Christmas Campaign: Financial Insights
Clicks1.2K
Szczepienia
3
Planned Parenthood sprzedaje części ciała dzieci dla zysku [nagranie z ukrytej kamery] 9.kwietnia 2015 roku śledczy udający pracowników Fetal Tissue Procurement Company (firmy zajmującej się nabywani…More
Planned Parenthood sprzedaje części ciała dzieci dla zysku [nagranie z ukrytej kamery]

9.kwietnia 2015 roku śledczy udający pracowników Fetal Tissue Procurement Company (firmy zajmującej się nabywaniem tkanki płodowej) spotkali się z Melissą Farrell, kierownikiem ds. badań w Planned Parenthood Gulf Coast.
Planned Parenthood Gulf Coast jest jedną z największych i najbogatszych jednostek Planned Parenthood, która sprzedaje części ciała płodów klientom akademickim i prywatnym firmom biotechnologicznym od ponad dekady.

Abby Johnson, była prezes kliniki, Planned Parenthood Gulf Coast: Byłoby to 100 dolarów za jeden płód. 50 płodów dziennie dałoby Planned Parenthood zysk z tkanek płodowych w wysokości 5.000 dolarów na dzień. Można mówić w przybliżeniu o 120 tysiącach dolarów miesięcznie. To z pewnością nie jest wyrównywanie kosztów.

Materiał filmowy, który za chwilę obejrzycie pochodzi z tajnego spotkania w głównej siedzibie olbrzymiej kliniki aborcyjnej będącej jednostką Planned Parenthood. Zawiera obrazy ukazujące części ciała pobrane z płodów po zabiegu aborcji.

Transkrypt:
szczepienia.wybudzeni.com/…/planned-parenth…
gra-stokrotka
kto bedzie zadowoony? OCZYWISCIE CI , KTORZY ZADOWOLENI SA TERAZ - TYLKO TROCHE INACZEJ - PODOBNIE JAK CI LUDZIE , KTORYCH ZABII . TAKIE BEDZIE ICH ZADOWOLENIE. TAM ZAMIAST PIENIEDZY BEDA LICZYC SEKUNDY WIECZNOSCI.
turysta569
OJ PIEKLO SIE RADUJE OJ BEDZIE NIE SAMOWITA ZABAWA TYLKO KTO W TEJ ZABAWIE BEDZIE ZADOWOLONY
wacula25wp.pl
A największy grzech ciężki posiadające te matki które dokonały aborcji bez cienia miłości WIEDZĄC że to nie kto inny jak BÓG jest źródłem miłości Bożej dla człowieka ,a one nic nie uczyniły tylko zabiły czekają ich straszne męki po śmierci. Natomiast lekarze wykorzystują te szczątki martwych noworodków do przeróżnych operacji przeszczepów medycznych próbują ratować inne istoty ludzkie