Janko333
494.5K

Druhá fáza Dostojevského proroctva

🇷🇺 Dostojevskij je hlboko vnútorne a neprekonateľne presvedčený, že „Rusko nebude mať a nikdy ešte nemalo takých nenávistníkov, závistlivcov, osočovateľov a dokonca otvorených nepriateľov, ako budú všetky slovanské plemená, len čo ich Rusko oslobodí a Európa ich uzná za slobodné“.
Ako strašiť a ničiť Rusko. Správa RAND…

Dostojevskij však pritom nepripúšťa ani náznak, že by tento jeho záver bol plodom nejakej nevraživosti voči slovanským národom, naopak: jeho láska k nim mu nebráni vedieť „že sa všetko presne tak odohrá“ a to nie pre nejakú nízku, nevďačnú povahu týchto národov, ale „práve preto, že sa takéto veci na svete ani ináč udiať nemôžu“.

Legenda o Ant…

Jakov Kedmi: Zelensky najodpornejší a najpodlejší predstaviteľ židovsk…
Mons. Carlo Maria: Prebuďte sa, milí Američania!

Upozorňuje Rusov, že sa na to musia pripraviť
Fiodor Michajlovič súčasne upozorňuje Rusov, že sa na to musia pripraviť dopredu, a že nech ich ani nenapadne upodozrievať (či obviňovať) tieto národy z nejakej nevďačnosti. Ony totiž svoj nový slobodný život zákonite začnú tým, že si „od Európy, od Anglicka a Nemecka napríklad, vyprosia záruky a záštitu ich slobody“ – a to práve pred Ruskom, pred tým – podľa ich spontánneho presvedčenia – „podrobenia chtivým, prefíkaným a barbarským veľkoruským plemenom“, ktoré túži len po tom, akoby si ich podrobilo a včlenilo do nejakého veľkého Všeslovanského impéria.

Táto prvá fáza Dostojevského proroctva sa naplnila vrchovatou mierou. Naozaj akoby sme sa zo všetkých síl a čo najhorlivejšie snažili, aby sme dali Dostojevskému za pravdu.

Europeizácia
„Celé storočie, ba možno ešte viac potrvá, že tieto národy budú žiť v strachu pred ruskou moci chtivosťou, a že teda budú pochlebovať európskym štátom, osočujúc pritom Rusko, rozširujúc o ňom klebety a kujúc intrigy.“ Pre tieto národy bude mimoriadnym potešením „vytrubovať do celého sveta, aké sú ony vzdelané a nositeľmi európskej kultúry“, zatiaľ čo Rusko je „barbarská krajina, pochmúrny severský kolos, prenasledovateľ a nepriateľ európskej civilizácie.“Rusko sa musí vážne pripravi, a pre slovanské národy to bude proces od ruského „odnárodňovania“

Dostojovského proroctva - obrátenie slovanského sveta na Rusko

Prorocká vízia Fiodora Michajloviča však pokračuje druhým dejstvom, a pre nás je veľmi zaujímavé sledovať, či mu aj vo vzťahu k tejto druhej fáze dajú dejiny za pravdu.

Ako sa teda podľa neho bude vyvíjať západný slovanský svet – a jeho vzťah k Rusku?
„Medzi sebou sa tieto krajiny budú večne hádať, večne si navzájom závidieť a intrigovať jeden proti druhému. Pravdaže, stačí, aby došlo k nejakému vážnemu nešťastiu, a všetci sa obrátia k Rusku so žiadosťou o pomoc, nech by sa akokoľvek snažili pred Európou dokazovať svoju nenávisť, kuť pikle a klebety na Rusko, inštinktívne budú vždy (pravdaže, vo chvíľach nešťastia, nie skôr) cítiť, že Európa je, bola a vždy bude prirodzeným nepriateľom ich jednoty, a že za svoju existenciu môžu ďakovať jedine tomu, že existuje taký ohromný magnet, ako je Rusko, ktoré ich nevyhnutne priťahuje k sebe a tým udržuje ich celistvosť a jednotu.“

Rusko si podľa Dostojevského bude vždy vedomé, že je centrom slovanskej jednoty, že ak žijú Slovania ako slobodné národy, je tak len preto, že to Rusko tak chcelo a chce.

