gloriaDei
1126.1K
06:09
ks Jacek Międlar - rzuca sutannę 28-09-2016 Wywiad 28-09-2016More
ks Jacek Międlar - rzuca sutannę 28-09-2016
Wywiad 28-09-2016
Ratujcie Dusze
Bóg nie daje nikomu prawa "opluwać" jakiegokolwiek kapłana. Jeżeli według kogoś jakiś kapłan postępuje źle to niech się za niego modli. Niektórzy widać mają pretensje do ks, Jacka że tak postępuje.....ale czy mi lub tobie ks. Jacek zrobił coś złego? Wielka nagle afera że odchodzi z zakonu...przecież to jego sprawa! A jeżeli ja nie popieram rozwodów małżeństw to mam krytykować, obgadywać i "…More
Bóg nie daje nikomu prawa "opluwać" jakiegokolwiek kapłana. Jeżeli według kogoś jakiś kapłan postępuje źle to niech się za niego modli. Niektórzy widać mają pretensje do ks, Jacka że tak postępuje.....ale czy mi lub tobie ks. Jacek zrobił coś złego? Wielka nagle afera że odchodzi z zakonu...przecież to jego sprawa! A jeżeli ja nie popieram rozwodów małżeństw to mam krytykować, obgadywać i "opluwać" wszystkie takie małżeństwa? Przecież to byłby grzech nienawiści, a grzechy przeciw miłości bliźniego są bardzo surowo karane na "drugim brzegu". Więcej miłości do ludzi, szczególnie do kapłanów.........
gloriaDei
Proszę nie zamieszczać agresywnych komentarzy, wypowiedzi ks nie są manipulowane i nie popieram wszystkich treści w nich zawartych, jakkolwiek w wielu tematach z Ks Jackiem się zgadzam
MariaBarbara
Sprobujmy pomyslec ze nie tylko Jacek sie pomylil. Jego zwierzchnicy z seminarium powinni lepiej ocenic sklonnosci chlopaka i dac mu odpowiednie rady. Mlody Jacek nie poznal sie na sobie jak to dzieje sie z wielu mlodymi. Teraz moze odnajdzie swoja droge, lepiej pozno niz wcale. Bog mu pomoze , a my wybaczmy temu kochanemu mlodemu Polakowi ktory dziala w dobrej wierze .
Zikfryd
Księże Jacku, na serio Msza i spowiedź to za mało?
Bluźnisz chłopaku, jeśli odprawianie mszy św. i spowiedź stawiasz niżej niż swoje talenty. Ludzie chcą doświadczyć miłosierdzia Bożego poprzez sakramenty święte, a nie słuchać twojej wiedzy i książek jakie przeczytałeś..
wacula25wp.pl
Autorytet Trafna ewangelia do czynów ks. Międlara
Jantran shares this
2
Ciekawe materiały.
Wi-FIMore
Ciekawe materiały.

