Clicks5.1K
pl.news
10

Manewr: nie ma mszy dla Bidena

Udział prezydenta USA Joe Bidena w celebracji eucharystycznej Franciszka został odwołany - dowiedział się portal CatholicNewsAgency.com (14 czerwca) z "wiarygodnego" źródła watykańskiego.

Biden, który przebywa obecnie w Europie, spotka się z Franciszkiem 15 czerwca rano i poprosił o udział w jego Eucharystii.

Franciszek odmówił, po rozważeniu wpływu, jaki miałoby to na dyskusje biskupów amerykańskich, którzy mają dyskutować o "eucharystycznej spójności" na swoim spotkaniu dzień później.

Taktyka Franciszka, polegająca na promowaniu jednej strony poprzez zgadzanie się z obiema, zostałaby udaremniona, gdyby udzielił on komunii Bidenowi.

Ówczesny wiceprezydent USA Biden spotkał Franciszka, gdy ten uczestniczył w Światowym Spotkaniu Rodzin w Filadelfii we wrześniu 2015 r. oraz podczas watykańskiego szczytu poświęconego medycynie regeneracyjnej w kwietniu 2016 r.
Jan Zbigniew wojan
Bidon Cieknący I u kolegi Francesco !
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ja też o tym słyszałam, choć sama tego jeszcze nie nie sprawdziłam. Ale wcale bym się nie zdziwiła gdyby tak było.
przeciwherezjom
Ktoś dał mi niedawno cynk, że bergoglio nie sprawuje ważnej Mszy św. Nie ma Konsekracji, ponieważ nie ma spełnionego jednego z formalnych warunków by doszło do Transsubstancjacji. Otóż nie czyni znaku Krzyża św. ręką w czasie epiklezy ("aby stały się dla nas Ciałem i Krwią Chrystusa"). Osobiście tego nie sprawdzałem, patrzenie na fotkę, a co dopiero filmik z antypapieżem przerasta moje siły i …More
Ktoś dał mi niedawno cynk, że bergoglio nie sprawuje ważnej Mszy św. Nie ma Konsekracji, ponieważ nie ma spełnionego jednego z formalnych warunków by doszło do Transsubstancjacji. Otóż nie czyni znaku Krzyża św. ręką w czasie epiklezy ("aby stały się dla nas Ciałem i Krwią Chrystusa"). Osobiście tego nie sprawdzałem, patrzenie na fotkę, a co dopiero filmik z antypapieżem przerasta moje siły i warto by wypowiedzieli się biegli fachowcy (uczciwi) w tej sprawie.
Weronika....S
Ciekawe też jak sobie podają ręce, czy ,,w stylu masońskim,,. Gdybyś osobiście zauważył ów ,,brak znaku Krzyża,, w czasie Przeistoczenia, daj informację. Czasem trzeba i pocierpieć, jeżeli problem tego wymaga.
starski
minuta 48 i dalej, znaku krzyża nie ma tinyurl.com/yzrmkglx
przeciwherezjom
i problem rozwiązany, nie muszę tak cierpieć - za to mam grypę - rasową. Cóż, kowidianie wyszczepieni i zamaskowani zarażają....
Piotr2000
Te dwa masonskie pionki mnie nie interesuja. Interesuja jedynie w takim zakresie jak utrata zbawienia: czy zdaza sie nawrocic i podjac prawdziwa pokute zanim odejda z tego swiata.
Weronika....S
Myślę, że dusza przeciętnego zjadacza chleba tak samo waży, co dusza Franciszka. Abstrahuję teraz od tego, że jego nauczanie może wprowadzić zamęt w ludzkich umysłach, ale odwołam się do słów Pisma Świętego, że Pan Bóg nie ma wzglądu na osobę. W związku z tym, gdy widzę na ulicy jakiegoś zabiedzonego człowieka może i duchowo, to często na jego intencję odmawiam krótką modlitwę...
Jan Zbigniew wojan
Bidon zdziwiony ?