Clicks741
csk.news
1

Tak A Dost: Homosexuální Biskup Musí Jít

Katolíci z Parramatta Diecéze v Austrálii, předložili oficiální 24-stránkové odvolání se 43 přílohami do Vatikánské Kongregace Pro Nauku Víry vyzývající k odstranění ve Vietnamu narozeného Biskupa Vincenta Longa, kvůli jeho propagace homosexuality.

Odvolání navazuje na několik peticí, které obdrželi několik tisíc podpisů a obviňující Longa z toho, že je příčinou skandálu propagujícího na diecézních školách učení o homosexualitě, které je v rozporu s učením Církve a útočí na rodičovská práva ("Long nemá Pravdu").

Odvolání dále informuje, že Long pronásledoval dva diecézní kněze a odstranil je, protože kritizovali diecézní kacířský přístup k homosexualitě.

Otec John Rizzo, Diecézní exorcista, poznamenal, že Katolické školy pod Biskupem Longem jsou “plné homosexuální agendy". Dodal, že Long stále šíří "inkluzivitu", která zahrnuje všechny - kromě Katolíků.

Podle informací pro sledování zásilky, odvolání dorazilo do Vatikánu 27. dubna. Ale pole NcRegister.com (3. května), Kongregace popřela její obdržení...

#newsBrlbucekgd

Quo vadis Domine?
I Graubner s homo a pedo fokolarinskou smeckou na dekanskych farach, poutnich mistech a kapitulach by meli jit! Uz sepisuji take demokratickou podpisovou akci na odvolani...