spôsobená človekom. Vytvorili ju finančne negramotní liberáli a progresívci, ktorí riadia Nemecko, Francúzsko, Taliansko, Spojené kráľovstvo a ďalšie západoeurópske národy.

Vo svojej arogancii sa pokúsili zničiť ruskú ekonomiku, ale nakoniec Rusko zbohatlo a zároveň zničili svoje vlastné ekonomiky a dodávateľské reťazce:

„Ekonómovia sa domnievajú, že zavedením sankcií proti Rusku spáchali Európania finančnú samovraždu. Presadili sankcie a uvalili na Rusko totálnu ekonomickú vojnu, pretože si mysleli, že ruská ekonomika sa zrúti kvôli ich sankciám…

Európania budú túto zimu pravdepodobne hladní a uzimení a bude nedostatok alebo úplný výpadok mnohých európskych výrobkov a služieb.“


Toto sa stane, keď sa pokúsite vypnúť krajinu, ktorá vám dodáva väčšinu energií a hnojív, ktoré udržujú váš vlastný národ nad vodou.

Teraz, keď Rusko preruší energetické toky, čelia západoeurópske národy vo svojej arogancii a bojovnosti totálnemu ekonomickému a sociálnemu kolapsu počas nadchádzajúcej zimy.

Falošné tvrdenia „zeleného“ hnutia dali Putinovi moc zničiť západné národy bez jediného výstrelu

V skutočnosti zelené hnutie, ktorému bezmyšlienkovito podliehajú vodcovia západnej Európy, vytvorilo takú pozoruhodnú domácu zraniteľnosť, že Putin má teraz moc zničiť západnú Európu jednoduchým zatvorením všetkého exportu z Ruska.

Západoeurópske štáty už roky zaostávajú v opätovnom spustení prevádzky uhlia, čo znamená, že v nasledujúcich rokoch budú zažívať katastrofálne utrpenie, aj keď sa práve teraz pokúsia prejsť späť na uhlie.

Napriek tomu bezduchí a nepochopiteľne krátkozrakí lídri Európy stále presadzujú svoju „zelenú agendu“ a požadujú, aby sa náš svet nejako zázračne pretransformoval na veternú a solárnu energiu, aj keď neexistujú vlaky poháňané vetrom alebo solárne traktory.

Svet, ktorý sa spoľahne výlučne na „zelenú“ energiu, je svetom, ktorý zažije smrť miliárd ľudských bytostí, po ktorej nasleduje úplný ekonomický a sociálny kolaps. Ukázalo sa, že to je svet, o ktorý prosí západná Európa, a preto sa západná Európa správa ako samovražedný kult smrti.

Euro sa zrúti pravdepodobne v priebehu nasledujúcich 18 mesiacov. Nemecká ekonomika sa tiež zrúti. To isté postihne ďalšie európske ekonomiky naviazané na Nemecko. Masový hlad sa rozšíri po celom kontinente a veľká časť západnej Európy bude v roku 2023 vyzerať ako Srí Lanka dnes.

Keď krajina už nedokáže svojim obyvateľom poskytovať potraviny, palivo, dopravu alebo základnú bezpečnosť, masové povstanie sa stáva nevyhnutným.

Hladujúci, mrznúci, zúfalí ľudia robia zúfalé veci.

Záver

Sme svedkami samovraždy západnej civilizácie, podnietenej idiotizmom liberalizmu a zeleného hnutia, ktorého myšlienky sú zakorenené v klame a signalizácii falošných cností.

Túto zimu možno spália svoje zlé nápady v kachliach na drevo, aby sa udržali v teple. Teda, keby boli kachle na drevo stále dostupné kdekoľvek v Európe (čo nie sú, lebo sú už zväčša vypredané).

Milióny Európanov túto zimu zmrznú a budú hladovať.

A prečo vlastne? Pretože libtardi (progresívni liberáli) nie sú schopní poučiť sa z vlastných zlých rozhodnutí. Vedia len zdvojnásobovať svoju hlúposť a následne obviňovať niekoho iného.

Viac podrobností o tom všetkom a ešte oveľa viac nájdete v aktuálnom podcaste stránky Natural News s názvom Situation Update na stránke Brighteon.com.

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com

Práve prebieha demolácia potravinovej a energetickej infraštruktúry
Public domain
dyk
Úplná komédia. Porušujú sankcie, ale ich neporušujú 😆
Turbína, bez které nebude plyn. Němci mají plán. Ale už je řevMore
Úplná komédia. Porušujú sankcie, ale ich neporušujú 😆