Utajovaná pravda - Ukrajinský fašista Bandera bol proti židovský, proti Poľsky, proti Ruský. Presadzoval nadradenosť Ukrajinského národa presne tak ako Nemci arianskej rasy. Keď v roku 1941 hitlerovské vojská zahájili operáciu Barbarossa, lebo ich cieľom bolo dobyť Rusko, musela prejsť i cez Ukrajinu.

Nacisticke jednotky v záp. Ukrajine boli vítaní ako ako osloboditelia, a mnohí ukrajinskí nacionalisti sa stali kolaborantami nemeckých nacistov. Celé divízie a prápory boli utvorené z ukrajinských kolaborantov.

Najdôležitejšia z nich bola Haličská divízia ktorá naverbovala 80 000 ukrajinských kolaborantov, samozrejme pod nemeckým velení. Tieto ukrajinské jednotky mali voľnú ruku, a robili etnické vraždiace čistky po celom území.

Najsmutnejší masaker sa odohral v Babi yar v blízkosti Kyjeva, kde ozbrojené ukrajinskej bandy pod vedením Bandery, behom dvoch dní vyhubili 33000 Židov. Ďalší masaker sa týkal 37 000 židovských Poliakov, ktorí boli zavraždení vo Východnej zóne Haliča, jednotkou smrti mykola lebeda Benderovho spoločníka.

Potom ako Hitler prehral vojnu, Ukrajina ostala v Sovietskom bloku a pronacistické Ukrajinské bandy sa znovu museli uchýliť do ilegality.

Neprišli ale o všetkých svojich spojencov. Američania boli prefíkaný a dokázali ochrániť prvky nacizmu ktoré by sa im mohli hodiť v budúcnosti tak sa stalo ich prípade slávne operácie PAPERCLIP.

USA po skončení vojny dopomohli mnohým nemeckých fašistom k úteku do Ameriky. Presne tak to bolo aj s ukrajinskými nacistami keď pomohli banderovy dostať sa do bezpečia útekom na západ. Bandera žil pod falošným menom Mníchove do roku 1959 keď bol vypátraný agentami KGB. Ďalšiemu ukrajinskému nacistovi ktorému úteku pomohlo americké CIA, bol Mykola Lebed autor masakru Poliakov počas nacizmu.

Lebek bol dopravný priamo do Spojených štátov kde dožil do roku 1988 pod americkou ochranou CIA. Toto spojenectvo medzi ukrajinskými nacistami a americkou CIA bolo veľmi dôležité.

Dôvod prečo americké CIA uzavrelo spojenectvo s ukrajinskými nacistami je jednoduché. Používali ich ako nástroj pre informácie proti Rusom, to znamená že už vtedy mali Ukrajinských špiónov... priamo pripravených na ruskom území. Ukrajina jiná pravda - Chronologie ua konfliktu

⚠️Fašista Goebbels o banderovcích: Banderovci jsou šílení maniaci, jinými slovy bestiální dobytek.
Ale přesně takové lidi v této době potřebujeme, aby se nám podařilo zničit nedobytné Slovany.
A pak sami musí být zničeni - zvěř nemá co dělat mezí lidmi!"

N. Rothschild povedal: Bez Ukrajiny svetový poriadok nemusí prežiť a Putin (Rusko) je nám prekážkou. Vladimir Putin je najnebezpečnejším mužom pre globalistov. Náš plán ovládnuť svet brzdí Rusko. N. Rothschild povedal, že „Rusko musí byť vyňaté z medzinárodného bankového a ekonomického systému. Musíme dostať Rusko na kolená všetkými možnými prostriedkami. Koho sa bojí USA? 3. časť. N. Rothschild povedal: Bez Ukrajiny svetový…
Naplní sa druhá fáza Dostojevského proroctva? - Ing. Peter Glasnák

🇷🇺 Putin – na otázku „Ľutujete niečo? Chcem aby bolo jasno: To, čo sa dnes (nie našou vinou) deje, je mierne povedané nepríjemné. Ale aj tak by sme sa sem dostali o niečo neskôr, len v horších podmienkach pre nás. Preto konáme správne a včas.

