Clicks1.6K
Memento-mori
Testament zemřelého Roberta Trumpa: Gates k soudu za zločiny proti lidskosti – ještě letos! Náhle zemřel Robert Trump, bratr a důvěrný spolupracovník prezidenta Spojených států amerických, Donalda …More
Testament zemřelého Roberta Trumpa: Gates k soudu za zločiny proti lidskosti – ještě letos!

Náhle zemřel Robert Trump, bratr a důvěrný spolupracovník prezidenta Spojených států amerických, Donalda Trumpa. Mainstreamová média přinášejí pouze suchou zprávu. Neoficiální média naproti tomu ukazují na jeho odvážný boj proti několika proudům zločinnosti v USA. Postavil se proti pedofilii, tedy masovému zneužívání dětí elitami, a to i spojenému se satanskými orgiemi. A hlavně se otevřeně postavil v boji proti Billu Gatesovi. Na svém twitteru ho obvinil ze zločinů proti lidskosti. Žádal, aby ještě letos byl postaven před soud.

Zda Robert Trump zemřel přirozenou smrtí, anebo k ní pomohla ještě jiná, vedlejší příčina, to oficiální média neuvádějí. Každopádně zemřel bojovník, který se postavil proti programované genocidě lidstva. Zemřel v době kumulace sil temna, které usilují o takzvanou redukci lidstva. Veřejně už o ní mluví a začínají ji celosvětovou pseudopandemií realizovat.

Gates pronesl: „Jestliže odvedeme dobrou práci s vakcínami, snížíme populaci o 10-15%“. To znamená, že vakcínami má být usmrcena jedna miliarda lidí! Copak už tento výrok není veřejný důkaz, že jde o zločin proti lidskosti? Jak k tomu může lidstvo, a především Amerika, mlčet?

Bill Gates spolu se svými spolupracovníky chce umělou pandemií vyvolat ekonomický kolaps. Ten má přerůst ve všeobecně neúnosnou situaci. Falešným řešením má být Gatesova genocidní vakcinace.

Každý občan Ameriky by se měl postavit za naplnění duchovního odkazu hrdinného bojovníka Roberta Trumpa! Tím je soud nad Gatesem za zločiny proti lidskosti. Zároveň s Gatesem by měli být odsouzeni i jeho spolupracovníci, kteří genocidu lidstva připravují!

Robert Trump požadoval do konce roku soud za zločiny proti lidskosti. Je absurdní, že místo toho mají oficiálně, skrze pandemii, začít ještě v tomto roce.

Pohřeb Roberta Trumpa by měl sjednotit celou Ameriku v rozhodnutí naplnit jeho testament! Tím Amerika zachrání nejen sebe, ale i celé lidstvo před naprogramovanou genocidou. Lhostejnost a mlčení je v této situaci zločinem, protože znamená tichý souhlas s připravovaným holokaustem. Bůh však chce zachránit Ameriku! Proto se i ty odvážně postav za život!

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

18. 8. 2020

Byzantský katolický patriarchát (BKP) je společenství mnichů, kněží a biskupů, žijících v klášterech. V čele BKP stojí patriarcha Eliáš s dvěma biskupy-sekretáři +Timotejem a +Metodějem. BKP povstal z potřeby hájit základní křesťanské pravdy proti herezím a apostazi. Pseudopapeže Bergoglia neuznává a nepodřizuje se mu.