CAŁY ŚWIAT JEST ILUZJĄ - PUŁAPKA KONTROLI UMYSŁU

Wydział Marketingu Wydziału Wojny Psychologicznej Armii Stanów Zjednoczonych opublikował właśnie imponujący film rekrutacyjny. Chcą, abyś wiedział, że są duchami w maszynie, obserwującymi i zniekształcającymi wszystko, i że jeśli chcesz być częścią Drużyny A, gdy świat jest wciągany w piekło globalnej wojny, możesz wejść na pokład.

To całkiem kuszące. Umiejętny krój. Urzekająca muzyka. Urzekająco ponury w tonie i wystarczająco niejednoznaczny. To świetny teatr psychologiczny i jak ujął to jeden z komentatorów: „Nagle chcę umrzeć za oligarchów. To naprawdę bardzo skuteczne!"

Twoje dolary podatkowe w pracy.


Jest już sporo analiz ( przetłumaczonych przez Google ) spotu w niezależnych mediach, więc powiem tylko, że spot robi wrażenie, ponieważ robi dokładnie to, co psyopy mają robić, czyli zmylić, wprowadzać w błąd, odwracać i zajmować umysł.

Sprawdź to sam tutaj...


Piosenka: „Last Goodbye” Erica Kinny'ego (feat. Danica Dora) Cartoon: Betty Boop Snow White (1933)
0:25image Pekin, Komentarz do protestów na placu Tianmen w 1989 r. (nie udało się znaleźć oryginalnego źródła)
0:29Berlin (synagoga po lewej, Alexanderturm na wprost) „Zburzyć ten mur!”, Ronald Reagan 12 czerwca 1987 w Berlinie przy Bramie Brandenburskiej
0:38Szachy ZSRR ważone z lat 50.
0:41ogólny las sosnowy na półkuli północnej (może Brandenburg/Niemcy?)
0:48Insygnia armii duchów
0:56Metro w Berlinie
1:00miasto w USA (prawdopodobnie Nowy Jork z tymi wieżami ciśnień na dachach)
1:04Luizjana (właściwie nie mam pojęcia)
1:09defilada wojskowa w Pekinie, 1 października 2019 r.
1:15prawdopodobnie parada w ZSRR
1:18Pasek informacyjny Times Square z nagłówkami CGI 2022 (odbicia nie pasują)
1:37Magnetofon szpulowy Ferguson 3210
:38The Big Picture Episode 206 - Prawda jest naszą obroną (głos Carl Zimmerman)
1:49BOLEX 18-5 L Super projektor
1:52kolory rosyjskiej flagi?
1:58Mikrofon Electro Voice 635
1:59bardzo fałszywe studio eventowe ze sprzętem vitange i nowoczesnym 27-calowym monitorem
2:02kolor olejny/akrylowy? Zbyt gruba farba do kaligrafii azjatyckiej, również pędzla w stylu zachodnim
2:04najprawdopodobniej nawiązanie do operacji Mincemeat na hiszpańskim wybrzeżu
2:10Kopuła na skale (Jordania) na zdjęciu w tle
2:39Metro w Berlinie, stacja „Stadtmitte” o 6.46 (prawdopodobnie rano)
2:54zamieszki policyjne Euromajdan Ukraina 2014 (Alpha Bank w tle)
3:00Plac Kasbah, Tunis grudzień 2010/styczeń 2011
3:02Mur berliński listopad 1989
3:03grupa zadaniowa La Fayette zrzuca ulotkę w prowincji Kapisa Afganistan 2010
3:05protestujący Hongkong 2019/2020
3:06policja prewencyjna w Hongkongu przed Radą Legislacyjną w 2019 r.
3:09Euromajdan Ukraina 2014
3:13Armia duchów przechyla się nad nadmuchiwanym czołgiem podczas II wojny światowej
3:14Plac Tian'anmen 4 czerwca 1989

3:19Mur berliński listopad 1989 przed Bramą Brandenburską
3:20Plac Firdos, Bagdad, Irak, obalenie pomnika Saddama 9 kwietnia 2003 r.
3:21Schwytanie Kadafiego 20 października 2011 r.
Zaktualizowano o wskazówki z komentarzy @Okitsu Ichiro ,
@Suzanne Llewellyn , @Jonathan Szeto , @Preston Coolidge

Kluczowym przesłaniem jest to, że bardzo dobrze zorganizowane i dobrze finansowane organizacje pracują pełną parą za kurtyną, aby odciągnąć cię od pierwotnego umysłu i pierwotnego ja. I są w tym cholernie dobrzy.

