m.rekinek
2762

Przejście od paszportów szczepień do paszportów na wszystko

Izrael szybciej niż większość innych rządów nakłania ludzi do przyjmowania eksperymentalnych szczepionek na koronawirusa i wprowadza świadectwa szczepień jako warunek wstępny wykonywania codziennych czynności. W zeszłym tygodniu izraelski minister zdrowia Nitzan Horowitz ogłosił, że posiadacze tych paszportów szczepień, które rząd nazywa zielonymi paszportami, będą musieli otrzymać kolejne szczepienie eksperymentalną „szczepionką” na koronawirusa – zwaną przypominającą – i najwyraźniej wszystkich pięciu kolejnych, aby przyjąć kolejną dawkę przypominającą szczepienia do sześciu miesięcy i muszą narażać się na dodatkowe ryzyko skutków ubocznych, w przeciwnym razie ich świadectwa szczepień zostaną cofnięte.

Jeśli ten nowy wymóg może zostać nałożony na ludzi, aby mogli nadal korzystać z dokumentacji szczepień, nie ma ograniczeń co do wymagań, które można nałożyć. Izrael robi pierwszy krok w przejściu z paszportów szczepień na paszporty na wszystko.

Aby powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa, Izrael lub inny rząd może następnie zdecydować, że rejestr szczepień może zostać cofnięty, jeśli dana osoba zostanie przyłapana bez maski, w razie potrzeby, niewłaściwie „dystansowanie społeczne” gromadzi się w grupie większej niż dozwolona lub publikuje artykuły w Internecie lub w inny sposób rozpowszechnia idee związane z koronawirusem, które są uważane za „dezinformację”.

W szerszym znaczeniu, świadectwo szczepienia mogłoby zostać wycofane w celu „ochrony zdrowia publicznego”, ponieważ dana osoba nie zażywa szczepionki przeciw grypie lub innych nowych szczepień lub pigułek – na przykład w celu zapobiegania AIDS lub chorobie Alzheimera – opuszcza coroczną „wizytę zdrowotną” w szpitalu. lekarz, alternatywa Stosuje metody leczenia zamiast przyjmowania przepisanych leków lub nie zapewnia, aby jej dzieci otrzymały wszystkie zalecane szczepienia na czas, zgodnie z rządowym harmonogramem.

Ale dlaczego rząd musi zaprzestać „ochrony zdrowia publicznego”, aby uzasadnić nowe wymagania dotyczące prowadzenia rejestrów szczepień, lub dlaczego rząd nie może po prostu ogłosić, że rzeczy, które twierdzi, że chronią przed szkodą, nazywa się „Ochroną zdrowia publicznego”? Rząd może rozpocząć unieważnianie rejestrów szczepień dla osób skazanych lub oskarżonych o jazdę pod wpływem alkoholu, którzy zalegają ze spłatami podatków lub długów, lub którzy znajdują się na liście zakazu lotów.

To tylko niektóre z nisko wiszących owoców rozszerzania wymagań, które ludzie muszą spełnić, aby zachować swoje rejestry szczepień, a tym samym utrzymać się w nowej uprzywilejowanej kaście w ewoluującym systemie kastowym. Można dodać o wiele więcej wymagań.

Ponadto nie każde działanie lub zaniechanie osoby w odniesieniu do rejestru szczepień należy rozpatrywać w oderwaniu. Wiele działań i zaniechań może być ważonych, aby obliczyć wynik dla każdej osoby, tak aby rejestry szczepień zostały unieważnione, jeśli wynik jest zbyt niski. Wyniki można również wykorzystać w taki sposób, aby rejestr szczepień danej osoby umożliwiał wjazd do niektórych krajów, ale nie do innych, w zależności od wyniku.

W dobie algorytmów komputerowych każda osoba może mieć dziesięć różnych wyników, które dostosowują się, aby kontrolować ilość działań dozwolonych w różnych okolicznościach. A dzięki w pełni rozwiniętej, połączonej cyfrowo dokumentacji szczepień, która może pomóc w monitorowaniu osób, oceniane działania i zaniechania będą łatwiej monitorowane w celu dostarczania informacji do podejmowania ciągle zmieniających się decyzji o wycofywaniu rejestrów szczepień lub określaniu, gdzie zgodnie z prawem można znaleźć osobę mogą zatrzymywać lub dostarczać to, na co są prawnie dozwolone.

W swojej obecnej, wczesnej formie, rejestry szczepień stanowią poważne zagrożenie dla wolności.Jeśli nie zostaną wcześnie wykorzenione, grożą, że z czasem staną się znacznie większym zagrożeniem, w miarę jak ewoluują od rejestrów szczepień do postaci „wszystko w jednym”.

ronpaulinstitute.org/…ng-from-vaccine-passports-to-everything-passports/
Francio53
Pan Bóg ukarał potopem grzechy. Obecne czasy są jeszcze gorsze pod tym względem. Upadek obyczajów, upadek moralny, pycha, chciwość, zgorszenia, totalny atak na rodzinę i dzieci, morderstwa nienarodzonych, zboczenia i dewiacje. Niebo nie zsyła już potrzebnych narodom łask. Wizja Leona XIII sprawdza się, Szatan został spuszczony ze smyczy. Czyż nie jest to wszystko spowodowane odejściem od prawdziwej …More
Pan Bóg ukarał potopem grzechy. Obecne czasy są jeszcze gorsze pod tym względem. Upadek obyczajów, upadek moralny, pycha, chciwość, zgorszenia, totalny atak na rodzinę i dzieci, morderstwa nienarodzonych, zboczenia i dewiacje. Niebo nie zsyła już potrzebnych narodom łask. Wizja Leona XIII sprawdza się, Szatan został spuszczony ze smyczy. Czyż nie jest to wszystko spowodowane odejściem od prawdziwej wiary po II Soborze Watykańskim? Matka Boża w Quito, La Salette a szczególnie w Fatimie ostrzegała i prosiła. I któryż papież Jej posłuchał? Doszło nawet do prześladowania (przez "swoich") tych katolików, którzy trwają przy Tradycji, którzy nie godzą się na masowe profanacje Najświętszego Sakramentu (na łapę, na stojąco, bez pateny, przez osoby świeckie - t.zw. szafarzy czyli kościelnych kelnerów).Wiele by wymieniać. Świat (ludzkość) musi zostać ukarany. Nie będzie to potop ale coś niewyobrażalnego. To dopiero się zaczyna. Czyżby to zaczęło się od "narodu wybranego"?
Jadwiga Bob
TAK tak - to się dzieje ... ...
...zaczęło ale my mamy CHTYSTUSA KRÓLA ...do śmierci jakoś dożyjemy- trudno to mówić że jakoś