Turbína, bez které nebude plyn. Němci mají plán. Ale už je řev
majs
Satanisti naplňují plán svého guru. Obrana je jediná, aby se lidé obrátili k Bohu, začali v modlitbách prosit o pomoc, ale když vidím poloprázdné kostely, před luxusnímí vilami drahá auta a sekání trávy v neděli, když dráždí Boha i sousedy, chování lidí si vynuceje, že když se odvrátí od Boha, Bůh se s ochrnou nebude vnucovat.
Jozef Jožin Hancko
Hanka Kraská niet čo dodať povedali ste všetko,úplne súhlasím.
Hanka Kraská
Najlepšie na tom je,že sa pozeráme na tých zločincov,ktorí sú si takí istí,že ich nikto nebude hnať na zodpovednosť,že svoje satanské plány odhaľujú ako niečo obdivuhodné.
Mnohí z nich sú prestárnutí starci,vyžití dedkovia a stareny,ktorí sú prejedení všetkého.Zachutilo im hrať sa na bohov.
Maria Maria
Hanko já si u tohoto vždy vzpomenu na slova Panny Marie z Medjugorje, která říká že ve chvíli kdy si Satan bude mysliet že vyhrál, vytrhne mu z pazourů jeho lup a zvítězí.
Samson1
Maria postup je jiný. Prvně Bůh pošle Církvi preláta, který obnoví Ducha kněžství. Skrze obnovené kněžství obnoví Církev a skrze obnovenou Církev svět. To jsem nějak vyčet ve zjevení Panny Marie v Quito ze 16 století. Tyto tři věci jsou k vítězství Panny Marie. Dnes tu vládnou zednářské - murarské sekty, které se infiltrovaly do všeho. Politiky, náboženství, vědy a kultůry. Jistě, v intencích …More
Maria postup je jiný. Prvně Bůh pošle Církvi preláta, který obnoví Ducha kněžství. Skrze obnovené kněžství obnoví Církev a skrze obnovenou Církev svět. To jsem nějak vyčet ve zjevení Panny Marie v Quito ze 16 století. Tyto tři věci jsou k vítězství Panny Marie. Dnes tu vládnou zednářské - murarské sekty, které se infiltrovaly do všeho. Politiky, náboženství, vědy a kultůry. Jistě, v intencích Lucifera. Sklízí se ovoce jejich působení tajného i veřejného za poslední století.
Andrea Top
Ale to by ste sa čudovali, že prestarlí :) a nerobí sa nič. Dnešná generácia je zbabelá a hlúpa a ešte k tomu skazená. Takže k tomu musí prísť taktiež proroctvo.
johanika
Toto je dielo diabla. Ak to vyjde, bude to masová vražda. Najprv covid teraz hladomor, zima a rabovanie... A to všetko dobrovoľne zo strany politikov, hoci každý pozná následky... Oni v zime ujdú do teplých krajín? Letenky za niekoľko miliónov zazmluvnené majú...
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Proroctvá hovoria,že raz prídu obrovské občianske vojny na celý svet hlavne Európa a to bude v budúcnosti keď celý svet padne, hladomor,chudoba príde a ľudia nebudú mať nič ani jesť pomaly a aj celá ekonomika vrátane zrušenia hotovosti fyzického keď nebude a keď ľudia budú umierať na jedy čo si pichaju do tela v podobe "vakcín".
ekans
ROZTVORENIE PRVÝCH ŠIESTICH PEČATÍ
1
A videl som, ako Baránok otvoril jednu zo siedmich pečatí, a počul som jednu zo štyroch bytostí volať akoby hromovým hlasom: "Poď!" 2 A videl som: Hľa, biely kôň; a ten, čo sedel na ňom, mal luk a dostal veniec a vyšiel ako víťaz, a aby víťazil. 3 Keď otvoril druhú pečať, počul som druhú bytosť volať: "Poď!" 4 A vyšiel iný ohnivočervený kôň a ten, čo …More
ROZTVORENIE PRVÝCH ŠIESTICH PEČATÍ
1
A videl som, ako Baránok otvoril jednu zo siedmich pečatí, a počul som jednu zo štyroch bytostí volať akoby hromovým hlasom: "Poď!" 2 A videl som: Hľa, biely kôň; a ten, čo sedel na ňom, mal luk a dostal veniec a vyšiel ako víťaz, a aby víťazil. 3 Keď otvoril druhú pečať, počul som druhú bytosť volať: "Poď!" 4 A vyšiel iný ohnivočervený kôň a ten, čo sedel na ňom, dostal moc vziať pokoj zo zeme, aby sa ľudia navzájom zabíjali, a dostal veľký meč. 5 Keď otvoril tretiu pečať, počul som tretiu bytosť volať: "Poď!" A videl som: Hľa, čierny kôň a ten, čo sedel na ňom, mal v ruke váhy. 6 A počul som, akoby spomedzi štyroch bytostí hlas volal: "Miera pšenice za denár a tri miery jačmeňa za denár; ale olej a víno nepoškoď!" 7 Keď otvoril štvrtú pečať, počul som hlas štvrtej bytosti, ako volala: "Poď!" 8 A videl som: Hľa, plavý kôň a ten, čo sedel na ňom, volal sa Smrť a za ním šlo Podsvetie. A dostali moc nad štvrtinou zeme biť mečom, hladom, smrťou a divou zemskou zverou.