Clicks2.4K
jac505
13
Wyzerują wszystkie wartości płynące z Ewangelii. Nie wiem z kim jest ten wywiad z radia wnet, ale wieści jakie w nim słyszymy są wstrząsające i nic dobrego dla rozwoju duszy, dla stworzenia warunków …More
Wyzerują wszystkie wartości płynące z Ewangelii. Nie wiem z kim jest ten wywiad z radia wnet, ale wieści jakie w nim słyszymy są wstrząsające i nic dobrego dla rozwoju duszy, dla stworzenia warunków dla zbawienia duszy nie przewiduje, wręcz przeciwnie.

Po wstrząsie wirusowym i po wstrzyknięciu setkom milionów ludzi organizmów GMO-nie wiadomo co, przyjdzie jeszcze większy atak, aby stłumić bunt, odwrócić złość ludzi na rządy za zafundowanie im strasznych w skutkach zastrzyków. A potem co będzie ?

Wielki Reset wg Klausa Schwaba to:
- wyzerowanie wszystkich wartości do ZERA przez zburzenie i odbudowanie wszystkiego od nowa
- stworzenie nowego człowieka przez transhumanizm, czyli połączenie człowieka i elektronicznej maszyny (sztuczna inteligencja)
- zmiana systemu organizacji świata na taki, który będzie jednolity i będzie rządzony przez 1 światowy rząd


Powstanie jednej religii, jednej światowej armii zakończy wojny. W ziemskim królestwie szatana będzie obowiązywało jemu (jego namiestnikowi) bezwzględne poddanie, posłuszeństwo (bez potrzeby nagród, chociaż one może i będą ale nie wielkie) a dla nie posłusznych srogie kary.

Nie szczepieni to nie podporządkowani lucyferycznemu planowi skrócenia życia ludzkiego dla "ratowania" planety. Przez naszą modlitwę, pokutę, ofiary, z pomocą Nieba możemy opóźnić, skrócić, osłabić panowanie szatana na ziemi, które wkrótce urzeczywistni z pomocą swoich hiper-bogaczy, naukowców, polityków, lekarzy, inżynierów, prawników....

Mamy to wszystko dlatego, że ciągnie się z nami grzech Ewy i Adama, którzy zaufali wiedzy, do zdobywania której pociągnął ich fałszywy przyjaciel-szatan. W naszym świecie ogromnie ciężko jest przestawić swoją ufność z tego świata na Boga i Jego obietnice. Dlatego jest tak mało cudów, uzdrowień płynących z ufności Bogu przez słuchanie nauki Jego Syna.

Książki, które przemieniają duchowo, dolewają dobrej oliwy do lamp wiary. Czytajmy je powoli ale systematycznie a ich treść zacznie żyć w naszej wyobraźni a Duch Święty przyjdzie z Darami.

A.K. Emmerich - Żywot i bolesna męka Pana naszego Jezusa Chrystusa i Najśw. Matki Jego Maryi wraz z Tajemnicami Starego Przymierza

Carver Alan Ames - Oczami Jezusa. To opowieść podyktowana przez Pana Jezusa, gdy z uczniami przemierzał Ziemię Świętą. Jest streszczeniem wydarzeń, rozmów jakie miały miejsce aby oddać chociaż trochę atmosferę pobytu Zbawiciela na ziemi.

Alicja Lenczewska - Świadectwo

Przyłączajmy się do Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę ! To tylko jedna dziesiątka a tak dużo może pomóc.

Módlmy się z Różańcem w ręku o pokój na świecie, za kapłanów, za grzeszników.

