Clicks2.5K

3 mladé mrtvoly během týdne na Karlově univerzitě po očkování

3.6.2021 Tři mladí profesoři náhle zemřeli a další umírají! Ve věku 45 náhle v pondělí zemřel teoretik fotografie, fotograf a pedagog Filip Láb, další den ve svých nedožitých 31 letech nečekaně zemřela vědkyně Kristýna Vysloužilová ,ve věku 42 let zemřel oblíbený pedagog právnické fakulty – odborný asistent katedry Alexandr Thöndel. Epidemie čeho?

Karlova univerzita je v šoku, na objasnění je dáno embargo a mlhavé žvásty!
Mnoho lidí se hlásí, že u nich umírají mladí lidé a u všech je odmítána diagnóza.
V zesnulém Thöndelovi studenti podle svých slov ztrácí mimořádně laskavého učitele a examinátora. Jeho kolegové z katedry si jej pak budou pamatovat jako výborného a zaníceného pedagoga.
Nejde o jedinou smutnou zprávu, která školu v červnu zasáhla. Z kraje měsíce ohlásila Univerzita Karlova úmrtí vedoucího katedry žurnalistiky při fakultě sociálních věd a váženého fotografa Filipa Lába. Ten zemřel ve věku 45 let. Jen o den později pak fakulta sociálních věd informovala, že v pouhých 31 letech skonala členka katedry marketingové komunikace a public relations Kristýna Vysloužilová. Vědkyni katedra popsala jako ženu, která měla dar kombinovat teorii s praxí a vést složité, velké projekty.
Zatímco šílení honiči s injekcemi pronásledují každého, kdo se pohybuje a jinak má zákaz cokoliv na veřejnosti dělat, zde jsou konkrétní zdraví lidé, které najednou postihla smrt! Najednou?
Umíráme ve jménu boha covida?
Chlíbku, Smejkale, Hořejší, Flégře, Kubku, kdo je smrtí těchto mladých lidí vinnen? Karlova univerzita není nějaká pochybná partička Elfů a Vrábelů, je to významná univerzita a studenti jsou v šoku.
Ministře zdravotnictví Vojtěchu, okamžitě předstupte před národ a objasněte smrt těchto tří mladých lidí! V zájmu života a smrti národa neexistuje zákon o utajení a GDPR!

cz24.news/…karlove-univerzite-jsou-nahoda-nasledky-vakcinace/ a skrytapravda.cz/…voly-behem-tydne-na-karlove-univerzite-jsou-nahoda
Public domain
Josef Arimati
Selhali v testu inteligence i morálky. Zradili sami sebe, národ a strhávají ostatní do propasti. A takoví kádři "učí" na univerzitách. Jen na univerzitách tlačit satanskou liberální globalizaci, to jim jde dobře.
majina1
Boh vie prečo to dopustil a prečo nám je to ukázané, všetko čo Boh robí a dopúšťa je pre naše dobro a pre našu spásu, len musíme mať otvorené oči a čisté srdce, aby sme to videli a podľa toho kráčali v živote. Boh je spása, Boh je záchrana a nádej a iba cesta s Bohom je cesta pokoja a lásky.
Mira393
neustále si říkám důstojný pane kdy teda začnou po očkování lidé mutovat, pokud by začali umírat tak se to provalí nehledě na keci české televize.
Libor Halik
Výrobci vakcín jsou PROFESIONÁLNÍ vrahové národů. Oni to umírání mnoha mají přesně načasované jako časovanou bombu. Ten čas je tajný, zná ho jen nejvyšší satanská elita a kromě ní Vševědoucí Bůh, který toto zlo pro lidské hříchy a Jidášovské zrady dopustil.
Libor Halik
7.6.2021 Magnetismus záměrně přidán do covid „vakcín”, aby se mRNA rozšířila do celého těla. A zmagnetizováním těchto lipidových nanočástic s těmito chemikáliemi, tvoříš systém pro super-dodání, nucený systém dodávání do částí těla, kam se to nemá dostat. Proto už týdny říkám, že tento materiál, který se ti píchá do těla z těchto mRNA injekcí, putuje do každé části tvého těla… každé buňky ve …More
7.6.2021 Magnetismus záměrně přidán do covid „vakcín”, aby se mRNA rozšířila do celého těla. A zmagnetizováním těchto lipidových nanočástic s těmito chemikáliemi, tvoříš systém pro super-dodání, nucený systém dodávání do částí těla, kam se to nemá dostat. Proto už týdny říkám, že tento materiál, který se ti píchá do těla z těchto mRNA injekcí, putuje do každé části tvého těla… každé buňky ve tvém těle. I když nemusíte mít nějakou okamžitou nepříjemnou reakci, míříte směrem ke katastrofě. Prosím, pokud jste si dali jednu dávku, nechoďte na druhou. Pokud máte za sebou dvě dávky, nedávejte si žádné posilující dávky. Tohle se velmi brzy hodně zhorší, Stew.

