Clicks6
lv.news

Vispārējā auditorija: nožēlojošais Francisks atzīst savas kļūdas

“Pat mūsdienās daudzi meklē reliģisko drošību [vai tas ir nepareizi?], koncentrējoties uz [nabadzības ideoloģijas] rituāliem un [Traditionis Custodes] priekšrakstiem, nevis aptverot Dieva mīlestību ar visu savu būtību” [caur Romas rita skaistumu], Francisks teica savā 27. oktobra vispārējā audiencē.

Viņš to sauc par “jauno [klimata un kreiso] fundamentālistu kārdinājumu, tiem, kuriem šķiet, ka ceļš uz priekšu ir biedējošs un viņi neiet uz priekšu, bet gan atpakaļ [uz ekoromantismu], jo jūtas drošāk [savā 1968. gada ideoloģijā]. ].”

Francisks nosauca šos cilvēkus par "mazu grupu", kas ir taisnība, jo viņi izmirst: "Viņi dzīvo "kā tas bija toreiz" [1960. gados], viņi attālinās no [Svētā] Gara," viņš uzsvēra.

Acīmredzami nožēlojošs Francisks atzina, ka "dažreiz tiem, kas tuvojas [politkorektajai] Baznīcai, rodas iespaids, ka viņiem ir darīšana ar blīvu noteikumu un noteikumu masu: bet nē, tā nav Baznīca!"

Francisks teica, ka ticību “nav iespējams aptvert, pamatojoties uz tik daudziem baušļiem vai [kazuistisku] morālu redzējumu, kas izstrādāts daudzos slāņos [piem. Amoris Laetitia], kas var likt mums aizmirst sākotnējo mīlestības auglību, ko baro lūgšana [kā izteikts romiešu rituālā].

#newsVugdvgohph