🇷🇺 Putin podpísal zákon o zákaze propagovania potratov. Najnovší návrh predložený ruským zákonodarcom bude zakazovať finančné pokrývanie interupcie zo strany zdravotných poisťovní. Rusko zachováva tradičné hodnoty a kresťanstvo. Poroď deset dětí, dostaneš milion. Putin vzkřísil titul Matka hrdinka. Řád Matka hrdinka bude zařazen mezi nejvyšší vyznamenání. Jeho nositelkám se tak dostane podobné pocty jako držitelům řádu Hrdina Ruské federace a Hrdina práce. S udělením je spojena odměna milion rublů. Na titul dosáhne každá občanka Ruské federace, která přivede na svět deset dětí, a to v momentě, kdy její nejmladší potomek dosáhne prvního roku života a všech ostatních devět dětí bude stále naživu.

Ruský prezident Putin podpísal zákon o zákaze propagácie homosexuality. Zákon zavádza prísne tresty a pokuty za šírenie informácií o komunitách lesbičiek, gayov, bisexuálov a transsexuálov v prostredí neplnoletých osôb alebo organizovanie pouličných pochodov typu "gay pride" na miestach ľahko dostupných deťom.
Zákon zakazuje propagáciu homosexuality medzi maloletými a za porušenie ukladá pokutu do 5,000 rubľov (117 EUR).
Pri právnických osobách právomoc vyplývajúca z tohto zákona umožňuje suspendovať status právnickej osoby na 90 dní ak sa prostredníctvom nej tvrdí, že homosexulita je „sociálne rovná“ heterosexualite. Zahraničné osoby môžu byť postihnuté administratívnym zatknutím po dobu 15 dní a možnosťou deportácie.
Organizácie môžu okrem suspendácie ich výkonu po dobu 90 dní môžu dostať pokutu do 200,000 rublov (4668 EUR).

Zákon vyvolal obavy liberálov Európskej únie. A čudujete sa prečo tá nenávisť voči Rusku?

Vakcíny z potratených detí - Dr. René Balák PhD je expertom na bioetic…

Treba si pozrieť ešte túto prednášku, ktorá jasne a zreteľne dokumentu…

Nastolenie totalitneho globalneho system - ale ich najväšou prekazkou je Cirkev

Slobodomurárske vraždy - a prevrat v Rusku - Veľká októbrová socialistická revolúcia 1917 V RUSKU bola financovaná z vonku - USA, Nemecka, Britanie. Prevraty až po dnešné časy robí slobodomurarský západ. Hlavným cielom revolúcie 1917 V RUSKU bolo vytvoriť kontrólu nad svetovou populáciou. Mala to byť svetovláda ktorá mala byť socialistická. A druhý dôvod bol ten, aby sa Rusko nestalo zemou so slobodným trhom. Teda pomoc západu k revolúcii v Rusku 1917 bola práve za týmto učelom. Prof. Antony C. Sutton - Wall Street a Bolševická revoluce 1917.