Stew: Neuvěřitelné… a snaží se to vnucovat naším dětem. 12-17 let. Odhalili jsme data Pfizeru, která se snažili ukrýt. 86 % dětí, které se účastnily klinického testu Pfizeru, zažily nepříznivé reakce, negativní vedlejší účinky. Je tohle to, co vysvětluje, jak např. Brittany Galavin byla schopná jít mimo místo vpichu injekce a začala si přikládat kovové předměty na svůj obličej? Je tohle ono? Putuje to skrze její tělo?

V podstatě to super-nabíjí tuto injekci, jakoukoliv látku uvnitř, aby to rychle putovalo tělem a „nakazilo” tak každou buňku tvého těla?

Dr. Ruby: V tuto chvíli se to jeví jako pádný vědecký předpoklad, protože kdo kdy slyšel, že obecně zdraví lidé mají v sobě magnetickou sílu, která přitahuje a drží kovové předměty na svém těle? To zaprvé… a zadruhé skutečnost, že jí na začátku tyto kovové předměty držely… když se podíváš na chronologii jejích videí, uvidíš, že původně jí držely jen kolem místa vpichu, bylo to myslím na levé paži. A následně natočila video, kde ukazuje, že jí něco drží na její pravé paži. A pak video, které jsi uvedl ve svém rozhovoru s ní, ukazuje, kde jí ty předměty drží na čele. Tohle mi ukazuje, že tento materiál prostupuje celým tělem.

Nevím, jaká je míra toxicity těchto magnetických polí. Nikdy to na lidech nebylo použito… a jak říká ta německá společnost, nemělo by se to na lidech používat. Stew, tohle je zločin proti lidskosti epických rozměrů. A ještě nejsme u konce… ještě jsme neviděli všechny škody.

Stew: Dobře, chtěl bych promluvit k ověřovatelům faktů, když tě tu mám a máš málo času. Dívám se na něco od samotného CDC. Píše se tu: „Může vás covid vakcína udělat magnetickými? Tučně napsáno – Ne. Obdržení covid vakcíny vás neudělá magnetickými, ani na místě vpichu vackíny, což je obvykle vaše paže. Covid vakcíny neobsahují ingredience, které mohou produkovat elektromagnetické pole na místě vpichu.” Takže… narovinu se tě zeptám. Myslíš si, že prostě lžou?

Dr. Ruby: Ano, lžou. A víš proč? Podívej se do minulosti. Také říkají, že tyto vakcíny jsou bezpečné a efektivní, což je právní výraz úřadu FDA, který lze použít pouze po poskytnutí určitých dat, které tyto společnosti neposkytnuly. Lhali o číslech… tlumí čísla hlášená do systému pro nepříznivé účinky po očkování (VAERS). Máme řadu analytiků, kteří nám denně posílají informace ukazující, jak těmi čísly manipulují.

Mohla bych pokračovat o tom, kolik lží je uvedených na webu CDC. A nezapomínej… CDC je v podstatě společnost s vakcinačními patenty. Drží přes 50 patentů pro vakcíny. Můžeš se rozhodnout jim věřit, ale minulost podle mě ukazuje skutečnost, a pokud lhali až do této chvíle, proč bychom jim věřili, co se týče magnetofekce u těchto injekcí? Kdokoliv si může vyhledat magnetofekci.

Vyhledejte si ji na pubmed.gov, což je vládní web pro recenzované vědecké studie. Můžete se podívat na předklinický výzkum a na to, že je to reálné, a že když to použili u zvířat, měli velmi negativní výsledky. A řekli: Prosím, pokračujte opatrně, pokud výzkum pokročí k použití na lidech.

Stew: Také obdivuji tvoji pracovitost, a jak odpovídáš všem na zprávy. Nevím, kde na to nacházíš čas… máš soukromý zašifrovaný email: drjaneruby@protonmail.com… můžete také najít info na jejím webu drjaneruby.com. Dr. Ruby, moc ti děkuji za účast. Vážíme si toho.

Dr. Ruby: Je mi potěšením.

