pl.news
84.3K

Monachijski raport o nadużyciach: sieci homoseksualne rządzą w niemieckich diecezjach

Nieuczciwy monachijski raport o nadużyciach był wystarczająco uczciwy, by wskazać z "naciskiem" na "dowody wyraźnego homoseksualizmu" wśród sprawców (Renovatio.org, 21 stycznia).

Wymaga to zajęcia się "problemem homoseksualizmu dorosłych wśród duchownych". Raport znajduje dowody "w znacznej liczbie" na wyraźny homoseksualizm wśród duchownych, którzy utrzymują ze sobą "szczególnie bliskie kontakty", sprawiając wrażenie "ściśle powiązanych sieci", które są utrzymywane aż do "prominentnych stanowisk" w ordynariacie.

Wiedza o homoseksualnych skłonnościach kolegi księdza idzie w parze ze "znaczną możliwością wywierania wpływu" i "potencjałem szantażu". Te homoseksualne sieci angażują się w "wymianę informacji", aby promować "awans zawodowy" i "realizować własne cele dla dobra awansu zawodowego". Dlatego są one – zgodnie z raportem – "istotną przyczyną przyczyniającą się" do skłonności do tuszowania.

Jest to po prostu "akceptowane" i "tolerowane" w Kościele wbrew prawu kościelnemu [które i tak służy tylko do tępienia katolików starego obrządku] "w przypadkach uznanego, manifestowanego i także praktykowanego homoseksualizmu".

Grafika: © Andrey Zhukov, CC BY-NC, #newsCovxrvfkiz

Krystian N.
Wyrzucić wszystkich pederastów z Kościoła na zbity pysk.
Kiedyś to nastąpi - na pewno!
CÓRKA MARYI
bogda zuzanna straszynska
A ry janie kanry przwdstaw aie zyd czy protestant
Bos016
Duchownemu grozi rok więzienia i 23 tys. euro grzywny. Za co? Ks. Davide Muscat usłyszał zarzut mowy nienawiści, ponieważ w dyskusji z aktywistą LGBT w mediach społecznościowych, stwierdził, że praktyki homoseksualne są gorsze niż opętanie….

Internetowa dyskusja księdza z aktywistą LGBT. Skutek? Więzienie i grzywna... dla duchownego
Jan Kanty Lipski
Raport nieuczciwy, ale to, co nam odpowiada w nim uznajemy. Kłamstwo, kłamstwo. Kardynał Ratzinger krył w latach 1977-1982 księży pedofilów - Tradycja i Wiara

Jak można takie bzdury twierdzić nie przeczytawszy raportu? Inaczej takie wniosek byłby niedopuszczalny.
Brygada Świętokrzyska NSZ
Rządzą loże masońskie a one już są wszędzie w w posoborowym pseudo - kościele w szczególności - tam Sodomia i Gomora to codzienność !