V roku 1733 pribudla prvá americká lóža v Massachusetts a v roku 1776 už slobodomurári zohrávali dôležitú úlohu pri písaní americkej demokratickej ústavy." chcú vládnut ale ich najväšou prekazkou je Cirkev. Ti slobodomurari, ktori schvaluju interupciu, homosexualne manzelstva, nemravnost, rozvody, antikoncepciu, eutanaziu, umele oplodnenie a revolucie. Podla slobodomurarov si ma clovek zabezpecit slobodu a stastie pomocou svojho rozumu, cize sebalaskou-egoizmom.
slobodomurari maju agendu, klamat a zavadzat.
Uz staci len zrusit diskusie, zaviest ministerstvo pravdy, vybudovat myslienkovu policiu a vsade ludom vstepovat vojna je mier, laska je otroctvo a v nevedomosti je sila..... Orwel nebol daleko od pravdy vsak vsetko sa salamovou metodou deje, staci len otvorit oci.
-znizenie poctu obyvatelov, genocida na 500 milionov cez GMO,Hak,Monsanto atd. -povolenky k rodeniu deti -nove pojatie sexu -sex bez reprodukcie -kdekolvek dostupna ochrana HAK -sexualna osveta mladeze ako nastroj svetove vlady -podpora potratov ako nastroj na znizenie poctu obyvatelov -podpora homosexuality -nove technologie reprodukcia bez pohlavneho spojenia -zanik rodiny -obmedzenie pristupu k bezplatnej starostlivosti a tym vylucenie starsich ludi zo systemu - umyselne sa zkomplikuje diagnostika novych nevyliecitelnych nemoci -potlacovanie liecby rakoviny -zanik starych nabozenstiev -skolna dochadzka ako nastroj indoktrinacie -zmeny zakonov ktore vyvolaju socialny a moralny chaos -podpora uzivania drog, myslene aj televizor a mobily - obmedzenie slobody pohybu -vyuzivanie nemocnic ako vazenskych zariadeni -nulova psychologicka a fyzicka istota - sex a nasilie ako sucast zabavnych programov -podpora sportu za ucelom prestavby spolocnosti - implantovanie mikrocipov - ovladanie a kontrola ludstva - zkreslovanie ekonomomickych informacii - terorizmus za ucelom vacsej kontroly - manipulacia pocasia -kontrola potravin -televizia sledujuca svojeho divaka -zrusenie sukromneho vlastnictva -nastolenie totalitarneho globalneho systemu
----

Kdo ho financoval a kto financuje dnešné "revolúcie"? Veľká októbrová socialistická revolúcia bola financovaná z vonku.

Zednářské vraždy - a převrat v Rusku
Bilderbergem jsou ovšem židovské finanční klany, které kontroluji Federální Rezervu USA. Aby se udrželi v Rusku u moci, židé si našli pár obětních beránku. prvním z nich byt Gusinskij, majitel 4 televizních programu NTVi, který nakonec emigroval do Izraele (vysílání je dnes dostupné na internetu). Další byl Chodorkovskij, který se za Jelcina zmocnil sibirské ropy a plynu - dnes je ve vězení za nezaplacení dani. Existuje mezi námi tajná společnost, o níž se nemluví. Její členové se vzájemně poznávají tajnými slovy, zvláštními stisky ruky a jistými znameními na hrdle, hrudi a břiše.

Vzpomeňme si, že bolševickou revoluci financovali pravé oni (Schiff a Kuhn).
Ruská Říjnová revoluce 1917 byla připravena vnějšími silami, které se snažily odstranit ruskou vládu a tím také carskou křestanskou rodinu, která sjednocovala ruskou šlechtu a dávala celistvost celému impériu. V boji o nadvládu bylo nutné tuto celistvost odstranit a Rusko ovládnout pomocí revoluce.

Marx předpovídal, že k revoluci proletariátu dojde v průmyslově nejvyspělejších zemích; Rusko byla země zemědělská s ohromným prostranstvím.
V knize "The World at the Cross Roads" ("Svět na rozcestí" od Borise Brasola se uvádí:
"Ruská revoluční strana Ameriky zřejmě započala opět svoji činnost.

