Clicks74
uk.news

Шнайдер вважає, що сили зла ще ніколи не були такими активними

У своєму відеозверненні архієпископ Атаназіус Шнайдер заявив, що сили зла настільки активізувалися, що ми опинилися в центрі духовної боротьби, якої людство ще не знало.

Звернення опубліковано німецькою, англійською, іспанською, португальською, італійською та французькою мовами.

Битва сил добра і зла почалася через різне розуміння правди і брехні. Він зазначає, що сьогодні існує повне нерозуміння доктрини, літургії і моральності, тому навіть хороші люди починають сумніватися в таких базових правилах, як неприпустимість контрацепції, розлучень або блуду.

Шнайдер вважає, що істина прихована за двозначними фразами: "пріоритет великодушності", "таємниці Святого Духа", "зсув парадигми", "індивідуальна свідомість" або "процес змін". Всі ці слова були використані Папою Франциском.

Шнайдер рекомендує закликати священних ангелів для боротьби з силами зла, та каже про те, що їм можна довірити і своє життя.

Він наводить приклад: "Іноді мій ангел-охоронець будить мене саме в той момент, коли мені потрібно прокинутися, навіть якщо не спрацював будильник". Він приходить до такого висновку: "Чим частіше ми закликаємо ангелів, тим активніше вони нам допомагають".

#newsBdalfohpmp