22:50
Ana Luisa M.R
115
Růženec bolestný
Ana Luisa M.R
ZÁZRAK RŮŽENCE ....Uzdravení kněze růžence
Modlitba růžence vedla k uzdravení Božího služebníka P. Patricka Peytona, který se stal známým jako růžencový kněz. V roce 1938 poté, co emigroval do Spojených států z Irska, ale předtím, než byl vysvěcen, velmi onemocněl a byla mu diagnostikována pokročilá tuberkulóza, která byla v té době nevyléčitelná. Poté, co její sestra navrhla, aby se …More
ZÁZRAK RŮŽENCE ....Uzdravení kněze růžence

Modlitba růžence vedla k uzdravení Božího služebníka P. Patricka Peytona, který se stal známým jako růžencový kněz. V roce 1938 poté, co emigroval do Spojených států z Irska, ale předtím, než byl vysvěcen, velmi onemocněl a byla mu diagnostikována pokročilá tuberkulóza, která byla v té době nevyléčitelná. Poté, co její sestra navrhla, aby se modlila k Panně Marii o její přímluvu, zasvětila se Panně Marii a začala se zbožně modlit růženec. K údivu svých lékařů byl zcela a zázračně vyléčen a slíbil Nejsvětější Panně, že stráví svůj život prosazováním růžence.

Populární kněz, který vymyslel frázi „rodina, která se společně modlí, zůstává pohromadě“, povzbuzoval mnohé, aby se modlili růženec. Byl jedním z průkopnických televizních evangelistů, kteří toto médium používali k propagaci Království Božího. V roce 1992 pokojně zemřel s růžencem v rukou a nyní se uvažuje o jeho svatořečení.