Ohromný vývoj událostí bude následovat. První důvěrná schůze, která znamenala začátek nové éry násilí, se uskutečnila 14. února 1916 v New Yorku, East Side. Bylo přítomno 62 delegátů, padesát z nich "veteránů" revoluce z roku 1905, zbytek nově přijatí členové. Mezi delegáty bylo velké procento Židů náležejících k intelektuální třídě doktorů, spisovatelů atd., ale také profesionální revolucionáři.... Diskuse se hlavně týkala toho, jak najít prostředky k zahájení revoluce v Rusku, jelikož podle tajné zprávy obdržené z Ruska byl příznivý moment velice blízko, pokud by byly nutné přípravy neprodleně provedeny. Nejzávažnější problém - finanční otázka - se setkal s okamžitým ujištěním, že potřebné prostředky budou velkodušně financovány jedinci, kteří sympatizují s hnutím za "osvobození ruského lidu". Jméno Jakoba Schiffa bylo několikrát zmíněno." Boris Brasol pokračuje:
"Historie spolupráce německé vlády s mezinárodním kapitálem, který sehrál roli v zničení Ruska. Není náhoda, že na schůzi ve Stockholmu v roce 1916 došlo k dohodě mezi bývalým ruským ministrem, vnitra, Protopopovem a německým ministerstvem zahraničí, reprezentovaným Maxem Warburgem (jeho bratři byli členové mezinárodní bankovní firmy Kuhn, Lób a co., ve které Jakob Schiffbyl partner - seniora která financovala ruskou revoluci).

Versailleské konference se zúčastnil také Max Warburg, který byl v té době šéfem poloprívatní organizace kontrolující finance US) byl současně členem americké delegace vedené Bernardem Baruchem, hlavním finančním poradcem amerického prezidenta Wilsona.

Versailleské smlouvě je přičítána zodpovědnost za vytvoření podmínek pro vznik druhé světové války.
Lenin byl s pomocí německé císařské tajné služby, jejímž šéfem byl Max Warburg, převezen se svým doprovodem v zapečetěném vagóně ze Švýcar přes Německo do Ruska.

Lenin dva týdny před takzvanou Velkou říjnovou socialistickou revolucí v roce 1917 svolal tajnou schůzi klíčových členů Ústředního výboru, kteří rozhodli o násilném převzetí moci.

Z dvanácti zúčastněných byli čtyři Rusové (včetně Lenina), jeden Gruzínec (Stalin), jeden Polák (Dzeržinský, později nejobávanější šéf tajné police ČEKA) a šest Židů. (Taktéž Paul a Max Warburg, Baruch a četní méně důležitější činitelé Versailleské smlouvy byli sionesté Židé.) Svedectvá-zatajovaná pravda o zrode komunizmu

Pravda o bolševickom prevrate: Kdo ho financoval a kto financuje dnešné "revolúcie"?

Satanske astrologie a převrat v Rusku

účastníci převratu meli mezinárodní krytí Lenina. Revoluce, financovaná zvenčí zapadu.

Jiné početné skupiny agitátorů následovaly Trockého z New Yorku. Uváděl to i George A. Simons z americké ambasády, který zaznamenal: „Byli jsme překvapeni, že židovský element dominoval od samého počátku.“ Odhady hovoří o 25.000 aktivistech z celého světa. Laičtí komunisti toužili převzít moc co nejdříve.

Špičky hnutí globalistu věřily v astrologicky vhodný čas pro převrat, (komunikace s ďablem) a proto se nekontrolovaným akcím snažily zabránit. Trocký provolával: „Běžte domů! Uklidněte se!“
Přestože komunisté téměř okamžitě ovládli tisk, sporadicky se objevovaly necenzurované články z rozličných frakcí revolucionářů.

Nutno podotknout, že první účastníci převratu si dobře uvědomovali mezinárodní krytí Lenina.

Např. list Živé slovo vydal článek Grigorije Alexinského a Vasilije Pankratova z 5. července o německém financování Leninovy strany. Článek obsahoval informace o zprostředkovateli fondů - jistém Svenssonovi z německé ambasády ve Stockholmu. Stejně tak ukázal na Jakuba Fürstenberga (Hanecky) a Alexandera Parvuse, od nichž dostával Lenin a spol. instrukce.

Další a další poznatky vyplývaly na povrch, a tak hlavní prokurátor neměl jinou možnost než zahájit vyšetřování Lenina. Na základě důkazů byl obviněn ze zrady a špionáže. Ve skutečnosti ho však nikdo nechtěl zavřít do vězení. Ačkoliv vyšetřovací spis, zpřístupněný historikům až po pádu komunismu, obsahoval 24 svazků nahromaděných důkazů o kolaboraci s nepřítelem, nikdo už nebyl ochoten ho odsoudit. 20. června 1918 nechal Lenin zlikvidovat Volodarského, který požadoval jeho postavení před soud.

