Clicks117
uk.news

Багаті і корумповані: нові друзі Папи Франциска

З нагоди урочистості Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії Папа Франциск поклав початок "партнерству" з Радою з питань інклюзивного капіталізму, до якої входять представники найбільших банків і компаній (промо-ролик доступний нижче - прим. ред.).

Рада працює під "моральною опікою Папи Франциска". Засновником і керуючим партнером є Лінн Форестер де Ротшильд, якому 66 років.

Вона активно підтримує Хілларі Клінтон, володіє холдинговою компанією разом зі своїм третім чоловіком - сером Евеліном де Ротшильд (89 років), а також входить до складу Ради з міжнародних відносин, яка, за інформацією Wikileaks, контролює більше 90% олігархічних ЗМІ.

Членів Ради з питань інклюзивного капіталізму називають "хранителями" (у перекладі з грецького "episcopos" або єпископ). Хранителі і Папа Франциск зустрічаються один раз на рік.

Серед партнерів ради (які морально розклалися - прим. ред.) варто виділити Mastercard, Visa, Bank of America, Johnson & Johnson, Salesforce, British Petrol, Rothschild, Rockefeller і Ford Foundation, які підтримують аборти і гомосексуалізм.

#newsBbtzqtxzar