Wi-FI
Jantran
A może to jest krzyż jaki przygotował dla niego Jezus. Twierdzi, że Bóg obdarzył go wiedzą i innymi talentami, on ma tylko spowiadać i msze odprawiać. Czy ksiądz naprawdę nie wie ile taka msza dla ludzi czyni dobrego? A spowiedź? Są czasy ostateczne. Ile osób przez odejście księdza pójdzie na potępienie, których ksiądz nie wyspowiada albo za nich mszy nie odprawi? Nie chciał bym być na miejscu …More
A może to jest krzyż jaki przygotował dla niego Jezus. Twierdzi, że Bóg obdarzył go wiedzą i innymi talentami, on ma tylko spowiadać i msze odprawiać. Czy ksiądz naprawdę nie wie ile taka msza dla ludzi czyni dobrego? A spowiedź? Są czasy ostateczne. Ile osób przez odejście księdza pójdzie na potępienie, których ksiądz nie wyspowiada albo za nich mszy nie odprawi? Nie chciał bym być na miejscu Księdza jak stanie przed Bogiem a Ten ukarze Księdzu zmarnowane dusze. Księże Jacku, zamarzyła się Księdzu kariera a może trochę pokory należało by wykazać. Pycha przez księdza mówi. Jak nie dawał Ksiądz już rady to trzeba było jechać do ks. Piotra Natanka. On by Księdza przyjął, tylko wtedy Ksiądz byłby osobą drugą a to by się księdzu nie podobało. Jeżeli Ksiądz twierdzi, o tym wszystkim co czynią władze kościelne a wierzę Księdzu w to, to chyba wie Ksiądz, że suspensa ks. Natanka jest nieważna.
Twierdzi Ksiądz, że jeszcze lepiej i bardziej będzie głosił ewangelię niż do tej pory, tylko pytanie jak? bo co komu wiara beż przyjmowania sakramentów św. To jest anty wiara.
A jak sam Ksiądz teraz przyjmie sakrament spowiedzi i komunii świętej?
Czyli diabeł wygrał? Bez sutanny nie będzie ksiądz już miał takiego poparcia. Stanie się ksiądz takim Palikotem, tylko w drugą stronę, bardziej liberalną pusto brzmiącą jak ten cymbał brzmiący bez miłości do Boga i krzyża jaki postawił na drodze Księdza Jezus Chrystus.
Ratujcie Dusze
nie obgadujcie i nie krytykujcie, ale módlcie się. Bóg osądzi czy ks. Międlar postąpił słusznie a nie my.
masada
Czyżby to był początek upadku Kościoła w Polsce ?
Młody kapłan ucieka przed lobby homo.
Panie Boże jak Ty cierpisz.
"Co oni z Tobą robią"...
elieli
Tym bardziej cenię ojca Tomasza www.youtube.com/watch i cenię krzyż. Nic cenniejszego niż sutanna, ale na to trzeba łaski bożej.
mulciper
a co z misja kaplanska z codzienna ofiara i prowadzeniem dusz do nieba...
michael81
zgadzam się, ks. Jacek poruszył sedno tematów, które siedzi w naszych biskupich siedzibach, to tam jest siedlisko zła, opasłe brzuchy , samochody, szkoda, że taki młody, inteligentny kapłan musiał opuścić kapłaństwo. Ale Kościół w Polsce jest chory ludźmi, którzy mają wiele na sumieniu, masonów, gejów. Często bywa, że doły się wierzące, góra natomiast to o zgrozo kompromitacja i z wiarą …More
zgadzam się, ks. Jacek poruszył sedno tematów, które siedzi w naszych biskupich siedzibach, to tam jest siedlisko zła, opasłe brzuchy , samochody, szkoda, że taki młody, inteligentny kapłan musiał opuścić kapłaństwo. Ale Kościół w Polsce jest chory ludźmi, którzy mają wiele na sumieniu, masonów, gejów. Często bywa, że doły się wierzące, góra natomiast to o zgrozo kompromitacja i z wiarą nic nie mają wspólnego. Wielu biskupów jest pochodzenia żydowskiego, są masonami i widać po ich czynach kim oni są.
waz2054
To, że ks. Jacek Międlar mówi prawdę wiem z własnego doświadczenia.
Mało tego, znam nazwiska osób duchownych, które były i są prześladowane za przeciwstawianie się i denuncjowanie tego "lobby" w Polsce. Wiem też o roli, jaką odgrywał w tych nagonkach były nuncjusz apostolski Celestino Migliore, a także wiem kogo ten nuncjusz wypromował, na jakie stanowiska i za jakie zasługi.
Mimo tego jest mi …More
To, że ks. Jacek Międlar mówi prawdę wiem z własnego doświadczenia.

Mało tego, znam nazwiska osób duchownych, które były i są prześladowane za przeciwstawianie się i denuncjowanie tego "lobby" w Polsce. Wiem też o roli, jaką odgrywał w tych nagonkach były nuncjusz apostolski Celestino Migliore, a także wiem kogo ten nuncjusz wypromował, na jakie stanowiska i za jakie zasługi.

Mimo tego jest mi niezmiernie smutno, że tak wygląda oblicze Kościoła rozdzierane pazurami szatana. A wszystko zaczyna się od mianowania na biskupów osób nieodpowiednich w sposób niezgodny z wolą bożą.

Pamiętajmy, przed wyborem biskupa apostołowie pościli i modlili się. Tak mówi Pismo Święte. Co z tego zostało?