Revoluce, financovaná zvenčí
Vše proběhlo v klidu. Během „bitvy“ o Zimní palác nedošlo k žádnému zranění i podle marxisty Uralova, který se toho zúčastnil. Povstalci v klidu vešli do paláce a nesetkali se s žádným odporem. Potkali pouze několik nečinných obránců.
Na den Posledního soudu Jahve došlo ke zformování elitního Politbyra a Vojenského revolučního výboru. Kromě Bubnova se skládal z Židů nebo polovičních Židů.: Lenin, Bronštejn (Trocký), Zinovjev, Kameněv, Sokolnikov, Sverdlov, Stalin, Dzeržinský, Urický.
Celý tento spektákl proběhl na půdorysu svobodo-zednářského spiknutí, jehož součást tvořila prozatímní vláda. (8) Nevlastní syn Kerenského a zednář 32. stupně Jurij Steklov zaslal během roku 1919 velké množství peněz francouzské lóži Grand Orient pro posílení její role v Paříži, na propagandu a jiné účely. (9)

Podle sovětské propagandy došlo k zatčení všech ministrů prozatímní vlády (kromě Kerenského), přestože řada z nich pak získala nové funkce ve správě komunistického státu. Konkrétně o tom pojednává článek profesora Pervušina „The Russian Freemasons and the Revolution“ v Novoje Russkoje Slovo, New York, 1. srpna 1986) nebo Velká sovětská encyklopedie (svazek 56, Moskva, 1936, str. 301). Bolševici tvrdili, že Kerenský uprchl do Gačina a poté do Pskova. Avšak podle historiků Nesty Websterové a Kurta Kehlena ho nechali Lenin a Trocký „uklidit“ za to, že je uchránil před vězením v červenci 1917 (Boche and Bolshevik, New York, 1923). Vybavili ho falešnými dokumenty, penězi a nechali eskortovat do Brity okupovaného Murmansku.

Tak došlo de facto k předání moci do rukou bolševiků za účasti zahraničních vlivů a peněz. Do značné míry to osvětluje i to, proč československé legie byly odvolány, když žádaly další státy o vyslání nevelkých expedičních jednotek, které by společně stačily na zastavení poněkud nerevoluční revoluce v Rusku. USA, Velká Británie a další na tom zjevně neměly zájem. Mýty a pravda o bolševickém převratu: Kdo ho financoval?
Víťazstvo Nepoškvrneného Srdca Panny Márie už začalo. Záchrana Prahy p…

Co napsal Alexandr Isajevič Solženicyn (1918-2008), nositel Nobelovy ceny za literaturu (1970) v jeho
knize z roku 1998 Rossija v obvale (Rusko v troskách), konkrétně v kapitole Slovanská tragédie:
Nechť Bůh požehná Ukrajině její samostatný rozvoj, ale její neodpustitelnou chybou bylo její
nepoměrné rozšíření o území, která do Lenina nikdy ukrajinskými nebyla – dvě Doněcké oblasti,
celý jižní pás Novoruska (Melitopol – Cherson – Oděsa) a Krym. Kolik ruských občanů protrpělo
s nelibostí a úžasem tuto násilnou, ničím neoprávněnou a bez nejmenšího protestu, s ochablostí naší
tehdejší diplomacie uskutečněnou krádež Krymu během čtyřiadvaceti hodin. I jeho zradu při každém
dalším krymském konfliktu. I bez sebemenších politických kroků nepochopitelné předání
Sevastopolu, démantu ruské vojenské slávy. Toto zlodějství udělala naše zvolená moc, ale my, občané,
jsme včas neprotestovali. A nyní bude třeba našim nejbližším pokolením se s tím smířit na dlouhou
dobu. Krádež Sevastopolu je nízkým zlostným pohrdáním celou ruskou historií 19. a 20. století.
Při všech těchto podmínkách Rusko nemůže v žádné formě bez váhání zradit mnohamilionové ruské
obyvatelstvo na Ukrajině, zříci se naší jednoty s ním. Ukrajinské mocenské kruhy si zvolily cestu

usilovného utlačování ruského jazyka.