Překlad: David Formánek otevrisvoumysl.cz/…covid-vakcin-aby-se-mrna-rozsirila-do-celeho-tela/
rony belfast Ľubimier
NIE obyčajná vakcína. Nano častice. Keď sa dostane do vášho tela, zhotovuje, rastie, včleňuje sa do všetkých vašich buniek, svalov, kostí. Ak neskôr po ceste zmeníte svoj názor, bude už príliš neskoro. Nie je to RFID čip, ktorý môžete vydolovať. STÁVA SA JEDNOTNÁ S VAMI. ZJEDNOCUJETE SA S UMELOU INTELIGENCIOU. A.I. VO VÁS SA STÁVA VAŠÍM VLASTNÝM POČÍTAČOVÝM ROZHRANÍM. Nepotrebujete už viac váš …More
NIE obyčajná vakcína. Nano častice. Keď sa dostane do vášho tela, zhotovuje, rastie, včleňuje sa do všetkých vašich buniek, svalov, kostí. Ak neskôr po ceste zmeníte svoj názor, bude už príliš neskoro. Nie je to RFID čip, ktorý môžete vydolovať. STÁVA SA JEDNOTNÁ S VAMI. ZJEDNOCUJETE SA S UMELOU INTELIGENCIOU. A.I. VO VÁS SA STÁVA VAŠÍM VLASTNÝM POČÍTAČOVÝM ROZHRANÍM. Nepotrebujete už viac váš laptop, alebo počítač, alebo kreditné karty. Ste časťou systému.

VAKCÍNA MENÍ VAŠU DNA. Ste vyčiarknutí z bytia človekom do stupňa, že Ježiš vás nerozpoznáva. Vpichnutie obsahuje humanizované myši, humanizované rastliny, potratené deti, sterilizačné chemikálie. JE EXTRÉMNE NEBEZPEČNÁ. Ak sa podvolíte vakcíne, nastavíte seba na zničenie.

IDÚ NÁM JU VNÚTIŤ. Bude POVINNÁ. Môžete ju očakávať v tomto roku. Stále sme pod lekárskym stanným právom. Nedávajte sa ani len testovať na Covid 19. Trump nariadil 3 milióny otestovaných každý týždeň. VKLADÁ TO ĽUDÍ DO DATABÁZY SYSTÉMU ŠELMY. TRASOVANIE KONTAKTOV.

Potrebujete byť SKALOpevní s Ježišom, byť vedení Duchom Svätým, aby ste vedeli, čo robiť. ZADOVÁŽTE SI TERAZ ZÁSOBU POTRAVÍN. Oni budú ovládať cez potravu. Podriaďte sa alebo zomrite. - Modlite sa a pýtajte si od Boha, aby vás viedol. Vyjdite z veľkomiest. Vzdelávajte sa ako veriaci! ONI PRICHÁDZAJÚ ZABÍJAŤ KRESŤANOV. Pripravujte vaše srdcia, aby obstáli. Hľadajte Pána v tom, čo máte urobiť pre vašu rodinu. Žiadna elektrina. Žiaden benzín. NÁJDITE SI TERAZ ZDROJ VODY. A cesty, ako ju čistiť.

Dostali sme olej do našich lámp. Robíme prvé kroky pri príprave našej svadby. Spravte Ježiša prvou láskou. SPOZNAJTE JEHO HLAS! Ak ste v nejakej cirkvi, ktorá nekáže pravdu o čase, v ktorom sme? VYJDITE VON! Apostatická cirkev. (Zjavenie 18:4) Ste povolaní varovať, pripraviť a vystrojiť ďalších na to, čo prichádza a je už tu. PRIPRAVTE SA TRPIEŤ. NEVEZMITE SI ZNAČKU!
Josef Arimati
KEC se v množném čísle píše s tvrdým Y, tedy kecy. Kdyby někdo nevěděl.
Mira393
dobře takže Fake místo keci(y), už min. půl roku od prvních vakcinací, provalilo by se to, rozneslo by se to mezi lidmi.
3 more comments from Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Bude povinné očkovanie už koncom septembra alebo už od začiatku októbra,ale nebude len povinné,ale aj násilne postupne vynútené a toto bude koncom roka alebo začiatkom nového roka,že budú chodiť ku každému domu a bytu a násilne buď odvážať ľudí alebo rovno vo vlastnom budú násilne očkovať a čipovať.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Už nemôže človek povedať,že sa to bude oddiaľovať. Už je to tu a predpovedané udalosti a veci prichádzajú už je pozde. Už keď covid pass bude fungovať cez leto to znamená že už návratu späť neexistuje a už len horšie a horšie bude v celom svete aj po celom svete. Nevyhne sa nikto nikde. Proroctvá vo Fatime hovoria jasne,že aj komunizmus,zlo a temnota zasiahne celý svet bez výnimky.