pl.news
13.9K

Prohomoseksualny ksiądz zawieszony - ale nie w sposób, w jaki spodziewałby się tego przytomny katolik

Zeświecczony Ojciec Luca Favarin, lat 51, z Padua we Włoszech, został zawieszony na własne żądanie, co z resztą sam ogłosił na swoim Fejsie (17 grudnia). Po tym fakcie doszło do burzliwego spotkania …More
Zeświecczony Ojciec Luca Favarin, lat 51, z Padua we Włoszech, został zawieszony na własne żądanie, co z resztą sam ogłosił na swoim Fejsie (17 grudnia).
Po tym fakcie doszło do burzliwego spotkania z Biskupem Padua, Claudio Cipolla. Favarin skrywa się pod zwykłymi ubraniami, nosi długie włosy oraz homoseksualne rekwizyty, obnażające jego prawdziwą naturę. Co więcej, stoi murem za nielegalną imigracją, która przede wszystkim wiąże się z napływem młodych mężczyzn.
Zwada z biskupem nie ma z tym nic wspólnego. Ponoć chodzi o działalność gospodarczą Favarina, który jest aktywny w świecie small biznesu, prowadząc restauracje i bary.
Biskupa Cipolla rzekomo zmartwiła "przejrzystość finansowa" wspomnianych interesów. Favarin oświadczył, że wyciąga około 1,7 mln EUR rocznie, co jest niezgodne z prawem kanonicznym, zakazującym księżom prowadzenia prywatnej działalności gospodarczej bez stosownego pozwolenia.
Favarin upiera się, że cały dochód przeznacza na wspieranie "osób w potrzebie", lub …More
Brygada Świętokrzyska NSZ
Jako ksiądz ??? to posoborowy lucyferianin i Sodomita .....niedobitek czasów Sodomy i Gomory !