Jezus Królem Polski albo wszyscy zginiemy !
Panie Jezu przyjdź !
michael81
Ale czy my dożyjemy??? Ci mordercy wyszczepiają już nawet dzieci. Jakiś naukowiec mówi, że zaszczepieni przeżyją maksymalnie 2 lata!!!!! Ja nie chciałem tego badziewia, ale służby mundurowe muszą, a niby nie ma przymusu. Od samego początku wiedziałem, że to wielka ustawka. I tak zmuszą każdego, widać po tym chorym paszporcie. Tylko dziwię się , że PiS wszystko łyka i nie ma swojego rozumu.
starski
Jeżeli WSZYSTKO mówi że PiS jest w tym planie i chce być liderem (eksperymenty na dzieciach, zapowiedzi Morawieckiego o liderowaniu agendzie2030) to czemu się dziwisz? Trzeba rozpoznawać po owocach - ich gadki o patriotyźmie nie znaczą NIC przy antypolskich działaniach jakie prowadzą.
jac505
@michael81 @starski Jak już wiele razy pisałem, to nasza wina. Odpowiedzialność ponoszą także kapłani. Nie czuwaliśmy, nie modliliśmy się sercem, nie pokutowaliśmy szczerze, nie przemienialiśmy swojego życia dla nauki Pana naszego, tylko zawzięcie pracowaliśmy i budowaliśmy cywilizację naukowo-techniczną, potwora który dostał narzędzia aby nas masowo uśmiercać. Ten potwór, szatański namiestnik …More
@michael81 @starski Jak już wiele razy pisałem, to nasza wina. Odpowiedzialność ponoszą także kapłani. Nie czuwaliśmy, nie modliliśmy się sercem, nie pokutowaliśmy szczerze, nie przemienialiśmy swojego życia dla nauki Pana naszego, tylko zawzięcie pracowaliśmy i budowaliśmy cywilizację naukowo-techniczną, potwora który dostał narzędzia aby nas masowo uśmiercać. Ten potwór, szatański namiestnik zasiądzie wkrótce na tronie jaki mu zbudowaliśmy i na początku będzie miły ale potem pokaże komu ludzie oddali władzę, zaufali. Wolę nie dożyć tego czasu ale szczypionką nie przyspieszę mojego odejścia na Sąd Boży. Uczmy się prawdziwie ufności w naukę Pana Jezusa i Jemu ufajmy BEZWZGLĘDNIE. Pozdrawiam
Mt 8-9
Oni mogą planować, to Bóg zadecyduje kiedy się zatrzymają i upadną, jak ich anioł światłości. My poprostu trwajmy i módlmy się za dusze, które idą na potępienie. Któż jak Bóg!!!
jac505
Kto czytał Apokalipsę wie, do jakiej potęgi dojdzie szatan w uwodzeniu dusz, dzięki nauce, wiedzy, technice a także prawu. Co gorsza, gdy Bóg wstrząśnie ludźmi katastrofami ogromna większość z nich nie zmieni swojego myślenia, nie uwierzy w Boga. Dlaczego ? Myślę, że język przekazywania nam wieści o Bogu, o Jezusie jest zbyt słaby do potęgi oddziaływania naukowców i konstruktorów pod szatańskim …More
Kto czytał Apokalipsę wie, do jakiej potęgi dojdzie szatan w uwodzeniu dusz, dzięki nauce, wiedzy, technice a także prawu. Co gorsza, gdy Bóg wstrząśnie ludźmi katastrofami ogromna większość z nich nie zmieni swojego myślenia, nie uwierzy w Boga. Dlaczego ? Myślę, że język przekazywania nam wieści o Bogu, o Jezusie jest zbyt słaby do potęgi oddziaływania naukowców i konstruktorów pod szatańskim dowództwem. Ja moją wiarę zdobyłem dzięki czytaniu objawień tzw. prywatnych, w których przemawia Jezus nie historyczny ale żyjący. Pozdrawiam.
Mt 8-9
Bóg wstrząsa ziemią bardzo często, tylko ludzie są już tak zwiedzeni, że nawet jak im się to mówi, to twierdzą, że tj. normalne. Pozdrawiam serdecznie
darek104
ten cyrk potrwa 2-3 lata
jac505
Gdyby to miał być cyrk to byłoby całkiem fajnie. Raz sztuczka taka, raz owaka, to klaun, to tresowane pelikany, to fikająca małpka. Dojście szatana do potrzebnych mu narzędzi technicznych, do nauk nie dość że rzuci ludzkość na kolana przed nim to jeszcze odbierze im wiarę w Boga, bo ona sam każe siebie czcić jako boga. Pozdr.
darek104
masoni również klaunami się posługują. Cały wachlarz technik. "Pamiętaj też, że wszyscy czołowi politycy i „gracze”, jak Brain Dead Biden, Ho Harris Emhoff i arcyoszust Tony Fauci… dostali zastrzyki soli fizjologicznej… nie prawdziwy strzał. Fauci nie mógł sobie nawet przypomnieć, w które ramię wziął zastrzyk na..." wikipedia.org/wiki/Shriners -u dołu strony
darek104
TomUrb
Plażowym i twarzowym 🤪
KRYSRYS
trudno uwierzyc , ze starszy pan z tytulem profesora, ktory pragnie poprawiac swiat i ludzi -dzielo BOGA moze byc tak pojechany ...a moze to jaki fotomontarz 🤔 🤔 🤔 cooo???