Clicks4
jili22

Божественна Марія і скаплер

Божественна Марія і скаплер

В мені вся благодать шляху, вся надія життя . (Eccli. XXIV, 25)

Богоматері з гори Кармель
Серед поклонів Пресвятій Богородиці, які мають надихнути нас упевненістю уникнути мук Чистилища і швидше вознестися на небо, на перше місце маємо поставити Скаплер. Сама Матір Божа зволила пообіцяти блаженному Симону, що той, хто носить цю святу одежу в належному порядку умертвіння, молитви та цнотливості, здійснить коротку спокуту в наступному житті. Ця обіцянка згадується в римському бревіарі, у шостому уроці свята: Beatissima Virgo relatos in societatem scapularis тощо. Папська булла під назвою Саббатінтакож згадує цей факт і те, що отримують сподвижники, щоб уникнути полум’я Чистилища або бути вилученим з нього в першу суботу після їх смерті, цей день тижня був спеціально присвячений Марії. Тому серпнева Мати може використовувати тут мову Господа для свого народу, у Левіті: «Того дня ви звершите свою спокуту, і ви очиститеся від усіх своїх гріхів, бо це субота відпочинку. Літопис кармелітів містить кілька чудесних фактів у цьому напрямку.
В Отранто, місті Неаполітанського королівства, дама з вищого суспільства відчула найбільше щастя, дотримуючись проповіді батька ордену кармелітів, великого пропагандиста відданості Марії. Він запевнив своїх слухачів, що будь-який християнин, який носить скаплер у відповідних настроях, дотримуючись легких умов спілкування, зустріне божественну Матір на дорозі до її останнього подиху, і що вона прийде, щоб доставити його наступної суботи, щоб забрати її. з нею до обителі слави. Таким чином, ця жінка, зворушена такими цінними перевагами, зареєструвалася та взяла на себе зобов’язання дотримуватися необхідних правил та умов. Його побожність значно зросла; її найживішою радістю було молитися до Марії вдень і вночі, довіряти їй, дарувати їй усілякі данини. Вона благала її, серед інших ласк, щоб вона померла в суботу, щоб негайно витягнути її з-поміж мук, заслужених своїми гріхами.
Це було надано. Через кілька років ця благочестива дама важко захворіла і, незважаючи на запевнення лікарів у протилежному, зрозуміла і заявила, що це її кінець, чому вона раділа, сподіваючись побачити Бога. Зло досягло такого прогресу, що люди мистецтва тоді оголосили, що наступної середи воно не пройде; але вона сказала їм: «Ви все одно помиляєтесь; Я проживу ще три дні і не помру до суботи. Ця подія виправдала її слово, і вона використала свої страждання, як безцінний скарб, щоб очистити себе від залишків своїх вад. Тоді вона віддала душу своєму Творцеві.
Втрата такої доброї матері була надзвичайно болісною для дуже благочестивої дочки, яку вона залишила на землі, і яка відразу ж відійшла в ораторій, де молилася за покійного. Її відвідав великий слуга БОЖИЙ, який прийшов її втішити. Він був людиною, що славився ласками, якими його осипали Небеса, і чудовими одкровеннями. «Припини, о благочестива дитино, — сказав він їй, — перестань плакати, і нехай твій смуток обернеться радістю». Втративши матір тут, унизу, ви придбали захисника на небі: бо я запевняю вас, що навіть сьогодні, сьогодні в суботу, завдяки божественній Марії, та, кого ви так любите, вийшла з чистилища і була допущена до виборних посадових осіб. Тож радуйся і благослови Пречисту Богородицю, всім нашу добру матір! »(V. Philocalus Caputus, Істор. чудеса lmag. Від Virg. Кармелі, гл. Xi; Карамель чудотворець, ан. 1643)

( Божественні чудеса в душах у Чистилищі , П. Г. Россіньолі, Товариство Ісуса)

le-petit-sacristain.blogspot.com/2020/11/la-divine-marie-et-le-scapulaire.html