Niedawno siedziałem z rodziną i rozmawiałem o chorym członku rodziny, kiedy nie wiadomo skąd daleki krewny powiedział: „Naprawdę martwię się o poniedziałek, ponieważ Putin zrzuci bombę atomową w Dzień Zwycięstwa.

Nie ma to oczywiście nic wspólnego z pytaniem, co zrobić z dziadkiem, ale, jak można się było spodziewać, uwaga ta natychmiast wywołała gorącą debatę na temat motywów Rosjan i zdrowia psychicznego Putina, a wszyscy zaangażowani z przekonaniem oddali swoje 5 centów. lub więcej na ten temat. Ponieważ wszyscy intensywnie zajmują się tymi tematami od około 6 tygodni. Wszyscy są teraz ekspertami i są bardzo dobrzy w ocenie globalnego zagrożenia. Jesteś na tyle sprytny, by wiedzieć, że musisz pilnować piłki. Jakakolwiek piłka jest przed tobą, to wszystko.

Ale co garstka wieśniaków ze wschodniego Teksasu i zachodniej Luizjany tak naprawdę wie o Władimirze Putinie i obecnej rosyjskiej strategii wojennej?

Odpowiedź brzmi: nic. Oprócz tego, co zostało im wbite przez kontrolowane przez CIA kanały informacyjne i dezinformacyjne, które otrzymują codziennie, aby o tym pomyśleć i powtórzyć.

I tutaj leży prawdziwe niebezpieczeństwo wojny psychologicznej i kontroli umysłu. Ludzi, którzy nie są zainteresowani sprawami światowymi i nie mają głębokiego zrozumienia dla historii papug, które wkładają im do głowy ludzie, którzy chcą dać im do myślenia.

W międzyczasie życie tych ludzi oddala się coraz bardziej od ich własnego przeznaczenia, a złapane przez stado ich życie osobiste coraz bardziej pogrąża się w chaosie i dysfunkcji, co sprawia, że manipulowanie polityką staje się coraz łatwiejsze.

To ma być szalone.

Tak więc, będąc tym, kim jestem i robiąc to, co robię, postrzegam to wszystko jako kolejną wskazówkę, że nadszedł czas, aby naprawdę zacząć naprawiać własne życie. A to nie jest łatwe, kiedy świat został przekształcony w scenę, która wysysa twoją uwagę, energię i moc z twojego własnego życia.

System informuje Cię, że kręci Cię na wszystkich frontach. To wszystko jest oczywiste. A ludzie myślą, że to jest fajne... bo powinni myśleć, że to jest fajne.

Ale jesteś inny. Nie chcesz, żeby mężczyzna w twojej głowie wziął pałkę i posłał cię w samozniszczenie. I dlatego zostałeś sklasyfikowany jako zagrożenie i dano ci większą kontrolę umysłu.

Cały świat jest psychopatą i w miarę jak cały spektakl staje się coraz bardziej absurdalny, będę kontynuował pracę polegającą na usuwaniu ludzi z teatru.


All the World's a Psyop
V.R.S.
Verbum vincit:
Verbum caro factum est, et habitavit in nobis: et vidimus gloriam ejus, gloriam quasi unigeniti a Patre plenum gratiae et veritatis.
A synagoga szatana ma tak czy inaczej przerąbane.More
Verbum vincit:
Verbum caro factum est, et habitavit in nobis: et vidimus gloriam ejus, gloriam quasi unigeniti a Patre plenum gratiae et veritatis.

A synagoga szatana ma tak czy inaczej przerąbane.
Mirosław Janusz Cebulski
Wystarczy wyłączyć prąd i koniec tej ich władzy. Prawda ludowa głosi, że żaba jest najbardziej nadęta w chwilę przed pęknięciem. 😂
megur shares this
6