Clicks29
lt.news

Pranciškaus asmeninis homosekso aktyvistas tikisi „atsistatymo“ už tai, kad nepalaimino nuodėmės

Pranciškus yra labai įskaudintas dėl savo paties dokumento prieš homosekso „palaiminimus“, „LaTercera.com“ (balandžio 10 d.) ne juokais pasakojo asmeninis Pranciškaus homosekso aktyvistas Juanas Carlosas Cruzas.

Praėjus penkioms dienoms po dokumento paskelbimo Pranciškus paskambino Cruzui pranešdamas, kad jis yra pirmasis homosekso aktyvistas paskirtas į Romos kuriją, t.y. į tariamą „Popiežišką nepilnamečių apsaugos komisiją“.

Cruzas sakė LaTercera.com, kad nenori „teisinti“ Pranciškaus, kuris yra „atsakingas“ už dokumentą, , bet mano, kad savo nuomonę taip pat turėjo „labai galingi“ prefektai. Iš tikrųjų Pranciškus be išimties apsupo save Romos kurijoje bestuburiais ir su viskuo sutinkančiais asmenimis.

Vis dėlto Cruzas palaiko mitą: „Aš žinau, nes kalbėjau su popiežiumi, kad jį labai įskaudino tai, kas įvyko“, tačiau tada Cruzas visgi pripažįsta „prieštaravimus“ Pranciškuje: „Aš jaučiu, kad tam tikru būdu jis ištaisys šią situaciją “.

Atrodo, kad Pranciškus tiki, kad jis gali apgauti visuomenę, savo pigiems triukams pasitelkdamas tokius aktorius kaip Cruzas.

#newsGoadxvtvxi