m.rekinek
2762

Przejście od paszportów szczepień do paszportów na wszystko

Izrael szybciej niż większość innych rządów nakłania ludzi do przyjmowania eksperymentalnych szczepionek na koronawirusa i wprowadza świadectwa szczepień jako warunek wstępny wykonywania codziennych …More
Izrael szybciej niż większość innych rządów nakłania ludzi do przyjmowania eksperymentalnych szczepionek na koronawirusa i wprowadza świadectwa szczepień jako warunek wstępny wykonywania codziennych czynności. W zeszłym tygodniu izraelski minister zdrowia Nitzan Horowitz ogłosił, że posiadacze tych paszportów szczepień, które rząd nazywa zielonymi paszportami, będą musieli otrzymać kolejne szczepienie eksperymentalną „szczepionką” na koronawirusa – zwaną przypominającą – i najwyraźniej wszystkich pięciu kolejnych, aby przyjąć kolejną dawkę przypominającą szczepienia do sześciu miesięcy i muszą narażać się na dodatkowe ryzyko skutków ubocznych, w przeciwnym razie ich świadectwa szczepień zostaną cofnięte.
Jeśli ten nowy wymóg może zostać nałożony na ludzi, aby mogli nadal korzystać z dokumentacji szczepień, nie ma ograniczeń co do wymagań, które można nałożyć. Izrael robi pierwszy krok w przejściu z paszportów szczepień na paszporty na wszystko.
Aby powstrzymać rozprzestrzenianie się …More
Francio53
Pan Bóg ukarał potopem grzechy. Obecne czasy są jeszcze gorsze pod tym względem. Upadek obyczajów, upadek moralny, pycha, chciwość, zgorszenia, totalny atak na rodzinę i dzieci, morderstwa nienarodzonych, zboczenia i dewiacje. Niebo nie zsyła już potrzebnych narodom łask. Wizja Leona XIII sprawdza się, Szatan został spuszczony ze smyczy. Czyż nie jest to wszystko spowodowane odejściem od prawdziwej …More
Pan Bóg ukarał potopem grzechy. Obecne czasy są jeszcze gorsze pod tym względem. Upadek obyczajów, upadek moralny, pycha, chciwość, zgorszenia, totalny atak na rodzinę i dzieci, morderstwa nienarodzonych, zboczenia i dewiacje. Niebo nie zsyła już potrzebnych narodom łask. Wizja Leona XIII sprawdza się, Szatan został spuszczony ze smyczy. Czyż nie jest to wszystko spowodowane odejściem od prawdziwej wiary po II Soborze Watykańskim? Matka Boża w Quito, La Salette a szczególnie w Fatimie ostrzegała i prosiła. I któryż papież Jej posłuchał? Doszło nawet do prześladowania (przez "swoich") tych katolików, którzy trwają przy Tradycji, którzy nie godzą się na masowe profanacje Najświętszego Sakramentu (na łapę, na stojąco, bez pateny, przez osoby świeckie - t.zw. szafarzy czyli kościelnych kelnerów).Wiele by wymieniać. Świat (ludzkość) musi zostać ukarany. Nie będzie to potop ale coś niewyobrażalnego. To dopiero się zaczyna. Czyżby to zaczęło się od "narodu wybranego"?
Jadwiga Bob
TAK tak - to się dzieje ... ...
...zaczęło ale my mamy CHTYSTUSA KRÓLA ...do śmierci jakoś dożyjemy- trudno to mówić że jakoś