------------
Legenda o Antikristu - Solovjov vizionář, 1853. Hlavním cílem Legendy o antikristovi není popis závěrečného boje dobra a zla, ani děj jako takový. Podstatné je varování před Antikristem, jeho hlasitými a vznešenými slovy, které jsou klamnou maskou, pod kterou se skrývá zlá propast. Solovjov vidí budoucnost světa a lidstva v temnějších, apokalyptických barvách. Ke sklonku života bilancuje v díle Tři rozhovory, kde rozvíjí myšlenku sjednocení křesťanů k jejich zápasu s Antikristem. Málokdo si tehdy uvědomil, nakolik se jeho předpověď vyplní.

Solovjov ruský filozof, teológ, mystik pokračuje: V Berlíně se koná mezinárodní zákonodárné shromáždění svazu evropských států... Svaz byl založen s cílem předejít konfliktům již ne mezi národy ale mezi politickými a společenskými stranami v Evropě. Představitelé společné evropské politiky, patřící k mocnému bratrstvu svobodných zednářů, pociťovali nedostatek společné výkonné moci... Ve svazové radě ani ve stálém světovém komité nevládla jednomyslnost, protože ne všechna místa se podařilo obsadit pravými, do věci zasvěcenými zednáři... Tehdy se "zasvěcení" usnesli odevzdat výkonnou moc do rukou jedné osoby, která měla mít dostatečnou plnou moc. Hlavním kandidátem byl tajný člen bratrstva - "člověk budoucnosti".
Člověk budoucnosti byl zvolen doživotním prezidentem Spojených států evropských. Dozvídáme se, že byl povoláním dělostřelec[a] a postavením velkokapitalista, měl všude přátelské styky ve finančních a vojenských kruzích... jeho matka, osůbka lehčích mravů, byla dobře známá na obou polokoulích země...
Na zemi vznikla za účelem zachování světového míru jedna centrální moc patřící jedinému člověku, který byl prohlášen císařem. Římský a světový císař vydává manifest, který začínal: "Národy země! Dávám vám svůj pokoj!" a končil slovy: "Národy země! ... Věčný všeobecný mír je zabezpečen. Každý pokus narušit ho okamžitě narazí na nepřekonatelný odpor... ničím nepřekonatelná moc patří mně... od nynějška se žádná velmoc neopováží říci válka, když já říkám mír! Národy země, pokoj vám!"
Americké státy jsou přinuceny připojit se k Spojeným státům evropským. Světový vládce si podmaňuje celý svět a vydává další manifest: "Národy země! Slíbil jsem vám mír a dal jsem vám ho. Ale mír je hezký pouze v blahobytu. Komu v době pokoje hrozí útrapy bídy, toho ani mír netěší. Přijďte teď všichni ke mně, všichni hladoví a promrzlí, abych vás nasytil a zahřál." Byla vyhlášena všeobecná sociální reforma. Každý dostával podle svých schopností a každý schopný byl hodnocen podle práce a zásluh.
Ke světovládci se připojuje veliký mág Apollon, exotický katolický biskup a pozdější kardinál, konající zdánlivé zázraky a znamení.
Skončil třetí rok vlády nadčlověka a nastal čas řešit otázky náboženské. Někteří křesťané začínají mít pochybnosti, stále častěji se z evangelií a apoštolských listů čte o Antikristu.

Legenda o Antikristu
........
Božia násobilka
Najmenší sa zmení na tisíc, najchatrnejší na mocný narod. Ja, Hospodin, v pravý čas to rýchlo uskutočním."
(Iz 60,22)

Služba Bohu sa začína nepatrnými krokmi. Horčičné semienko je najmenším medzi semenami, predsa vyrastie
na veľký strom, na ktorom nebeskí vtáci hľadajú svoje
útočisko.

