SKANDAL! Sejm przyjął uchwałę wzywającą polskie samorządy do współpracy z ukraińskimi samorządami…

W piątek (5.08.2022) Sejm przyjął uchwałę w sprawie nawiązania i wzmocnienia współpracy między samorządami Polski i Ukrainy. Jednocześnie Sejm …
Jadwiga Bob shares this
1380
Jadwiga Bob
:(
163
TO RÓWNOZNACZNE Z UDZIELENIEM PRZEZ CHAZARSKO -MASOŃSKIEGO OKUPANTA Z KNESEJMU POLIN Z REZYDENTEM JUDA W TLE NA PRZYZWOLENIE NA WOŁYŃ -BIS !!!!!!!
384
JESZCZE KTOŚ POTRZEBUJE DODATKOWYCH DOWODÓW NA TO , ŻE POLSKA JEST W RĘKACH CHAZARO -MASOŃSKICH SATANISTÓW ???
POLSKA ZNÓW POD OKUPACJĄ
Minister Błaszczak o BANDEROWSKICH MORDACH na Polakach! OBŁUDNICY !!!!
WRESZCIE! Minister Błaszczak o BANDEROWSKICH MORDACH na Polakach!
One more comment from POLSKA ZNÓW POD OKUPACJĄ
POLSKA ZNÓW POD OKUPACJĄ
Komentarz autora : Stało się to, co przewidywałam, czyli Polacy są zmuszani do zaakceptowania banderyzmu, a Ukraińcy mogą bez przeszkód czcić swoich „herojów”. Sejm RP nawołuje do współpracy z ukraińskimi samorządami gloryfikującymi zbrodniarzy z OUN-UPA. Odrzucenie poprawki Konfederacji oznacza, że jest to działanie w pełni świadome i celowe. A to oznacza, że Sejm RP stanął właśnie po stronie …More
Komentarz autora : Stało się to, co przewidywałam, czyli Polacy są zmuszani do zaakceptowania banderyzmu, a Ukraińcy mogą bez przeszkód czcić swoich „herojów”. Sejm RP nawołuje do współpracy z ukraińskimi samorządami gloryfikującymi zbrodniarzy z OUN-UPA. Odrzucenie poprawki Konfederacji oznacza, że jest to działanie w pełni świadome i celowe. A to oznacza, że Sejm RP stanął właśnie po stronie ukraińskich zbrodniarzy i napluł w twarz polskim ofiarom.
Gdy w marcu 2021 roku Rada Miejska Tarnopola zdecydowała o nadaniu Stadionowi Miejskiemu imienia Romana Szuchewycza, prezydent Zamościa, Andrzej Wnuk, zawiesił współpracę partnerską z tym miastem argumentując, że nie może przejść do porządku dziennego nad brakiem poszanowania dla bezbronnych ofiar narodowości polskiej, a każda inicjatywa dotycząca gloryfikacji zbrodniarzy wojennych rodzi następstwa. Mer Tarnopola, Serhij Nadal, odparły, że nazwa stadionu nie zostanie zmieniona, a Szuchewycz może być przykładem dla wszystkich współczesnych Ukraińców, przede wszystkim dla młodzieży. – Życzymy wszystkim zwycięstwa, życzymy wszystkim, by byli jak Roman Szuchewycz – oświadczył mer Tarnopola.
ZOBACZ: Ukraiński zbrodniarz patronem stadionu w Tarnopolu. Protest ambasadorów Polski i Izraela
ZOBACZ: Brawo! Zamość zawiesza współpracę z Tarnopolem w odpowiedzi na gloryfikację ukraińskiego zbrodniarza
ZOBACZ: Tarnopol nie wycofa się z uhonorowania zbrodniarza: „Życzymy wszystkim, by byli jak Roman Szuchewycz”
Co ma zrobić prezydent Zamościa po dzisiejszej uchwale Sejmu? Ma nawiązać współpracę z Tarnopolem, którego mer życzy wszystkim, żeby „byli jak Roman Szuchewycz”. Doczekaliśmy czasów, w których Sejm RP daje przyzwolenie na gloryfikację ludobójców narodu polskiego. Normalnemu człowiekowi po prostu nie mieści się to w głowie. Takiej bezmyślności i podłości jeszcze nie było. Hańba!
Źródło informacji: sejm.gov.pl, Twitter