Kolaps sa zhoršuje, Európa pácha samovraždu

Kolaps sa zhoršuje, Európa pácha samovraždu. Koľkí budú hladovať a mrznúť túto zimu? ( Mike Adams, Natural News) Západná Európa pácha samovraždu, …
dyk
Úplná komédia. Porušujú sankcie, ale ich neporušujú 😆
Turbína, bez které nebude plyn. Němci mají plán. Ale už je řevMore
Úplná komédia. Porušujú sankcie, ale ich neporušujú 😆

Turbína, bez které nebude plyn. Němci mají plán. Ale už je řev
majs
Satanisti naplňují plán svého guru. Obrana je jediná, aby se lidé obrátili k Bohu, začali v modlitbách prosit o pomoc, ale když vidím poloprázdné kostely, před luxusnímí vilami drahá auta a sekání trávy v neděli, když dráždí Boha i sousedy, chování lidí si vynuceje, že když se odvrátí od Boha, Bůh se s ochrnou nebude vnucovat.
Jozef Jožin Hancko
Hanka Kraská niet čo dodať povedali ste všetko,úplne súhlasím.
Hanka Kraská
Najlepšie na tom je,že sa pozeráme na tých zločincov,ktorí sú si takí istí,že ich nikto nebude hnať na zodpovednosť,že svoje satanské plány odhaľujú ako niečo obdivuhodné.
Mnohí z nich sú prestárnutí starci,vyžití dedkovia a stareny,ktorí sú prejedení všetkého.Zachutilo im hrať sa na bohov.
Maria Maria
Hanko já si u tohoto vždy vzpomenu na slova Panny Marie z Medjugorje, která říká že ve chvíli kdy si Satan bude mysliet že vyhrál, vytrhne mu z pazourů jeho lup a zvítězí.
Samson1
Maria postup je jiný. Prvně Bůh pošle Církvi preláta, který obnoví Ducha kněžství. Skrze obnovené kněžství obnoví Církev a skrze obnovenou Církev svět. To jsem nějak vyčet ve zjevení Panny Marie v Quito ze 16 století. Tyto tři věci jsou k vítězství Panny Marie. Dnes tu vládnou zednářské - murarské sekty, které se infiltrovaly do všeho. Politiky, náboženství, vědy a kultůry. Jistě, v intencích …More
Maria postup je jiný. Prvně Bůh pošle Církvi preláta, který obnoví Ducha kněžství. Skrze obnovené kněžství obnoví Církev a skrze obnovenou Církev svět. To jsem nějak vyčet ve zjevení Panny Marie v Quito ze 16 století. Tyto tři věci jsou k vítězství Panny Marie. Dnes tu vládnou zednářské - murarské sekty, které se infiltrovaly do všeho. Politiky, náboženství, vědy a kultůry. Jistě, v intencích Lucifera. Sklízí se ovoce jejich působení tajného i veřejného za poslední století.
Andrea Top
Ale to by ste sa čudovali, že prestarlí :) a nerobí sa nič. Dnešná generácia je zbabelá a hlúpa a ešte k tomu skazená. Takže k tomu musí prísť taktiež proroctvo.
johanika
Toto je dielo diabla. Ak to vyjde, bude to masová vražda. Najprv covid teraz hladomor, zima a rabovanie... A to všetko dobrovoľne zo strany politikov, hoci každý pozná následky... Oni v zime ujdú do teplých krajín? Letenky za niekoľko miliónov zazmluvnené majú...
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Proroctvá hovoria,že raz prídu obrovské občianske vojny na celý svet hlavne Európa a to bude v budúcnosti keď celý svet padne, hladomor,chudoba príde a ľudia nebudú mať nič ani jesť pomaly a aj celá ekonomika vrátane zrušenia hotovosti fyzického keď nebude a keď ľudia budú umierať na jedy čo si pichaju do tela v podobe "vakcín".
ekans
ROZTVORENIE PRVÝCH ŠIESTICH PEČATÍ
1
A videl som, ako Baránok otvoril jednu zo siedmich pečatí, a počul som jednu zo štyroch bytostí volať akoby hromovým hlasom: "Poď!" 2 A videl som: Hľa, biely kôň; a ten, čo sedel na ňom, mal luk a dostal veniec a vyšiel ako víťaz, a aby víťazil. 3 Keď otvoril druhú pečať, počul som druhú bytosť volať: "Poď!" 4 A vyšiel iný ohnivočervený kôň a ten, čo …More
ROZTVORENIE PRVÝCH ŠIESTICH PEČATÍ
1
A videl som, ako Baránok otvoril jednu zo siedmich pečatí, a počul som jednu zo štyroch bytostí volať akoby hromovým hlasom: "Poď!" 2 A videl som: Hľa, biely kôň; a ten, čo sedel na ňom, mal luk a dostal veniec a vyšiel ako víťaz, a aby víťazil. 3 Keď otvoril druhú pečať, počul som druhú bytosť volať: "Poď!" 4 A vyšiel iný ohnivočervený kôň a ten, čo sedel na ňom, dostal moc vziať pokoj zo zeme, aby sa ľudia navzájom zabíjali, a dostal veľký meč. 5 Keď otvoril tretiu pečať, počul som tretiu bytosť volať: "Poď!" A videl som: Hľa, čierny kôň a ten, čo sedel na ňom, mal v ruke váhy. 6 A počul som, akoby spomedzi štyroch bytostí hlas volal: "Miera pšenice za denár a tri miery jačmeňa za denár; ale olej a víno nepoškoď!" 7 Keď otvoril štvrtú pečať, počul som hlas štvrtej bytosti, ako volala: "Poď!" 8 A videl som: Hľa, plavý kôň a ten, čo sedel na ňom, volal sa Smrť a za ním šlo Podsvetie. A dostali moc nad štvrtinou zeme biť mečom, hladom, smrťou a divou zemskou zverou.