Začnime jednym krokom viery, ktorý je maličký. Keď ho Boh požehná, predsa sa rozrastie. Božia násobilka je iná. Boh často povedal
osamelo bojujúcim služobníkom: „Rozmnožím vás!“
Dôverujte Pánovi, vy, ktorí ste sami alebo kde len dvaja
tvorite spoločenstvo veriacich, ak sa zidete v Jeho mene,
je tam medzi vami.
Malé stádo.

Kto hľadí len na počet a silu, prepadne
malovernosti.

Pred Bohom málo verných predstavuje
semeno mocného ľudu. Večer sa zažne len jediná hviezda, ale čoskoro sa nebo trbliece nespočetným množstvom
hviezd.
Nemyslime si, že splnenie tohto zasľúbenia pripadá na
nejaký vzdialený čas, veď Boh hovori: Ja, Hospodin, v pravý čas to rýchlo uskutočním." Nenáhlime jeho naplnenie,
ako to robia horlivci. Stane sa to vo vhodnom čase a určite pride bez meškania.
Odkázanosť pestuje našu vieru a lásku, nuti byť v Božej blízkosti.

TESTOVANIE ZBRANÍ; A ÚČINKY SA BUDÚ ŠÍRIŤ VETROM "NIE ZNAJDZIECIE MIEJSCA NA GRZEBANIE ZMARŁYCH, SMRÓD BĘDZIE SIĘ UNOSIŁ Z CHOROBAMI" Orędzie Maryi

The text in the image being shared reads: “Heir to the Rothschild family, Nathaniel Rothschild, today wrote to members of the British government, giving his view that Vladimir Putin is 'the most dangerous man since the defeat of Hitler, with Xi Jinping a close second,' and explained that, 'Ukraine is an essential piece that we cannot afford to lose, in the geopolitical chessboard.'

The heir to the Rothschild fortune said 'Russia must be excised from the international banking and economic system.

We must bring Russia to its knees through any means possible, to send a strong signal to the Chinese and to protect our global system of norms and liberal values.'”

The text continues: “'We must be under no illusions: if we allow Vladimir Putin to seize Ukraine, it will send a signal to our enemies, Iran, China and North Korea especially, that we will do nothing when faced with an onslaught of force.

In effect, our current path, of lack of military action, means that our global order is dead on its feet.

I urge you to deploy more force against Russia and its proxies, step up “information warfare” to correct opinion, especially online, and send weaponry to our friends in Ukraine.

Without Ukraine, the global order may not survive',” the post continues.
“Ukraine and Russia from a Catholic perspective ”

Janko333 and one more user link to this post
apredsasatoci
. ARMATA . Dvaja kamaráti Rotchild & Putin si z teba robia dobrý deň. Samozrejme ako vždy, ani teraz to nevidíš.
apredsasatoci
Mňa sa určite Putinove rozhodnutie nedotkne.
Mňa sa dotknú, iba moje rozhodnutia.
apredsasatoci
Nedrzim sa Zeme zubami, nechtami.
Nie moja, ale Božia vôľa nech sa stane!
One more comment from apredsasatoci
apredsasatoci
Nič som nemazala.
Zuzka M S shares this
120
Marieta Ria shares this
41.3K
Marieta Ria
Teraz som práve čítala o návšteve našich biskupov u pápeža a jednou z popredných otázok bolo riešenie pomoci pre Ukrajinu, ako a koľko tam ide, ako funguje charita. Nonsens, aby sa toto preberalo... a darček pre pápeža - nejaké výrobky od ukr. detí - to my sme UA, či Slovensko??
Coburg
Marieta Ria, vo Vatikáne naši biskupi riešia Bezáka.
Marieta Ria
@Coburg ... Hádam nie na ten uvoľnený Spiš?? To potom tu bude ako v Nemecku...
Hermenegild
Pán Boh nás ochraňuj!
Mária Jana Krištofovičová shares this
1988
Metod
Rusko prežije, Európa či USA ťažko!
Coburg shares this
554